Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvi stranci ...ameri su stranci..jer ako ih imas vise od 4 prije ili kasnije preuzimaju svlacionicu
    Last edited by Nemam_ti_kad; 21-10-20, 15:57.

    Comment


    • Odoste duboko. U Crnoj Gori majka rodi dva sina druge nacije i umalo vere. Nisu i ne treba da budemo jedni drugima stranci. Jeb’o politiku.

      Comment


      • Videli smo kako su stranci preuzeli svlačionicu u CSKA, Realu, Makabija... pa doveli te timove do titula.
        Ili Žalgiris do trećeg mesta.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • A što se tiče toga da li su stranci srpski košarkaši u Crnoj Gori, naravno da jesu, Crna Gora ne dozvoljava dvojno državljanstvo sa Srbijom.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Što se tiče Mitra, sve je rekao Samo Zvezda. kapiten, ljudina koji je darivao Zvezdu svojim kolenima. Želim mu sreću i da bude njegov tim drugi u ABA ligi, odmah iza nas a njega, ako bude gledaoca, da pozdravimo kako dolikuje kapitenu.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Za pocetak se nadam solidnoj odbrani, ako ga je Peko doveo (a ne Misko uvaljao) onda sigurno ima ideju sa njim.
              .ali jbg...Misko mora da kompezuje i da se ispostuje...

              Kao što sam rekao , Luka nije Miškov . Da se ja pitam , on bi bio u kkcz zauvek ...neki zvezdin Rejes ali ja sam od onih sentimentalnih

              Comment


              • Zanimljivo u Podgorici.

                Comment


                • Rešava to Nikola Ivanović.

                  Važna pobeda za Budućnost.

                  Comment


                  • Ulm je izgubio 5 od poslednjih 6 utakmica, 4 u nizu.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Kao što sam rekao , Luka nije Miškov . Da se ja pitam , on bi bio u kkcz zauvek ...neki zvezdin Rejes ali ja sam od onih sentimentalnih

                      Za sentimentalne je tu Lazic, malo ti je?

                      Luka je trojanac.

                      Comment


                      • Ružno je reći za novog igrača Budućnosti da je trojanac.
                        Last edited by dekkard; 21-10-20, 20:52.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Bio u sali...stvarno bez publike ne lici ni na sta. Ponekad mi se cini da gosti imaju odredjenu prednost...

                          Zato su u prednosti one zemlje gdje je dozvoljeno pa makar i 100-200 navijaca .

                          Utakmica...ne znam , ne mogu da budem zadovoljan odbranom i nekim prepoznavanjima situacije...imas tri licne do bonusa ti pravis tri faula za bacanja...ejjj..preglupo.

                          Makar momak od tek napunjenih 17 god dobija minute i to je dobro. Bez Cobbsa, prvog beka , jedne cetvorke mozda i ja previse ocekujem.

                          Comment


                          • Procitah informaciju na drugom forumu (znaci nista pouzdano) da je James Blackmon blizu potpisa (igrao za Trento prosle sezone).
                            Dobar posao ako je istina posto od Vona izgleda nema vajde.

                            Comment


                            • Valjda je blizu Besiktasa ako me sjecanje sluzi.

                              Comment


                              • Raskinut ugovor sa Vonom. Sad ce se definitivno morati traziti bek.

                                Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X