Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Po mom misljenju jedini pogodak je Lengle. Covek je pokazao da ume da igra. Napadac je definitivno potreban. Oni su probali da Murielom i pukli pare bezveze cini mi se. Doveli Navasa kojeg su jedva i prodali. On je ogranicen igrac sa dva driblinga u nogama. Najvise bih voleo da vidim Negreda i njega mi je najvise bilo zao kad su ga prodali i zao mi je sto mu i Sitiju nije pruzena sansa na pravi nacin.

    Comment


    • #17
      Originally posted by Baka View Post
      Dobar bi bio i Sandro, bas je dobar u Malagu bio. Ali i Staridz isto bi bio dobro pojacanje... Mada se meni i ne svidja njihova nova transfer politika, kupise sve neke raspade istrosene, al najvise me ubio Kjaer... cus Kjaer.

      Inace, mora se bacit njihova himna, bas je prejaka i volim da upalim Sevilju prije no sto pocne da cujem spektakl na stadion. Posebno je to bilo impresivno protiv Betisa.

      A sto se tice himne, imam je na telefonu i posebna je definitivno. Cela ta atmosfera je posebna. Nekako me podseca na nase stadione i taj temperament mi se cini nekako blizak. Englezi to nemaju definitivno (osim Liverpula naravno, za njih kapa dole).

      Comment


      • #18
        Negredo se fino nadavao golova u prvoj sezoni u Sitiju, kasnije je opala forma.

        Licno mislim da od Bacuasija nema nista jer ipak to bi bilo preskupo za Sevilju. Mozda treba da traze nekog klasicnog napadaca a ne SS poziciju kao sto je recimo Sandro.

        PS Raymond Reddington, dobro dosao na forum.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Ognjen View Post
          Negredo se fino nadavao golova u prvoj sezoni u Sitiju, kasnije je opala forma.

          Licno mislim da od Bacuasija nema nista jer ipak to bi bilo preskupo za Sevilju. Mozda treba da traze nekog klasicnog napadaca a ne SS poziciju kao sto je recimo Sandro.

          PS Raymond Reddington, dobro dosao na forum.
          Hvala na dobrodoslici. Zelja mi je bila da osnujem ovu temu jer vidim da niko ne prica o Sevilji. Nema nista od Batshuayia jer Celzi komplikuje stvari sa dovodjenjem Kerola i trazi odredjene uslove. Mislim da bi dobra stvar bila dovodjenje Staridza jer decko zeli da se dokaze pred svetsko prvenstvo a mislim da je Sevilji takav potreban. Sandro je takodje dobar izbor.

          Comment


          • #20
            Po poslednjim informacijama Vidal se vraca iz Barselone u Sevilju za 8 miliona sto je duplo manja cifra u odnosu na onu koju je Barselona izdvojila za njegovo dovodjenje 2015. godine.

            Comment


            • #21
              Konacno pobeda i u LaLigi posle 2. decembra 2017. godine.

              Comment


              • #22
                Po pisanjima nemackih tabloida Borusija Dortmund se ukljucila u trku za Batshuayia posto Obameijang po svemu sudeci prelazi u Arsenal.

                Comment


                • #23
                  Britanski Mirror prenosi da je Sturridge i pored interesovanja Intera rekao upravi Liverpula da zeli da predje u Sevilju iako Liverpulu ne odgovara ponuda Sevilje. Liverpul zeli da ga proda dok Sevilja trazi pozajmicu.

                  Comment


                  • #24
                    Diego Kosta nece igrati u revans utakmici Kupa kralja protiv Sevilje zbog povrede koju je zadobio u zadnjoj utakmici LaLige

                    Comment


                    • #25
                      Saga oko Sturridga se nastavlja. Sevilja je poslala ponudu Liverpulu koju je Liverpul odbio jer navodno ne zeli da proda Sturridga. Posle Sevilje je Inter poslao ponudu sa nesto boljim finansijskim uslovima za Liverpul i Liverpul je navodno Sturridgu dao dve opcije, ili ostaje u klubu ili odlazi u Inter.

                      Comment


                      • #26
                        Po zadnjim informacijama, Sevilja pregovara sa Barselonom oko cene za Vidala. Barselona trazi 12 miliona dok Sevilja daje 6+2 miliona. Kao alternativa pominje se Jusuf Sabali iz Bordoa. Sevilja je resena da tokom ovog prelaznog roka dovede i jednog napadaca pa se tako sada prica i o pregovorima za Zoaa Maria iz Intera koji bi dosao u zamenu za Hoakina Koreu. Takodje Sevilju veceras ocekuje revans mec Kupa kralja protiv Atletiko Madrida.

                        Comment


                        • #27
                          Po pisanju spanskog AS-a jos jedan igrac je na meti Sevilje. U pitanju je Roke Mesa. Proslog leta Sevilja nije uspela da ga dovede i on je presao u Svonsi. Ovaj put Sevilja ga zeli na pozajmicu.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Raymond Reddington View Post
                            Po pisanju spanskog AS-a jos jedan igrac je na meti Sevilje. U pitanju je Roke Mesa. Proslog leta Sevilja nije uspela da ga dovede i on je presao u Svonsi. Ovaj put Sevilja ga zeli na pozajmicu.
                            I bolje bi mu bilo ne znam koji djavo ga je natrerao da prelepi Las Palmas zameni za sumorni Wels,iskljucivo mislim na geografiju

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by 61563 View Post
                              I bolje bi mu bilo ne znam koji djavo ga je natrerao da prelepi Las Palmas zameni za sumorni Wels,iskljucivo mislim na geografiju
                              Veruj mi da mi nikad nece biti jasno tako nesto A u Sevilji ce mu biti lepo sigurno (geografski)

                              Comment


                              • #30
                                Sevilja je prvi polufinalista Kupa kralja! Treca pobeda za redom za podizanje morala i izbacivanje Atletika iz kupa.

                                Ovo je Seviljino peti ulazak u polu finale kupa u poslednjih 10 godina, a 8 u 21. veku.
                                Last edited by Raymond Reddington; 24-01-18, 01:29.

                                Comment

                                Working...
                                X