Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo sad u subotu u Aba , Cedevitu kuci pa cemo da vidimo kako stojimo sa njima. Vrlo bitan mec za PO Aba.

    Comment


    • Vise se te Cedevite bojim no Zvezde.
      Iz nekog razloga mislim da bi finale ovogodisnje Abe moglo da bude vrlo lako i Mornar-Cedevita.
      Ja rijetko sta pogodim ali evo zapamticu svoje rijeci.

      Comment


      • Pa do pkej ofa ima još tri meseca.
        Može čak i KKPartizan da osvoji.

        Comment


        • Stvorila se atmosfera kroz medije da smo sigurno u top 8. Neznalice i dusebriznici koji zele senzacionalisticke teskove.

          Respekt za Burg. Skidam kapu. Izburgija nas je Burg, zasluzio da dobije a ovi sto su pravili atmosferu euforije posle pobjede Virtusa bu docekali sansu da likuju.

          Sve kritike za vecerasnju igru. Stav, ozbiljnost, energija, odgovornost ...nista nije postojalo. Kao da ce Burg sam da se dobije. Burg je bio bez 4 ili 5 igraca i to ponajboljih.

          Postujem Miloja ali zaboraviti Popa do zadnje cetvrtine...Savo Vucevic ga je nocas takticki ubio. Jesu oni bili rastereceni ali nije se vidio pritisak kod nas. Vidjelo se pucketanje k...a.
          Last edited by Nemam_ti_kad; 03-03-21, 22:45.

          Comment


          • Originally posted by E1_PG View Post
            Vise se te Cedevite bojim no Zvezde.
            Iz nekog razloga mislim da bi finale ovogodisnje Abe moglo da bude vrlo lako i Mornar-Cedevita.
            Ja rijetko sta pogodim ali evo zapamticu svoje rijeci.
            za ovo finale je kvota lepa,stavi crvenu na to i uzmi lepe pare. . . .mislim da će Zvezda lagano do titule
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Jedan od najbitnijih meceva sezone. Pobjeda nam otvara put ka snovima. Monako s polovnim timom a onda sve je moguce u Evropi.
              Sjajna uvertira i za zavrsnicu Abe, da vidimo na cemu smo i koliko moze ova ekipa pod pritiskom.

              Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
              Last edited by StefanPG; 09-03-21, 10:03.

              Comment


              • Meni je veci problem kvalitet nekih direktnih duela na mecu nego pritisak. Mislim da je Kendrik Peri i zaustavljanje njegovog uticaja na igru kljuc meca. Tu su jos neugodni Jared Jones koji nas je unistio pik and popom prva dva meca, Muric sa svojim kvalitetima i naravno Blazic. Ali mislim da je kljuc zaustaviti Perija. Ne bih se slozio sa ovim "polovni Monako"....itekako zajebana ekipa. U sustini....vidjecemo kako stojimo u odbrani..
                Last edited by Nemam_ti_kad; 09-03-21, 11:03.

                Comment


                • 20 + za Budućnost.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Meni je veci problem kvalitet nekih direktnih duela na mecu nego pritisak. Mislim da je Kendrik Peri i zaustavljanje njegovog uticaja na igru kljuc meca. Tu su jos neugodni Jared Jones koji nas je unistio pik and popom prva dva meca, Muric sa svojim kvalitetima i naravno Blazic. Ali mislim da je kljuc zaustaviti Perija. Ne bih se slozio sa ovim "polovni Monako"....itekako zajebana ekipa. U sustini....vidjecemo kako stojimo u odbrani..
                    Monako ne da nije polovan,vec su ekipa koja moze lagano da prevesla i Virtus. Doveli su Fortsona i Fayea mladog iz Antverpena, veoma zajebana ekipa koja bas svakom moze ubaciti 90poena ko iz picke.

                    Psiholoski ko udje u danasnji mec bolje taj ce ici dalje. Ako ih ne bude isao sut,mislim da cte ih rutinirati, ako ih krene sut bice problema. Oni zive i umiru od suta, al mislim da vam je odbrana primarna...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ma da, to je to...mislim bezveze mi je da uopste spominjem monako sad..pa ako se plasiramo ..onda cemo..

                      Comment


                      • Veceras "plej-of" utakmica u Podgorici izmedju ABA klubova, a nije ABA liga u pitanju.

                        Comment


                        • Bud je dobila dosta sa Milojem na klupi
                          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                          Comment


                          • Čestitke sportski prijatelji, navijam za vas do kraja.
                            Bilo bi šteta da region ostane bez EL.

                            Comment


                            • Zahvaljujem na cestitkama.

                              Iscupasmo nekako ovo, ne znam ni sam kako. Cini mi se da smo imali i dobro sudjenje, uzivo se ipak ne moze sve vidjeti...moram odgledati snimak da vise detalja. Ovako vruce glave, rekao bih da se vise faktora poklopilo da prelomimo ovo, i malo odbrana i malo sut, i malo njihov sut....ali cedoli je top tim. Vjerovatno su pali malo pred kraj...iskreno kako je utakmica odmicala bio sam skeptik

                              Comment


                              • Još je veći uspeh izdvojena pobeda bez učinka Kobsa.
                                Što samo pokazuje da ne zavisite od jednog igrača već je kolektiv pre svega na prvom mestu.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X