Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.kkbuducnost.me/clanak-885-me

    Ode Peko.

    Peko, posteno, ja ga ne bih micao pa makar se ne plasirao ni aba PO. Ali ja se ne pitam.

    Comment


    • Veoma prijatan lik.
      Veoma retko u "afektu", stručan, mlad...
      Sad kakve su ga "muke" naterale
      ili je potrebna inekcija da bi se tim pokrenuo jer je bilo
      previše turbulencije,a i nekoliko igrača se "otelo".
      Puno uspeha u daljem radu.

      Comment


      • Nazalost se vidjelo da gubi polako ekipu, ali nisam ovo ocekivao. Trebalo je vise vaspitnih mjera za pojedince, al on jednostavno nije takav tip, vec je preuzeo svu odgovornost na sebe. Nadam se nekom dogovoru, jer nas je pobjeda protiv cedevite u pg sa vise od 3 razlike djelila od top8 EC. U Abi su spremni bili za bar 3. mjesto.

        Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

        Comment


        • Šteta za Mijovića , dobar trener .Ko sada? Džile , Jovović ...

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            https://www.kkbuducnost.me/clanak-885-me

            Ode Peko.

            Peko, posteno, ja ga ne bih micao pa makar se ne plasirao ni aba PO. Ali ja se ne pitam.
            Ja bezveznije saopstenje procitao nisam. Pa sta je on zamislio.... da je Buducnost klub koji treba da dobije jednog od glavnih favorita za Evrokup na strani? Pa tom logikom Buducnost ne bi mogao niko da trenira. Jedino ako se pokacio sa nekim od igraca. Nije mi bilo jasno ni ono preozbiljno odgovaranje na intervju u poluvremenu al ajde...

            Dzikic nek se spremi.

            Comment


            • Odlika neozbiljnih timova da je trener kriv posle 3-4 poraza. Fener je dokaz da ako verujes treneru bezuslovno, vrati se poverenje. Dva igraca dovedes, dva odu i potpuno se promeni situacija. Ovako, moze da se dobije kratkorocno, reakcija na smenu i malo se ekipa trgne, ali na duze staze se ne dobije apsolutno nista. Sem ako ne dovedete Zoca ili Pesica, ali to nece da bude.
              Last edited by Storm; 28-01-21, 07:43.

              Comment


              • Miloje je novi trener izgleda. Trebalo bi potvrda zvanicna ubrzo.

                Comment


                • Biće zanimljivo gledati Miloja kao trenera tima, koji ima ozbiljne takmičarske ambicije


                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Miloje j ubacen od Miska i covek je dao otkaz da ga ne bi dobio....to je cela prica...lako vidjena
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Biće zanimljivo gledati Miloja kao trenera tima, koji ima ozbiljne takmičarske ambicije


                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Da, sa nama nikad nije dosadno. I kad nema problema mi ga napravimo...salu na stranu , bice zanimljivo vidjeti Miloja na klupi, pretpostavljam da je ovo bio jedini moguci period za ovakve stvari jer koliko me sjecanje sluzi imamo neku pauzu za reprezentacije ..mdada je i to kod nas diskutabilno jer nam ide pola ekipe...E sad najbolje bi bilo da ovaj potez da rezultata u narednim utakmicama do pauze...vidjecemo. Nemam ja nista protiv Miloja samo jednostavno ne gledam na kosarku na takav nacin. Vise volim procese ....

                      Comment


                      • Miloje se vraća na mesto velikih uspeha.
                        Ali nije sve isto ko nekad.
                        za mene je Mijović trenerčina za Miloja,
                        ali pred zoru mrzne, videćemo.
                        Treba sad ekipu koja se razularila vratiti u takmičarski mod.
                        Ne verujem da to Miloje može.

                        Comment


                        • Buducnost nema kvalitet za ono sto se od njih ocekuje. Treb’o je Mijovic ostati i praviti sistem za naredne sezone. Ovogodisnji roster nema domet da uzme EC ili ABA. Ako neko misli da ima, zivi u zabludi.

                          Comment


                          • Za mene iznenadjujuca zamena trenera. Ovo stvarno nisam ocekivao.

                            Comment


                            • Svako ima pravo (nije to samo nas Zvedaša) da smenjuje svog trenera ili da on daje ostavku (kako god i nije baš bitno) u toku sezone nakon nečega što smatraju da je zid i da dalje ne ide.
                              Ali postavljanje Šimeta za trenera mi je nejasno jer šime je vezao svoju budućnost zaa Ameriku a sada "Vratio se Šime iz Amerike" ekspresno.
                              Možda će Miloje biti i bolji nego prethodnik, ono što je sigurno, biće kvalitetniji rad sa centrima.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Znaci nista od one price da ide u Ameriku. A grobari ga jurili toliko vremena, i on ode kod konkurenta iako mi se cini da je ranije izjavljivao da ne bi nikad u Zvezdu. Znaci Zvezda ne moze a Bud moze. Malo pederski. I za mene je iznenadjujuce...

                                Comment

                                Working...
                                X