Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KK Buducnost

    КК Будућност је кошаркашки клуб из Подгорице и дио је СД Будућност. Клуб је основан 1949. у Титограду. У Прву лигу Југославије Будућност је ушла 1980, али је 1990. испала из Прве лиге. Од распада Југославије Будућност се такмичила у Првој лиги СРЈ и Србије и Црне Горе, а након раздруживања Србије и Црне Горе, клуб се такмичи у Црногорској лиги и регионалној Јадранској лиги.

    Најзначајнији резултати у историји клуба су били у сезонама 1995/96, 1997/98. и 2000/01. када је Будућност освојила Куп СР Југославије и три узастопне титуле првака СР Југославије у периоду од 1999. до 2001.

  • #2
    Konačno da se nađe neko i da otvori temu a da nije Zvezda ili Partizan, nadam se da se neće stati na uvodnom postu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • #3
      Pa s obzirom da je ukupan broj navijaca Buducnosti na forumu jednak 1 tj moja malenkost najverovatnije ce mi ova tema sluzit da pravim diskusije sam sa sobom sto i nije toliko losa stvar.

      Comment


      • #4
        Razgovori sa sobom mogu da te potaknu da dotakneš suštinu svog postojanja (na forumu) i što je najbolje uvek ćeš biti u pravu.
        Biće još upisa (pogotovo kada Zvezda pobedi), nego što treba biti strpljiv.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • #5
          Valter mode on: Prvi od mini ispita sledi večeras protiv Mege u Sremskoj Mitrovici. Miškovi izabranici (no homo) nisu bez šansi. Valter mode off
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • #6
            Originally posted by Ganac View Post
            Razgovori sa sobom mogu da te potaknu da dotakneš suštinu svog postojanja (na forumu) i što je najbolje uvek ćeš biti u pravu.
            Sustina mog postojanja na forumu i ove teme uopste ce biti da vas nervira i podsjeca na horor finis ove sezone.

            Comment


            • #7
              Jos jedan uspjesan vikend za nase kosarkase,jos jedna blistava pobjeda.Ali ne smijemo se previse uzdici,ko visoko leti nisko pada zbog toga iduci mec svom snagom na Olimpiju koju docekujemo u Pg.Moramo pokazati karakter,zelju,volju i htijenje.Moramo pokazati nasim rivalim da necemo ustuknuti ni pred kim ove sezone i da je ova sezona nasa.Moramo svima utjerati strah u kosti.

              Comment


              • #8
                Originally posted by Ivan_pg View Post
                Jos jedan uspjesan vikend za nase kosarkase,jos jedna blistava pobjeda.Ali ne smijemo se previse uzdici,ko visoko leti nisko pada zbog toga iduci mec svom snagom na Olimpiju koju docekujemo u Pg.Moramo pokazati karakter,zelju,volju i htijenje.Moramo pokazati nasim rivalim da necemo ustuknuti ni pred kim ove sezone i da je ova sezona nasa.Moramo svima utjerati strah u kosti.
                Ivane pitanje ako si u toku. Ivanovic je pod kakvim ugovorom u Buducnosti? Trajanje, finansije ako znas i sl.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Ivane pitanje ako si u toku. Ivanovic je pod kakvim ugovorom u Buducnosti? Trajanje, finansije ako znas i sl.
                  Znam da je ugovor potpisan na dvije godine,a koliko zaradjuje nemam pojma.Mislim da nisu to neke prevelike pare.

                  Comment


                  • #10
                    Sad smo nedelju dana kuci, da se poveze neki ozbiljniji trening, nadam se da smo zavrsili sa povredama ove godine...bilo ih je dosta. Ali su sve stoicki izdrzali.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Sad smo nedelju dana kuci, da se poveze neki ozbiljniji trening, nadam se da smo zavrsili sa povredama ove godine...bilo ih je dosta. Ali su sve stoicki izdrzali.
                      Opa ima nas jos,ekipa je sve brojnija.
                      Postace ovo jaka tema vidim ja.

                      Comment


                      • #12
                        http://www.sportklub.info/forum/show...Podgorica-1949 rijetko kad se ukljucujem, neka si pokrenuo....p.s. imao si temu vec ali nema veze....

                        Comment


                        • #13
                          Nova tema za novu Buducnost,ovo su sad neki novi momenti u odnosu na prije par godina.

                          Comment


                          • #14
                            Budućnost voli. Koga?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • #15
                              I plus Nova Godina....nadam se da ce ostati na istom kursu bez obzira na rezultate.......Naprijed Buducnost.

                              Comment

                              Working...
                              X