Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice veliko pitanje ko ce da se nametne do kraja priprema za startnih 11. Na poziciji beka su konkurentni i Vober koji je u losoj odbrani cak bio i solidan prosle sezone. Tu je i Njanjon kojeg su liverpulovci razapeli ovih dana. On je decko imao jedan veliki kiks protiv Hetafea na pocetku sezone i jedva se vratio u startnih 11 negde pred kraj. Kounde i Carlos su stigli sad u ovom prelaznom roku, a puno price je bilo o tome da Kjer i Gomez napuste Sevilju do kraja prelaznog roka. Po prikazanim igrama prosle sezone Navas vrlo lako moze da igra i u zadnjoj liniji a da Vidal bude krilo, ali nije nelogicno videti i ovo sto si ti napisao. Sto se tice leve strane, Escudero moze da igra krilo, ali ne treba zaboraviti da je stigao i Ocampos. Stvarno ce biti interesantno videti ko ce se i kako uklopiti u zelje i ideje Lopetegia. Ja jedva cekam prvu ligasku utakmicu da vidim koga ce da izvede na teren, jer ovo do sad nista ne mora da znaci.

    Comment


    • Zanimljiva analiza.
      Nisam navijač, mada se to sada promenilo kada je stigao Gudelj 🙂

      Samo da dobije šansu, ima on potencijal za prvotimca, iako je brutalna konkurencija zaista.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Meni je drago što je tema zaživela i što se neki ljudi uključuju u diskusije iako mi je na početku rečeno da će biti jako teško da ona opstane na ovom forumu.

        Comment


        • Vidal sve blizi Alavesu, iako se prvo pominjala Selta kao moguca destinacija. Ben Yedder dobio ponudu iz Kine, koliko sam shvatio razmislja da li da je prihvati zbog reprezentacije jer je u pripremnom periodu bio pozvan da igra, a ako ode u Kinu bice daleko od ociju selektora. Pitanje je samo da li je i koliko Mancester uopste i ozbiljno zainteresovan za njegovo dovodjene, pa odlazak u Kinu i nije nerealan. Za Rica je zainteresovana Benfika. Takodje se ocekuje odlazak i Amadoua koji za kojeg su zainteresovani neki francuski kubovi, izmedju ostalog Saint-Etienne, ali i Fener. Za Njanjona je zainteresovan Olimpik iz Marseja, ali nije spreman da plati 15 miliona za njega, dok je za Gomesa zainteresovana Atalanta. Takodje u Nemacku nisu otputovali ni neki fudbaleri koji su prekomandovani iz Sevilje Atletik pa se ocekuju mozda neke pozajmice.

          Comment


          • Vidal sad i zvanicno na pozajmici u Alavesu.

            Comment


            • Leg'o bi vam Zijeh ko budali šamar.
              Šteta što mu je ispod časti doći u Andaluziju i sunčanu Sevilju.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Leg'o bi vam Zijeh ko budali šamar.
                Šteta što mu je ispod časti doći u Andaluziju i sunčanu Sevilju.
                Koga nema bez njega se može. Ako čovek traži veći klub nek ide u Siti, jbg oni imaju baš veliku istorjiu.

                Comment


                • Veći klub, veća i obaveza.
                  I bez sjajnog Marokanca Sevilja ima odličan sastav koji će mnogima pomrsiti konce.
                  Ne sviđa mi se jedino imenovanje Lopategija. Ne cenim ga previše .

                  Comment


                  • I mene interesuje kako će on da vodi ekipu. Ove pripremne nisu loše prošle. Dobijen je Everton i Majnc za jedan dan, kao i Liverpul, mada o njima ne bih dok nas ne pobede samo se nadam da je njegova epizoda u Realu bila više krivica njihovih čelnika i ekipe.

                    Comment


                    • Real nije reper trenutnog kvaliteta. Pitanje kako bi se Pep snašao u madridskoj džungli.
                      Nego šta je sa Ben Jederom? Jel napušta Andaluziju ili ostaje?

                      Comment


                      • Stigla je ponuda iz Kine. Navodno 40 miliona Sevilji, njemu 12. Bila je priča i za Junajted, ali za sad se sve nekako krije i ćuti što i nije čudno za Sevilju. Bilo bi dobro da ode zbog novca samo, jer se dobro i trošilo.

                        Comment


                        • Pitanje koliko je bila realna priča sa Unitedom.
                          Pre bih rekao plod novinarskih spekulacija.
                          Nema koji slobodan fudbaler nije povezivan sa nama.

                          Comment


                          • Iskreno, da je realna nije. Realnija je Kina. Ako ostane neko od napadača će morati da izvisi. Mislim da je za ekipu bolje da je napusti jer je i on davao neke izjave kao i Zijeh.

                            Comment


                            • A pritom izbacio i trbuh na videlo.
                              Dobro se krkalo na pauzi ☺

                              Comment


                              • Ma gde nije. Mada njega kad pogledaš i kad je u formi deluje da ima par kila više. Kao da trenira za mali fudbal.

                                Comment

                                Working...
                                X