Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imaces njega Bugarceta i Cicipasa,plus te koje ako ubacis,znaci max 6 od koji Cici igra Metz koji i najtezi,a i on jos nije bas ozbiljan igrac,al videcemo

    Comment


    • Ja sam ostavila Woz jer jednostavno nemam toliko izmena, ali je ubacena Julia kao kapiten
      A Kasatkinu imam od ranije, samo je bila na klupi za AO
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Imaces njega Bugarceta i Cicipasa,plus te koje ako ubacis,znaci max 6 od koji Cici igra Metz koji i najtezi,a i on jos nije bas ozbiljan igrac,al videcemo
        Jeste, ali ce Bugarce da osvoji domovinu, imacu 6 igraca, od kojih 5 ozbiljnih.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ma svi su nju ostavili jbg logicno je da se ne izbaci,al dosta ljudi je zakacilo za kapitena,ako ona uzme Rusiji,onda nije Boginja,trebe nesto jace bolje smislititi za nju...Persbugr je dao ko znao koji kes samo da se pojavi,ima se tamo Putin vise voli St,P od Moskve,to se zna
          Last edited by 61563; 29-01-18, 11:51.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Jeste, ali ce Bugarce da osvoji domovinu, imacu 6 igraca, od kojih 5 ozbiljnih.
            Dimitrov ima povredu ramenu, pod znakom pitanja je za Sofiju.
            I ja ga imam, ali da budem fina i da podelim informaciju
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ma svi nju ostavili jbg logicno je da sene izbaci,al dosta ljudi je zakacilo za kapitena,ako ona uzme Rusiji,onda nije Boginja,trebe nesto jace bolje smislititi za nju
              ne vidim zasto ne bi uzela, u brutalnoj je formi, nije ne znam koliko jak turnir, pogledaj kako je igrala na zavrsnom u dvorani, poezija.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Dimitrov ima povredu ramenu, pod znakom pitanja je za Sofiju.
                I ja ga imam, ali da budem fina i da podelim informaciju
                Nemoj vise da budes fina

                Comment


                • Cekaj pa ti nemas Ostapenko Bojana,nego Kasatkinu ja njih uvek mesam,ona ima cist put,po meni i sta ce ti Cuevas ili si ga imal pre turnira,ocekujes da opet dominra Juznom Amerikom ko nekad

                  Comment


                  • Kasatkinu imam od ranije, a Cuevas mi se sad uklapao sa budzetom, plus igra svasta po J.Americi, pa neka stoji
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ali koliko je Sofija slaba,bruka,jos ako otkaze Bugarce,samo sto se plasim da nece a onda ce predati ili ispasti,prosto ne znam sta da radim sa turnirom,ubosti pobenika bice ko pogodti WTA turnir nize kategorije

                      Comment


                      • Februar je nezgodan, sa ovim silnim malim turnirima.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Viktor Trocki
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Jeste jos imas ove 500 muske na na dve podloge,al ova Sofija je kriminalan bez Dimitrova,ko ce je uzeti,a moram imati osvajace na sva tri sledece nedelje najmanje,ako ne i finaliste

                            Pa da moze i viktor ili takav neki igrac samo treba ga ubosti,sto je bas krs
                            Last edited by 61563; 29-01-18, 12:07.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Jeste jos imas ove 500 muske na na dve podloge,al ova Sofija je kriminalan bez Dimitrova,ko ce je uzeti,a moram imati osvajace na sva tri sledece nedelje najmanje,ako ne i finaliste
                              Dimitrov (muller), Troicki, Estrela, Busta, Goffan, Tsonga. Nemoj da kazes da necu da pomognem slabijima.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Za Dimeta svi to znaju ako bude zdrav,ovo ostalo kazem moze sve u Bugarskoj,treba ubosti,Busta vec mi je kupljen,Gofana imam i vrv cu uzeti jos jednog dal Congu ili nekog slicnog videcu,a malo mnogo bi bilo za Gospodina Ekvador, da uzme opet
                                Last edited by 61563; 29-01-18, 12:11.

                                Comment

                                Working...
                                X