Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Zar nije bilo govora da će Monći u Arsenal.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
    Svuda podji, kuci dodji. Bice interesantno videti Sevilju naredne sezone, pogotovu sto Dabur dolazi na leto.

    Comment


    • Sevilja u ovom trenutku bez oba golmana za sledece kolo. Vaclik se opet povredio i za sada se ne zna koliko ce odsustvovati, dok je Soriano dobio crveni nakon incidenta na kraju meca sa Espanjolom kada je provocirao navijace Espanjola.

      Comment


      • Ako ga neko nije gledao onda je sigurno cuo za njega
        Lici na Mesijev? Ili sam ja malo oslepeo ovih dana?

        Last edited by Raymond Reddington; 18-03-19, 14:20.

        Comment


        • Moncijeva konferencija za stampu je bila interesantna. Razumljivo, o mnogim stvarima nije zeleo da razgovara jer nije jos uvek dovoljno upucen u neke stvari. Bilo je reci i o treneru i on je naravno strao na Kaparosovu stranu i rekao da Sevilja za sada ima sjajnog trenera i da ce se o svemu govoriti tek u narednom periodu. Gledajuci proslu sezonu mislim da Kaparos nece ostati trener kao sto to nije ostao ni po zavrsetku prosle sezone vec da ce raditi zajedno sa Moncijem na dovodjenju igraca. Zato ce biti vrlo interesantno videti ko ce sesti na klupu Sevilje iduce sezone.

          Comment


          • U jednom od intervjua nakon pobede nad Espanjolom Kaparos je izjavio kako mu je Macin cestitao na pobedi i da nema nikakve sujete ili negativne energije izmedju njih. Takodje, izjavio je da je i pre svega ovoga planirao da odustane od mesta sportskog direktora, kao i da postoji mogucnost da ce ostati trener i naredne sezone.

            Comment


            • Kaparos je juce izjavio da boluje od hronicne leukemijem, ali da njegovo zdravstveno stanje nece uticati na njegovu zelju i volju da se posveti svom klubu. U teskim situacijama je uvek bio tu za klub, tako da mu ovim putem zelim sve najbolje i da nam sto duze pozivi.

              Comment


              • Hoze Antonio Rejes poginuo u saobracajnoj nesreci. Za Sevilju je nastupao u dva navrata i imao 280 nastupa i postigao 37 golova. Sa Seviljom je osvojio tri Lige Evrope uz jos dve sa Atletiko Madridom. Bio je sampion Spanije, Portugala i Engleske, kao i osvajac FA kupa i UEFA Super Kupa. Jednom recju legenda kluba i covek koji je bio rado vidjen na Ramon Sancez Pishuanu.

                Comment


                • Neka mu je laka zemlja, bio je prava momčina.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • R.I.P.

                    Comment


                    • Počivaj u miru legendo.

                      Comment


                      • Kakva nepravda,neverovatan lik,toliko pozitivan,bas mi zao,samo 35god
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedan od retkih Spanaca kojeg ce pamtiti i u Engleskoj.

                          Comment


                          • Kako je život nekada okrutan, baš šteta

                            Comment


                            • Neeeee, bio mi je jedan od omiljenih igrača kada sam bio klinac. Meni je obično svejedno i ne pišem reda radi jer umiru svakodnevno i ljudi koji nisu sportisti ali uz ovog majstora sam rastao i jako, jako, jako mi je krivo. Legenda.

                              Comment


                              • Kakav je to majstor bio. Počivaj u miru legendo.

                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X