Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja tebi delim epitete, a ti ovde siris hejt i prizivas mracne sile prema ovim divnim i neznim dusicama?
    Ne bi me cudilo da imas voodoo lutkuce kod kuce ili petljas sa nekom madjijom... -.- a ovamo da slusamo tvoje savete..lol

    E al malo morgen

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ja tebi delim epitete, a ti ovde siris hejt i prizivas mracne sile prema ovim divnim i neznim dusicama?
      Ne bi me cudilo da imas voodoo lutkuce kod kuce ili petljas sa nekom madjijom... -.- a ovamo da slusamo tvoje savete..lol

      E al malo morgen

      tt
      Mocna ti je ova Garcia,nema sta na nju ne mogu da delujem ona se iscupala i pre 2 nedelje evo i danas cisti,mada ja sam za ovu Marticevu rekao da pojma nema ono sto sam video na mstersima u USA i da ne znam sto si je kupila...i koliko vidim sledece kolo cu navijati za nju (Garciu) ,mislim da ide na Juliju....Ma kakva magija ne verujem ja u to,a u lutkice pa mozda i verujem...i nije to hejt ,nego zelja da budem sto blizi vama ,sa vrha...

      Comment


      • Petra je odlicna...sredice se do RG, samo malo i zreb da je pogleda

        Stalno vices nemam pojma, ne pratim...ne znam ni kako izgledaju (hahaha)... a ovamo dajes sudove i kitikujes...

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Petra je odlicna...sredice se do RG, samo malo i zreb da je pogleda

          Stalno vices nemam pojma, ne pratim...ne znam ni kako izgledaju (hahaha)... a ovamo dajes sudove i kitikujes...

          tt
          Tacno,sve kako sam napisao ,gledao Marticevu samo sad na USA mastersima pre toga nikad,nista ona ne zna,ko sto mi se Bertens svidela u Carlstonu ili ona Stivens na betonu i Osaka,...kao i one Ruskinje tipa Kastakina,nista od nje i slicnih komplet mislim Ruskinja...e sad sto meni malo treba da ocenim ko je dobar ako ne to je vec druga stvar....mislim mogu da pogresim jer ih stvarno malo gledao samo ove godine...za razliku od tenisera

          Comment


          • Znas ti da procenis...my...

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Znas ti da procenis...my...

              tt
              Da,da...dobar sam u proceni,svega i svacega...mada mogu da pogresim

              Comment


              • Chung -0.5 poena
                najbolja moguca odluka sto sam ga ostavila da bude na klupi
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • ccc..koja nesreca,pa ako je bio zdrav,nek se upuca 3 gema sa Haseom...a ja sam naravno izmedju njega i Gofana izabrao pogresnog

                  Comment


                  • a meni se smejes sto sam sutnula i Gofana i Chunga i izabrala 2 zene, koje su vec donele 45+ poena
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      ccc..koja nesreca,pa ako je bio zdrav,nek se upuca 3 gema sa Haseom...a ja sam naravno izmedju njega i Gofana izabrao pogresnog
                      Navodno lose se kretao, nije imao ni servis niti neki udarac danas...i sve to za 53 min. Nesto def nije bilo u redu.

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ajmeee, i ja stavljam Mertens umesto Halep..

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          a meni se smejes sto sam sutnula i Gofana i Chunga i izabrala 2 zene, koje su vec donele 45+ poena
                          A lako je tebi kad ne mozes da se odlucis uzmes neku zenu,plus ovaj turnir igrale bez BYE...a ja sta cu moram nekog i iz tog dela zreba,a posto su da kazem tu negde logicniji izbor je bio Cung,jer igra i to prvo kolo,a trebalo je da otrese Hasea,ali evo ko sto kaze Olja,vrv neka povreda...sto bi se reklo opet,meni losa sreca a tebi dobra...al dobro imam ja jos aduta...mocni Cuevas mora neki turnir da odigra korektno i na nivou...a o Noletu da ne pricam

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Chung -0.5 poena [emoji23]
                            najbolja moguca odluka sto sam ga ostavila da bude na klupi
                            Jos u kljucnim igracima 🤦[emoji36]

                            Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Od devet (9) "mojih" meceva danas: 7 u fantaziju + suicid + Novak i od zavrsenih 6 meceva do sada (racunam i Rafu iako ostao jos jedan set da dobije), jedino ovaj poslednji poklekao Nolence ...

                              Ali zene sve tri, pogotovu Kiki i Karolin na visokom nivou odigrale (Simona ocekivano rutinski).
                              U preostala 3 meca nadam se iskreno da nece biti neprijatnih iznenadjenja da ipak malo (pro)trcim pred rudu..


                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kasatkina

                                imala sam je par nedelja, ne znam da li je jednom prosla 1.kolo, a sad je dosla u QF cim sam je ja prodala
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X