Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pa jel te slusam il te ne slusam... usaglasi se sa sobom:
    A da si na nekoj boljoj poziciji pa da te slusam... ovako bezim ti skoro 700 bodova

    tt
    znamo zasto je tako,jer ne igram sa zenama a i RF,aj on sledec godine nece biti faktor,al moracu da napravim i drugi tim mesano,cisto da neko preskoci Bojanu,kad vi ne umete..i naravno klasika samo muski...ti slusas do pola moras sve

    Comment


    • Ma ne mogu zene da ti budu opravdanje nikako... ni sa momcima se ne proslavljas bas ...

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Petri je ovo 3. titula u Madridu, tako da je potez skroz logican, plus je u formi jer je prethodne nedelje osvojila Prag.
        Nelogicno bi bilo kupiti je za Rim, jer tamo nikad nista bitno nije uradila i to se moj fiksni zove znanje

        Ne idem ove godine u Stuttgart
        Odigraj neki tiket i uplati Stu,znam da je osvojila,u formi je ko i sve i ovako i onako,da je prosla Halep do nje dobila bi je i ta Halep ima 2 Madrida zaredom i bolji zreb je imala,zato je nelogican potez ok,je da s iimala obe,kazem samo ako je kes u pitanju...al opet ove godine te hoce sve,probaj sa tiketima

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ma ne mogu zene da ti budu opravdanje nikako... ni sa momcima se ne proslavljas bas ...

          tt
          Aj igraj ti samo sa teniserima,da vidim ko ce koliko do kraja skupiti..i ovako ti je nebitno dal si 10 ili druga kad ne zelis da stignes Bojanu

          Comment


          • Pa kad tako sve znas...a vidimo da i zene pomno pratis iako ne znas kako izgleda vecina ...sto ih ne igras...sta se mlatis ovde...

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Pa kad tako sve znas...a vidimo da i zene pomno pratis iako ne znas kako izgleda vecina ...sto ih ne igras...sta se mlatis ovde...

              tt
              Konkretno ovde samo zbog vas zena rekoh oaza...A ne pratim do ove godine,poslednje ozbiljno pracenje bilo kad Venus dominirala na W pre Serene i Mase klinke i ostalih Enan itd...i evo poceh ove godine od Carlstona i Montereja,malo

              Comment


              • Ok strpi se onda do sledece

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ok strpi se onda do sledece

                  tt
                  Zezaj zezaj...al nikad neces biti prva onda

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Pa kad tako sve znas...a vidimo da i zene pomno pratis iako ne znas kako izgleda vecina ...sto ih ne igras...sta se mlatis ovde...

                    tt
                    Jer ne bi imao izgovor posle zasto ima manje bodova.
                    Kako da navijam za tebe fiksni, kad ne igras ozbiljno.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Originally posted by icetea View Post
                      Jer ne bi imao izgovor posle zasto ima manje bodova.
                      Kako da navijam za tebe fiksni, kad ne igras ozbiljno.
                      Igram ja ozbiljno al bez teniserki,da sam znao da ce Boksi,ovako da ih ponizava,poceo bih od starta sa teniserkama,sad ne vredi al sledece godine hocu,mozda te pozovem za savetnika oko zena,ako ih sve ne povatam,jer bas me smara da gledam kako igraju tenis...mada ja to uocim zacas,ko Bertens ili ona Stivens(van sljake ubica) Osaka ce biti ok van sljake isto

                      Comment


                      • E sad pocinjes vec da me nerviras ...a znas da to nije dobro [emoji3] [emoji3]

                        Pa po toj logici... da si znao da ce Bojana, koja igra u paru sa shminkom da nas ovo-ono...ok neces zene...pa sto nisi kupio i igrao sa Fedom...onoliko poena im doneo
                        Cuti vise

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          E sad pocinjes vec da me nerviras ...a znas da to nije dobro [emoji3] [emoji3]

                          Pa po toj logici... da si znao da ce Bojana, koja igra u paru sa shminkom da nas ovo-ono...pa sto nisi kupio i igrao sa Fedom...onoliko poena im doneo
                          Cuti vise

                          tt
                          Nisam znao ,mislio sam da ste nesto naucili prosle godine, ma kakvi parovi pa ona samo njemu moze da pomogne...idem ja lagano preko Sminke i bez zena...a RF necu nikad da stavim....to je vec nega druga stvar,ja jednostavno za njega ne mogu da navijam,kao navijac Noleta...jedino mozda kad igra protiv Cara u zavrsnici nekog slema,jer nema vece tuge nego da Cipe osvoji slem..pa zamisli da stavim i zene i RF,pa onda bi ko Bojana sad ja bio prvi lagano i dosadno,bez RF, sa zenama zanimljivo
                          Last edited by 61563; 12-05-18, 21:43.

                          Comment


                          • iako sam je ja vec sutnula na klupu

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Pa ona se sama hvalila kako joj je pomogao... nisam ja to izmislila...recimo za zene da igraju svako kolo u Madridu, nije bilo bye...ja to nisam provalila. I jos neke pomoci...doduse i grdila ga...a on samo cuti...i sustize me -.-

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ocekivano se povukla Petra. Mislila sam da ce i Kiki

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X