Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedva čekam videti Dabura i njegovo snalaženje u mnogo jačim uslovima. Ukoliko bude na sličnom golgeterskom nivou kao u dresu Red Bula Đulen Lopetegi će moći sijati od sreće.
    Malko sam smetnuo sa uma Ben Jederovu nacionalnost. Eto možda odgovora zašto je prešao s konja na ragu ☺

    Comment


    • Opet kažem, kineske milione je odbio zbog reprezentacije navodno. Mislim da dečko stvarno voli fudbal.

      Comment


      • Raymond koja su ti očekivanja pred početak Primere?
        Šta bi te zadovoljilo?

        Comment


        • Ocekivanja su 4. mjesto na tabeli, to je realno.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Raymond koja su ti očekivanja pred početak Primere?
            Šta bi te zadovoljilo?
            Što se tiče primere borba za LŠ. Što se tiče LE i jupa kralja minimum polufinala.

            Comment


            • Saradnja sa Monakom neće biti samo vezana za Ben Yedder, već će po pisanjima španskih medija Sevilja otkupiti Rony Lopeza, što automatski znači da Bergvajn ne dolazi na Pishuan.

              Comment


              • Wober u Salzburgu za 12 miliona. Nije bio u planu Lopategija od početka priprema. Stigao je kao veliki potencijal, ali brzo odlazi. Sevilja ipak ostaje u plusu od ovog transfera jer je on stigao za 10.5 miliona. Koliko sam pročitao biće tu i nekih bonusa eventualnih.

                Comment


                • Mesa u Leganesu na pozajmici. Za Njanjona je zainteresovan Maesej, dok je za Aranu zainteresovan Valjadolid.

                  Comment


                  • I zvanično leglo 40 miliona na račun i odmah 20 vrašeno za Lopeza.
                    Last edited by Raymond Reddington; 14-08-19, 09:50.

                    Comment


                    • Comment


                      • “Draga moja Sevilla. [emoji3590]

                        Sa velikom emocijom

                        Jedinstveni klub
                        mi je pružio najveće radosti u mojoj karijeri.

                        Zahvaljujući ovom dresu, uspio sam ostvariti svoj dječački san i obući dres reprezentacije Francuske. [emoji632]

                        Zahvaljujući ovom dresu, uspio sam postati cijenjeni europski napadač.

                        osjećajem
                        nostalgije
                        sjete
                        žao mi je što nisam imao nikakav trofej s Vama.
                        za budućnost moje Seville
                        zahvaljujem
                        Volim
                        [emoji120]
                        [emoji3590]"

                        Postavlja se logično pitanje, da li neko ovoga čoveka tera iz kluba?
                        Sve o čemu priča je ljubav, emocija, radost, san, osećaj, nostalgija, seta, žal...
                        Pa što ideš onda čoveče, pored tolike ljubavi?

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Mislim da je ovo ipak samo njegov izbor. Mislim da bi za njega imalo mesta samo da je želeo da ostane. Da li je u pitanju zasićenje, želja za promenom sredine, novac ili nešto sasvim drugo ne znam. Ali onaj gol Mačesteru definitivno će ostati upamćen i u svakom slučaju hvala mu za svaku majstoriju koju je prikazao.

                          Comment


                          • Mesa na pozajmici u Leganesu bez prava otkupa. Čeka se odlazak Njanjona, kao i Kjera za kojeg je Sevilja navodno spremna i da spusti cemu kako bi se dogovorila.

                            Comment


                            • Comment


                              • Po ovome izgleda da je Nemanja Gudelj alternativa za Fernanda.
                                Mislim da Lopetegi može dosta da napravi u Sevilji, samo je znak pitanja oko vremena koje mu je na raspolaganju. Da li je Monći spreman da bude strpljiv ako ne krene idealno.

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X