Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najveća glupost su ove restrikcije na sportskim manifestacijama, pa sigurnije će biti u Pioniru ili bilo kojoj Areni sa 50% kapaciteta nego npr. u Knez Mihailovoj.

    Comment


    • Nema publike ali samo da se pocne...pa makar i preko tv-a...a svim ekipama zelim da ne bude slucajeva virusa u ekipi. Bas svima. Navijaca nema u hali ali ima van...

      Dobra poruka Ivanovica:

      https://www.instagram.com/p/CFsLy1VJ_pA/


      Inace, Buducnost i Bresa otvaraju sezonu mislim, vezano za EC i El...
      Last edited by Nemam_ti_kad; 28-09-20, 21:29.

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        Nema publike ali samo da se pocne...pa makar i preko tv-a...a svim ekipama zelim da ne bude slucajeva virusa u ekipi. Bas svima. Navijaca nema u hali ali ima van...

        Dobra poruka Ivanovica:

        https://www.instagram.com/p/CFsLy1VJ_pA/


        Inace, Buducnost i Bresa otvaraju sezonu mislim, vezano za EC i El...
        10. Buducnost VOLI Podgorica

        Justin Cobbs, Melvin Ejim, Nikola Ivanovic and Willie Reed should create a team that will not have any issue making it to the Top 16, and then aims even higher. Becoming a unit will be the main concern for them. If they do it on time, then who knows what they can achieve?
        Ovako vas vidi Eurohoops

        https://www.eurohoops.net/en/tradema...ankings-v-1/2/

        Comment


        • Koliko pojma nema Eurohups to je jezivo..Paris je dobio Monako sad i igraju fantasticnu kosarku...bukvalno su tonu promasili, a i Unikaha je poprilicno slabija nego prosle sezone..ima dosta toga, Burg je dobra ekipica isto..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            10. Buducnost VOLI Podgorica



            Ovako vas vidi Eurohoops

            https://www.eurohoops.net/en/tradema...ankings-v-1/2/
            Bas ne mogu nista da kazem o nekim realnim ambicijama i dokle mozemo ici. Prosle sezone smo lose poceli EC , izgubili neke meceve na svom terenu...jako nezahvalno prognozirati.

            Vecina igraca je tu nasih, Cobbs druga sezona. Malo pripremnih , ja sam odgledao sa Mornarom i COL, i to sto sam vidio mi daje neku nadu da mozemo da igramo...ali je to premali uzorak. Bresa je dobra ekipa , dosta poznatih Amera, Luca Vitali, oni su tek nepoznanica...

            Grupa je jaka i izjadnacena...jos nam upade i Mornar , sa kojim se inace koljemo i koji ako ima dan moze mnogo. Jeste da smo ih dobili prije neki dan, ali to je pripremna, a usput su bili i bez Nidama...vidjecemo. Bas je tesko ista prognozirati. A svakako bi bili dobro da svi iz Abe idu dalje u top 16

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Bas ne mogu nista da kazem o nekim realnim ambicijama i dokle mozemo ici. Prosle sezone smo lose poceli EC , izgubili neke meceve na svom terenu...jako nezahvalno prognozirati.

              Vecina igraca je tu nasih, Cobbs druga sezona. Malo pripremnih , ja sam odgledao sa Mornarom i COL, i to sto sam vidio mi daje neku nadu da mozemo da igramo...ali je to premali uzorak. Bresa je dobra ekipa , dosta poznatih Amera, Luca Vitali, oni su tek nepoznanica...

              Grupa je jaka i izjadnacena...jos nam upade i Mornar , sa kojim se inace koljemo i koji ako ima dan moze mnogo. Jeste da smo ih dobili prije neki dan, ali to je pripremna, a usput su bili i bez Nidama...vidjecemo. Bas je tesko ista prognozirati. A svakako bi bili dobro da svi iz Abe idu dalje u top 16
              Nema mnogo filozofije u vasoj grupi, vi ste u prva tri tima po rankingu sigurno. Ulm izgleda dobro, ali su uvek nestabilni. Jaka radi dobar posao tamo i nisu tako meki vise kao kod Leibantha koji je postao sportski direktor. Doveli su dosta Amerikanaca zeljnih kosarke, izgledaju fino za sad a imaju i dobre da kazem domace snage tj dugu rotaciju, ko ih neozbiljno shvati moze vrlo lako da se oklizne.

              Bresa je dobra, dobar trener isto, ali su se kasno prikljucili Ristic i Cline,ipak i oni imaju dugu rotaciju, dosta je tu iskusnih i dobrih igraca i bice svkakako tvrd orah i danas, ali ovo je najbolje vreme za njih, posto deluju da nisu skroz uigrani, posebno ne sa ova dva dodatka koja svakako moraju igrati, a nemaju puno treninga sa ekipom. Mislim da dobijate ovo danas, morali bi ...

              Unicaja ima za sad pobrednjene Alex Butule, Milosavljevic, Suarez i Jaime Fernandez,dosta im se skratila rotacija i uopste mi se ne svidjaju, doveli su Abromaitisa koji je meni omiljen igrac, ali ne dobijaju nista sto vec nemaju sa Vazinskim. Strani igraci su mi poprilicno bledi u vidu Geruna, Tompsona, ova dva navedena i Mekela..izgledace to mnogo bolje kad se vrate igraci, ali danas npr ocekujem dosta od Alonsa koji je puter ruka i veoma zajeban igrac i ako niko nikad nije ni cuo za njega...Tu su jos Gerero i Dijaz koji dolaze iz Andaluzije i mozda trenutno najbolji skorer Brizuela koji igra dobro.

              Pariz, pa oni su doveli Anthony Braun koji je bio ex partizanen na kratko, mislim da se lik konacno pronasao tu, tu je Brown iz Niznjeg, uz odlicnog Cichoko i Marei koji su bedem, ispod radara su doveli Ginata, Izraelca iz Hapoel TA koji jeizuzetan igrac, i kad se tu dodaju Gray, Micenau, Konate to je jedan veoma jak TIM i ocekujem od njih da budu prvi u grupi. Fali im Halilovic koji se povredio, zato su i potpisali Mareia koji je debitovao protiv Gravelina...npr u prva dva kola su primili 62p od Monaka i 57 od Gravelina..jako im je tesko dati preko 70p...

              Nema neke velike filozofije ovde da budem iskren, poprilicno izjednacena grupa i ako se na prvi pogled Unicaja izdvaja, ali bic njima tesko sa ovim povredama da uopste prodju grupu. Verovatno hoce, ali daleko od toga, da su neki favoriti sa ovim sastavom. Ko ima Mekela ne moze biti favorit

              Svakako zanimljiva grupa i svaka pobeda je zlatna vredna...

              Po meni:

              Paris

              Unicaja

              Buducnost

              Bresha

              Ulm

              Mornar
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Doktorska poslednja četvrtina Budućnosti.

                Zalužena pobeda.

                Comment


                • Od novajlija Ejim odlicno odigrao, a takodje i Reed pokazao kakav uticaj moze da ima na igru na obe strane terena.

                  Comment


                  • Vidi se nedostatak utakmica. Takmicarskih meceva. Vidi se da ce Reed biti vazan sraf i njegova energija u oba pravca. Vidi se da odbrana nije jos onakva kakva treba da bude, ali je i to mozda posledica nedostatka jakih meceva. Nemamo prvog beka, jer ovaa nonsalantnost Vona je tragicna. Moze biti i da odleti brzo ako ovako nastavi. Tesko da sa onakvim odbrambenim stavom moze izgurati polusezonu.

                    I pored svega...izvukosmo pobjedu, na kraju cak i lagano iako Bresa nije tim za zezanje.

                    Naravno na kraju, bez publike je sranje.

                    Comment


                    • To je to otprilike, sad da se zateze odbrana. I dalje nam fali bek suter, sem kad Dzoni ne igra dvojku sa Kobsom. Danilo je odradio pripreme fino, Reed i Edzim ce biti bombona. Fali nam bek krsteni, mada ce se tu rotirati Pop, Suljo, Von i Dzoni po potrebi.

                      Poslano sa mog Redmi 6A koristeći Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Vidi se nedostatak utakmica. Takmicarskih meceva. Vidi se da ce Reed biti vazan sraf i njegova energija u oba pravca. Vidi se da odbrana nije jos onakva kakva treba da bude, ali je i to mozda posledica nedostatka jakih meceva. Nemamo prvog beka, jer ovaa nonsalantnost Vona je tragicna. Moze biti i da odleti brzo ako ovako nastavi. Tesko da sa onakvim odbrambenim stavom moze izgurati polusezonu.

                        I pored svega...izvukosmo pobjedu, na kraju cak i lagano iako Bresa nije tim za zezanje.

                        Naravno na kraju, bez publike je sranje.
                        Dobro je ovo za prvu takmičarsku utakmicu.

                        Rid će vam biti veliko pojačanje. Vidi se da nije još spreman za veću minutažu. Mogu tu i Apke I Nikolić da daju dobar doprinos. Edžim odličan. Imali ste puno više skokova

                        Džoni opet igrač koji može sam da rešava. Kobs je malo brljao večeras ali odličan je to igrč.

                        Da, Von baš loš

                        Mnogo manje šutirate za tri, što je novo za vas.

                        I za kraj moram i o Riletu. Valjda vam je sada jasnije što ne može da igra u kkcz.
                        Isporuči on u napadu ali odbrana [emoji20]








                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Dobar blok pravi Ristic. Od tih blokova je maltene nastajala sva kreacija Brese ako sam u pravu...ili je to samo vecerasnji dojam

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Dobar blok pravi Ristic. Od tih blokova je maltene nastajala sva kreacija Brese ako sam u pravu...ili je to samo vecerasnji dojam
                            Nije, dobre stvari on radi u napadu. Popravio je I igru leđima, uvek je imao meku ruku ali ostaju njegovi problemi u odbrani. Ali da ne gnjavim sa Riletom na vašoj temi

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Nisu to problemi direktno u odbrani, on ima problema i na skoku..u odbrani mu je los skok i preuzimanje..Ivanovic je to par puta lepo iskoristio..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Lijepo smo poceli, sad protiv Pariza, Partizana i Unikahe da vidimo od cega je ovaj tim [emoji1]

                                Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X