Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I sa viškom kg Ben Jeder ostaje mašina za golove.
    Uvek se setim Rizne u takvim trenucima. Bio navučen na kapljicu a na terenu priređivao fudbalski šou.
    Klasa ostaje večna ma koliko se čovek zapusti.

    Comment


    • On je onako jedan netipičan napadač. Bar tako ja vidim. Može da napravi čudo na terenu. Baš sam danas gledao klip na yt najbolje odbrane golmana, među njima i jedan njegov šut. Strašno je koliko mu malo treba.

      Comment


      • Ben Yedder i definitivno odbio kineskih 12 miliona po godini. Cilj mu je da igra neki od evropskih kupova. Vec sam pisao da mu je zelja bila da bude blize selektoru radi moguceg poziva u reprezentaciju.

        Comment


        • Zanimljiv igrač, veoma aktuelan, potencijalni reprezentativac Francuske.

          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Mislim da je doneo ispravnu odluku. Pre svega imam utisak da decko stvarno voli fudbal. Bez obzira na izjave da bi voleo da predje u neki veci klub i tako to, on je Sevilji poklonio mnogo toga. Imali su i neki snimci sa kraja meca kada daje izjavu i peva himnu Sevilje. Neki se ne bi udostojili ni da je nauce.

            Comment


            • Ovih dana se očekuje Amaduov odlazak na pozajmicu u Norwich.

              Comment


              • Originally posted by Raymond Reddington View Post
                Ovih dana se očekuje Amaduov odlazak na pozajmicu u Norwich.
                Sad je i zvanično.

                Comment


                • I dalje postoje mogućnosti da Ben napusti Sevilju. Ovih dana se pominje njegov mogući odlazak u Monako. Navodno, Monako je ponudio 20 miliona i Lopeza. Takođe, Sevilja je ponudila 30 miliona za Bergvajna, što je za 5 više u odnosu na prvu ponudu.

                  Comment


                  • Sve je izvesnije da će Monako kupiti Bena.

                    Comment


                    • Uveren sam da je posao sklopljen. Čeka se samo zvanična objava i prezentacija.
                      Po meni ide sa konja na magarca. Govorim u fudbalskom smislu.

                      Comment


                      • Čovek ide "kući", ima tu možda i više novca nego u Sevilji, dovoljno jaka liga da i dalje bude na radaru selektora.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Uveren sam da je posao sklopljen. Čeka se samo zvanična objava i prezentacija.
                          Po meni ide sa konja na magarca. Govorim u fudbalskom smislu.
                          Upravo, bolje mu je da ostane u Sevilji 5 puta nego da ide u Monako...
                          Pre svega jaca je Spanska liga i vise ce se razviti kao igrac u Sevilji nego u Monaku...

                          Comment


                          • Ben Jeder je vjerovatno od ranije "otpisan" u Sevilji. I da je zelio ostati pitanje da li bi imao mjesta u ekipi.

                            Comment


                            • Originally posted by Ognjen View Post
                              Ben Jeder je vjerovatno od ranije "otpisan" u Sevilji. I da je zelio ostati pitanje da li bi imao mjesta u ekipi.
                              Stvarno steta ako ode... bolji je spic i od Dabbur-a i od Luuk de Jong-a i od Munir El Haddadi-a...

                              Comment


                              • Od prilike se znalo da će otići, zato su u dovođeni napadači. Bilo je samo pitanje gde i za koji novac. Da je ostao imao bi mesta u ekipi, ali Sevilja je znala da ne može da računa na njega po njegovim zahtevima i izjavama.
                                Last edited by Raymond Reddington; 12-08-19, 21:04.

                                Comment

                                Working...
                                X