Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alex Munoz, koji je odigrao jedno poluvreme na pripremnim utakmicama Sevilje, je presao u Real Saragosu.

    Comment


    • Sergi Gomez je novi igrac Sevilje. On je presao iz Selte za 5 miliona.

      Comment


      • Joris Gnagnon je presao iz Rena u Sevilju za 15 miliona.

        Comment


        • Correa je prešao u Lacio za 15 miliona.

          Comment


          • Malo sam zbunjen, zar nije to Korea, Argentinac iz Atletika, igrao za Argentinu na Novom Zelandu kada smo mi uzeli titulu.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
              Malo sam zbunjen, zar nije to Korea, Argentinac iz Atletika, igrao za Argentinu na Novom Zelandu kada smo mi uzeli titulu.
              Ne, ne. Ima ih dvojica. Ovaj je Hoakin, a taj iz Atletika je Anhel.

              Comment


              • Oce te li da se zaletite za Rebica 21m,pise AS blizu ste

                Comment


                • Nisam pratio zadnjih dana jer nisam pri lap topu pa onda ni ne znam. Ovp za Koreu se spremalo već neko vreme pa sam čisto propratio na sajtu i transfermarktu.

                  Comment


                  • Originally posted by Raymond Reddington View Post
                    Ne, ne. Ima ih dvojica. Ovaj je Hoakin, a taj iz Atletika je Anhel.
                    Hvala, nisam znao.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Prejeftino je otisao Korea jer mi djeluje kao veliki talenat ali eto vidjecemo kako ce napredovati.

                      Aleis Vidal je blizu prelaska u Sevilju.

                      Comment


                      • Dobro pojacanje za njih. U Barseloni za njega nije bilo dovoljno prostora, njima moze pomoci na desnoj strani terena.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          Prejeftino je otisao Korea jer mi djeluje kao veliki talenat ali eto vidjecemo kako ce napredovati.

                          Aleis Vidal je blizu prelaska u Sevilju.
                          Žao mi je za Koreu što je otišao,mada se za dosta igrača pričalo kako su na izlaznim vratima. Pisalo se i za Vaskeza i Sarabiju. Vidal je trebao da dođe još zimus, ali je bilo komplikacija.

                          Comment


                          • Vidal se vratio iz Barselone u Sevilju za 8.5 miliona. On je pre toga u Barsu otišao za 17 miliona.

                            Comment



                            • Comment


                              • Rico u Fulamu na pozajmici

                                Comment

                                Working...
                                X