Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • More specifically, 22,000 points were picked up in 13/14 (a Europa League winning year), 28,000 points in 14/15 (another Europa League winning year), 23,000 points in 15/16 (another Europa League winning year), 19,000 picked up in 16/17 (after a Champions League qualification) and 21,000 points were won this recently finished season. Just Real Madrid (162,000 points), Atlético Madrid (140,000 points), Bayern Munich (132,000 points), FC Barcelona (132,000 points) and Juventus (126,000 points) rank ahead of Sevilla.
    Sledece sezone se gube 22,000, ali LE je opet tu.

    Comment


    • Sevilja ce na Svetskom prvenstvu u Rusiji imati sest igraca sto je rekord. Sevilju ce predstavljati Lajun, Banega, Muriel, Merkado, N Zonzi i Kjer.
      Last edited by Raymond Reddington; 06-06-18, 19:27.

      Comment


      • Kako 3 kad ih ti nabroja 6???

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Kako 3 kad ih ti nabroja 6???
          Ogrmomna greška u kucanju. Sad će biti ispravljeno. I hvala na zapažanju

          Comment


          • Ako je verovati Transfermarkt-u Pizzaro od prvog jula vise nece biti igrac Sevilje. On se vraca u Tigres odakle je i dosao u Sevilju.

            Comment


            • Pored gore navedenih igraca koji su otisli na svetsko prvenstvo, promenom selektora u spanski tim je uvrsten i Karlos Marcena kao jedan od trenera.

              Comment


              • "We must appreciate that the Federation has sent out an S.O.S to the Club"
                Kaparos

                Comment


                • Prica se da je Kalinic vrlo blizu pozajmice sa pravom otkupa. Mada sam ja pred kraj sezone citao neki njegov intervju kako zeli da ostane u Milanu. Ako se ja dobro secam uopste.

                  Comment


                  • Sevilja je dobila dva moguca protivnika u kvalifikacijama za LE. 26. jula i 2. avgusta Sevilja ce na megdan ili Nefciju ili Ujpestu.

                    Comment


                    • Prema navodima spanskih medija, prvog jula se ocekuje potpis Lenglea za Barsu. Sevilja i Barselona su se vec dogovorile i Barsa ce morati da plati punu klauzulu od 35 miliona. Mada do prvog jula ima jos dosta vremena, svasta moze da se desi.

                      Comment


                      • Roke Mesa i zvanicno u Sevilji do 2021. godine.

                        Comment


                        • Ibrahim Amadu je novi igrac Sevilje. On je potpisao na cetiri godine, a transfer je tezak 15 miliona.

                          Comment


                          • Izgleda da postoji mogucnost da se Super kup Spanije igra kao jedan mec zbog obaveza Sevilje u kvalifikacijama za LE i da ne bi doslo do odlaganja ligaskih meceva vec na pocetku.

                            Comment


                            • Pominje se to vec neko vrijeme ali mislim da nisu razlog Seviljine obaveze vec bi se to primjenjivalo i narednih sezona.

                              Comment


                              • Originally posted by Ognjen View Post
                                Pominje se to vec neko vrijeme ali mislim da nisu razlog Seviljine obaveze vec bi se to primjenjivalo i narednih sezona.
                                Ono što sam pročitao je da je faktički i to jedan od razloga. Sevilja 2. avgusta igra kvalifikacije, a oni žele da se super kup završi negde do 12. avgusta, ako sam ja dobro shvatio. Tako da bi to značilo da se igra 4. i 11.-12. avgusta, a od toga nema ništa verovatno.

                                Comment

                                Working...
                                X