Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tako je braate moj, nek troše, ne vidim problem

    Comment


    • Prilikom jedne posete ambasadi SAD za vreme Majkla Kirbija čovek nama kaže...ovde ko god ima novca je lopov, i ko god ulaže je ukrao... jer kaže on da mi na ovim prostorima gledamo to u nekom zero sum fazonu, da ako neko ulaže mi imamo manje... a u SAD gledaju kao prostoriju bez plafona, punu novca, ima ga za sve.


      Tako da pozivam pre svega zvezdaše da ne budu licemeri iako su poznati kao takvi, zvezdaši ne Delije, i da ne gledaju tudju avliju i ne broje koliko ko troši niti da ih bude briga odakle kome novci.

      Svaka čast Budućnosti što dovodi pravi su primer kako klub treba da funkcioniše kada se nalazi u pol poziciji.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Prilikom jedne posete ambasadi SAD za vreme Majkla Kirbija čovek nama kaže...ovde ko god ima novca je lopov, i ko god ulaže je ukrao... jer kaže on da mi na ovim prostorima gledamo to u nekom zero sum fazonu, da ako neko ulaže mi imamo manje... a u SAD gledaju kao prostoriju bez plafona, punu novca, ima ga za sve.


        Tako da pozivam pre svega zvezdaše da ne budu licemeri iako su poznati kao takvi, zvezdaši ne Delije, i da ne gledaju tudju avliju i ne broje koliko ko troši niti da ih bude briga odakle kome novci.

        Svaka čast Budućnosti što dovodi pravi su primer kako klub treba da funkcioniše kada se nalazi u pol poziciji.
        Kad se krene sa all in završi se sa all out.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          ...
          Tako da pozivam pre svega zvezdaše da ne budu licemeri iako su poznati kao takvi, zvezdaši ne Delije, i da ne gledaju tudju avliju i ne broje koliko ko troši niti da ih bude briga odakle kome novci.

          Svaka čast Budućnosti što dovodi pravi su primer kako klub treba da funkcioniše kada se nalazi u pol poziciji.
          Nalupetao si se za sve pare. Prozivka bilo koje strane u fazonu "odakle vam novac" je više zajebancija, a i kao takva ograničena na mali broj ljudi koji pišu na ovom forumu. Ti se kao našao pozvanim da savetuješ nešto "Zvezdaše, ne Delije" i kvalifikuješ nekoga da je licemer... Odakle taj poriv nije mi jasno. Ko si ti druže? Reci, možda te nismo prepoznali. Ne obraćaš se deci ili zaludnima/botovima po smeće portalima, opusti se.
          Drugo, ne znam čemu oduševljavanje pukim dovođenjem igrača? Jel ti znaš ovog novog igrača Budućnosti, da li si ga skautirao? Koji je njegov kvalitet, kako će se uklopiti u tim, prilagoditi novoj sredini, treneru i obrnuto? U krajnjoj liniji, da li si siguran da je on zaista pojačanje?
          Porediš FCRS sa KKB, a niđe veze, bukvalno.

          Comment


          • Mjerenje patke na drugi topik, ps ne vidim da se bunite sa kolicinom stranaca u vasoj ekipi, plus ne vidim da se bunite sto 3 igraca preko placate konstantno da sjede na tribini i masu peskirima.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • cudna godina, ekipa je top samo da krenu. iskreno po igracima je najjaca od svih 8 evrocup play-off ekipa

              Comment


              • Dzoni se vraca pocetkom marta.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Ko ispada iz rotacije, Popović?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Pa nadam se da ne, Pop kao dzoker uvijek odlicno iskoristi svoje minute, i onda ga treneri zaborave iz meni nepoznatih razloga, to je radio i Dzikic a sad i Jasko. Generalno tamnoputi igraci kod nas imaju prednost u odnosu na domace jer su fizicki tip top spremni, zato npr Dzekson igra do beskonacnosti a poceo je i Bell, jer momci gaze. Tu je sad i Kol kao masina dosao, ali opet mora neki balans da se uspostavi, ne vidim poentu forsiranja nekog ako mu jednostavno nije dan, i tu smo najcesce gubili utakmice, jer su domaci igraci izgubili reputaciju u klubu.
                    Gorda mi je drag, ali je u stetocina mudu, tako da bih volio zbog ekipe da izvisi, ili da krpi minute na dvojci, jer kao plej nema koristi od njega ove sezone. Dzoni i Kol na keca, a ostali na bekovske nek se posloze zavisi od ucinka. Tesko je to posloziti, mnogo je igraca, ocigledno je da su svi dosli da igraju, a najlakse je Popu i ostalima rec e jbg oni imaju prednost. Losa selekcija na pocetku je uzela danak.
                    Na stranu to sve, sa novim centrom i povratkom Dzonija, ko kaze da Buducnost nije favorit, laze. Sezona bez trofeja Abe je neuspjeh.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Poceli smo [emoji41]

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Treca postava iskreno, a opet je bilo dobrih stvari. Mladji Sead je igrao dobro a Coleu i Cotyu odpade kita za kup. Mozda je ovo bila sansa da se proba Gordic

                        Comment


                        • U slucaju da Buducnost ili Partizan kao 4 ti izbace Zvezdu u polufinalu,da li bi u finalu imali prednost domaceg terena?
                          Je li moguce da niko ne zna?
                          Pricam hipoteticki ne provociram.
                          Last edited by E1_PG; 16-02-19, 21:34.

                          Comment


                          • Ne, prednost onda ima 2. Plasirani.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Ne, prednost onda ima 2. Plasirani.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              ja. zbog toga 3.mjesto moze da znaci domaci teren u finalu, jer mirise da ce vjeciti igrati 5 meceva u mjesec dana

                              Comment


                              • Srecan rodjendan Dzoniju i kapetanu ekipe!

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X