Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo više je mogla Sevilja u Barseloni, bili su zreli za poraz.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Mnogo više je mogla Sevilja u Barseloni, bili su zreli za poraz.
      I mogla je i nije. Barselona zrela za poraz, ali Sevilja nezrela za pobedu. Ne iskoristiš šanse i ne možeš da pobediš. Barsa iskoristila sve svoje, mada su i oni mogli da daju još minimum dva. Ono što raduje je i dalje dobra igra Sevilje i mislim da mome da se zadrži u prva tri ako ovako nastavi.

      Comment


      • Da pomalo je kontradiktorno, dobra igra, a nezrela za pobedu.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Kontradiktorno jeste, ali je ipak tako. Protiv takvih klubova ne možeš sebi da dopustiš takve stvari. Protiv Reala je bila druga priča, iskoristili su prilike i uništili ih. Ono što raduje je Sarabia. Dečko je umalo otišao iz kluba, a sad je jedan od najvažnijih u ekipi pored Banege koji radi neverovatan posao na terenu.

          Comment


          • Imala je Sevilja šansu da se vrati, ali nisu iskoristili, i to je to. Posle drugog gola, mislio sam da će Sevilja da primi još jedno 4. Kad se Messi povredio i izašao, Sevilja je imala priliku da se vrati dok je Barsa bila još u šoku od njegove povrede. I igrači i navijači, svi su bili u šoku i tako je Barsa i igrala.

            Sevilja stvarala šanse, ali nešto je Ter Stegen izvukao nenormalno, a nešto su vala i izmašili. Nedostatak sreće + nedostatak koncentracije i ne možeš više ni da očekuješ na Kamp Nou. Moraju šanse da se koriste.

            Pozitivno je što Sevilja igra dobar fudbal.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ovakva LaLiga postaje interesantna. Bas sad gledam Seviljin raspored i razmatram koga treba vise da se plasi Valensije i Sosijedada ili Alavesa i Djirone. Prvi par kako igra u zadnje vreme deluje mi manje ozbiljan nego ovaj drugi. Te cetiri ekipe mi deluju kao da bi mozda mogle malo da pomrse konce do nove godine i do meca sa Atletiko Madridom, koji ako ostane ovako definitivno ce biti mec za drugo ili trece mesto.

              Comment


              • Banega i Ben Yedder su obeležili mali jubilej. Banega je odigrao stoti meč u ligi za Sevilju, dok je Ben Yedder odigrao svoj stoti meč i ima prosek od skoro jednog gola na dva meča. Falio mu je jedan hol protiv Ueske da se to zaokruži na 50.

                Comment


                • U kup meču protiv Viljanovensea Machin je izveo faktički rezervni sastav. Šansu su dobili igrači koji ne igraju ligu uopšte ili igraju mali broj minuta. Da tako kažemo, od "novijih" imena ove sezone Machin je na teren poslao Borju Lassa, golmana Soriana, Menu i Javi Vazqueza koji ima 18 godina i ovo je njegov prvi zvaničan nastup u seniorskoj ekipi Sevilje. Takođe treba napomenuti da se Escudero vraća u sastav i to dosta raduje. Meč je završen rezultatom 0:0

                  Comment


                  • Liverpool boss Jurgen Klopp has revealed Sevilla‘s Ramon Sanchez Pizjuan stadium is the most intimidating away ground he’s ever travelled to as a manager.

                    “I [also] played with Dortmund there, it was not nice; I played with Mainz there, it was not nice.”
                    Malo vesti sa konferencije pred sutrasnji mec Liverpula i Zvezde. Inace, ovu vest kod nas je preneo samo Mozzart koliko ja vidim.

                    Comment


                    • Ma ne mogu da se porede bolesne huliganske manifestacije koje nemaju veze sa sportom i vrela fudbalska atmosfera u Sevilji.
                      I Valensija zna da bude paklena.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Ima huligana svugde. Nismo mi jedini koji prave probleme. Ali opet o tim stvarima se kod njih baš i ne priča. Znam baš da Seviljini navijači imaju problem sa Poljacima, a i kad se igrao meč sa Juventusom u LŠ bilo je velikih problema. Ali opet će pre da se priča o pevanju himne nego o povredama

                        Comment


                        • Atmosfera na terenima u Španiji je prava fudbalska, vrela, publika reaguje na utakmicu.
                          Kod nas je potpuna suprotnost, huligani dolaze na priredbu, izvode svoj repertoar pesama koji nema veze sa dešavanjima na terenu.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Atmosfera na terenima u Španiji je prava fudbalska, vrela, publika reaguje na utakmicu.
                            Kod nas je potpuna suprotnost, huligani dolaze na priredbu, izvode svoj repertoar pesama koji nema veze sa dešavanjima na terenu.
                            Za pesme se slazem i zato sam prestao da idem na stadion. Iskreno, da pevam politicke parole i velicam nekoga ko je poginuo zbog svojih prljavih poslova a ne kao navijac, ne pada mi na pamet. Generalno, problem kod nas je kriminalizacija tribine. Sve dok tako bude mi necemo imati normalno navijanje. Kad se to snimi i kad neko dodje jednom na stadion pa to pogleda, kaze u super, sve je ovo lepo. Kad odes vise puta onda vidis da tu nista ne valja. Uvek se nasmejem kad snime tribinu u Sevilji za vreme intoniranja himne. Pa tu bre mozes da vidis babe, dede, decu, svi obuceni u crveno, belo, sa salevima. Milina ziva. Kod nas na Zvezdinim tekmama se ucrneli kao da navijaju za Partizan.

                            Comment


                            • Ni Ben Yedder ni Andre Silva ne putuju u Tursku zbog povreda zbog kojih si propustili i meč sa Sosijedadom. Pozitivna stvar da se u sastav vraća Gonalons.

                              Comment


                              • Postoje odredjene indicije da se Moreno vrati u Sevilju i to vec u januaru.

                                Comment

                                Working...
                                X