Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Reverse trade klikni

    z3 compact using Tapatalk

    Comment


    • nekako ga sastavih
      neće valjda svi ispasti u prvom kolu

      Comment


      • Zrtvovao sam Thiema, Dimitrova I par milijuna vrednost tima da bi uzeo Federera za sunshine double. Sve manje od titule je ravno na poraz
        A I ne bi bilo lose vratiti se ispred Marmeladu nakon katastrofalne prosle nedelje, svidjela mi se ta pozicija izmedju nju I Bojanu

        Comment


        • Ja sam u poslednjem trenutku izbacila Ficu i ubacila Bencic, sad kad Fica izbaci Feda
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ja sam u poslednjem trenutku izbacila Ficu i ubacila Bencic, sad kad Fica izbaci Feda
            Jinx...a vidi ti Draganceta juce stigao,i odmah bi u sendvic,izmedju dve nase,stare forumasice (forumski stare naravno) cccc

            Gogo ne slusas ,a dobro mozda i krenes od Jula meseca...ako ti neces zene iz tima same ce se izbzaciti,vidis kako ti je lepo krenulo sa Masom

            Comment


            • makar je Belinda prosla 1.kolo i to posto je spasila nekoliko mec lopti
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Draganot View Post
                Zrtvovao sam Thiema, Dimitrova I par milijuna vrednost tima da bi uzeo Federera za sunshine double. Sve manje od titule je ravno na poraz
                A I ne bi bilo lose vratiti se ispred Marmeladu nakon katastrofalne prosle nedelje, svidjela mi se ta pozicija izmedju nju I Bojanu
                sunshine double hahaha

                Samo ti uzivaj tamo gde si sada, da se ne zagrcnes od tog sendvica, ne bi ti bilo dobro

                Da, da... sto starije..





                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  makar je Belinda prosla 1.kolo i to posto je spasila nekoliko mec lopti
                  I ni sama ne zna kako ,da je neka normalnija bila preko puta mreze bilo bi lakih 20,ako se ne smiri kako sa udarcima a i ponasanjem ,smaltice je Ostapenko lagano

                  Markane svi znamo da ces jednom odustati u toku godine

                  Comment


                  • Ja u poslednji cas ponistila tipove i sklonila starca...ovog puta..
                    Ahh ko zna zasto je to dobro

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Hahahha, 2 najveca znalca

                      z3 compact using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Samo se ti smej......a meni je drago sto je Markan,iako je rekao da mu kazem kog cu zakapitena (da ga on slucajno ne stavlja u tim)ipak uvideo da me treba ispratiti nekad,pa mozda i stvarno na kraju zauzmemo prva 2 mesta u grupi...a ne ko ova tvrdoglava Goga,nista ne slusa,na klupi joj Simon i Tiafoe,al zato djuska Masa,Stricova i sta ti ja znam koje vec...

                        Comment


                        • Jos ce ova dva najveca znalca da se posvadjaju

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0
                            Jedna je Svita kapiten. Fiksni, cuj ja tebe da ispratim kada je ocigledno da si video da sam napisao juce da ce Djokovic biti kapiten pa si brze bolje isao reverse trade (sto si video od Bojane) i stavio ga za kapitena. Ali nema veze, mnogo znam i volim da delim.
                            Ja sam prvi napisao ko mi je kapiten,kupio Noleta kad je tema za Indian Wels otvorena,jasno je bilo da ce igrati,ako ne pustinju garant Majami...al ok,ja od starta znam za taj transfer reverse,ali racunam da vama majstorima ove igre ne treba ta vrsta pomoci..(da je Goga pitala pa i da pomognem)...to za Svitolinu ,ne samo sto si pogresio oko trake,nego nisi trebao ni u tim da je stavljas, sem ako nije mnogo jeftina ,sve preko 9m je bacanje para,na losu teniserku...na stanu sto se tebi fizicki dopada,pa ne mozes da odolis

                            Comment


                            • Kad neko mnogo priča...

                              Spoiler
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Jinx...a vidi ti Draganceta juce stigao,i odmah bi u sendvic,izmedju dve nase,stare forumasice (forumski stare naravno) cccc

                                Gogo ne slusas ,a dobro mozda i krenes od Jula meseca...ako ti neces zene iz tima same ce se izbzaciti,vidis kako ti je lepo krenulo sa Masom
                                Joj, sto me Masa otrese :-D

                                Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X