Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezdi, samim tim i nama navijačima Zvezde bi više odgovaralo da je Partizan pobedio ali ni ovako nisam tužan. Ivanoviću se muda vuku po parketu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Raduje me sto imam utisak da je "druga" petorka veceras dobila mec...dzoni,pop,delavale,mitrogol i apic

      Comment


      • Jedan od onih dana... , kad vam nista ne ide , kad je nekoliko najvaznijih igraca totalno van meca, kad protivnik da 15-16 trojki (32 trojke su sutnuli alooo)a jos smo u egalu i cascavamo ih pobjedu u zadnjoj cetvrtini..... Ljut sam a i nisam ljut. Cedevita je sutirala fantasticno i mislim da je ekipa cedevite napravljena da zivi i umire sa sutem. Mi smo nesto jadili, na silu , bas na neku silu, i opet smo bili do kraja, cak sta vise vodili 80% meca, ali tako je, kad udjes u kontra ritam...

        Pamet u glavu...
        Last edited by Nemam_ti_kad; 19-01-21, 22:55.

        Comment


        • Nisam gledao samo bacio pogled na statistiku, vidim dobra rola Luke i najveci indeks kod vas u timu.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Jedan od onih dana... , kad vam nista ne ide , kad je nekoliko najvaznijih igraca totalno van meca, kad protivnik da 15-16 trojki (32 trojke su sutnuli alooo)a jos smo u egalu i cascavamo ih pobjedu u zadnjoj cetvrtini..... Ljut sam a i nisam ljut. Cedevita je sutirala fantasticno i mislim da je ekipa cedevite napravljena da zivi i umire sa sutem. Mi smo nesto jadili, na silu , bas na neku silu, i opet smo bili do kraja, cak sta vise vodili 80% meca, ali tako je, kad udjes u kontra ritam...

            Pamet u glavu...
            Али ви сте пуцали 44 за два.
            Кад упоредиш укупне шутеве ЦОЛ је имала 61/23=37,7% а ви 62/26=41,9%.
            То значи да вас је добро бранила за три а ви сте их пуштали, као, неће их срати целу утакмицу...

            Comment


            • Sinoc se uslovno receno provukosmo mada stoji i to da smo vodili od samo pocetka pa do kraja. Na momente solidna igra, na momente opste gubljenje , letargija i nedisciplina. Jesu za kritiku ali kad se uzme sve u obzir , to je to, sa timom kakvim imamo, nismo ni pucali na neke imperativne najvise ambicije. kao sto sam i ranije najavio, dva ciklusa korone, bez ili sa vrlo malo timskih treninga, sa rasporedom dvije utakmice sedmicno gdje se nadovezu i utakmice koje se nadoknadjuju, pa nerijetko bude i 3 meca sedmicno. Takva smo ekipa da nemamo luksuz da nam par igraca bude van forme. odmah se osjeti. Pricam o napadackoj formi. Ovo je neki ciklus od 5 gostovanja za redom. Vremena za trening nema i nece ga biti. Pad forme je evidentan. Tako je kako je. Prvi dio smo sezone smo solidno odradili i to nam je dalo malo kredita za moguce kikseve. Split nije morao da se desi a ostalo je manje vise u redu bilo.

              Comment


              • Da vidimo danas od cega smo i koliko je Mijo naucio. Sabij Sala prevaranta [emoji1]

                Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                Comment


                • Treci napad EC sa 87pts i treca odbrana EC sa 76pts. Odlicnih timskih 40 % za 3 na velikom uzorku. I nevjerovatnih 23 asistencije po mecu u EC. Bez poraza. Sa vrlo kreativnom i raznovrsnom igrom. Sa takvim protokom lopte i kreacijom, tim u kojem skoro svi sutiraju i svi pogadjaju. U prva dva favorita takmicenja. Ambicije - ulazak u EL. Fizicki za broj veci i jaci gledajuci komplet tim. O pojedinacnom kvalitetu , iskustvu ne treba ni pricati. Da vidimo mozemo li prije svega da igramo iole dobru odbranu. Iako smo u padu forme , utakmica za sve navijace Buducnosti , da se zasladimo.

                  Comment


                  • Cedevita-Olimpija je pocela odlicno utakmicu u Bolonji i vodili su do 10-tak razlike pocetkom druge cetvrtine ali je onda Belineli ubacio sve sto je sutnuo ma kos i preokrenuo utakmicu potpuno.
                    Oni izgleda da su vise skoncentrisani na EK posto u prvenstvu imaju neplaniranih poraza kod kuce, mislim da ih je Bresa dobila prosli vikend u Bolonji.

                    Comment


                    • Jel moguce da su ovakve picke od ljudi...dobro je sto ne gledam...pih skinuli gace prije pocetka

                      Comment


                      • U slobodnom smo padu, Mijo polako gubi konce. Ekipa totalno djeluje nezainteresovano, postali smo alibi tim, ne dizu se otvoreni sutevi, ali se dize sut preko ruke. Ogroman broj gresaka iz meca u mec, mehanicke izmjene, priprema za protivnika kao da ne postoji. Akcija je sve manje, mnogo smo tromi, protivnici nam zajasu Kobsa i Dzonija znajuci da su najveca prijetnja, a ostatak ekipe nijemo posmatra desavanja. Bekovi zajedno ne mogu da pogode 3 trojke, nema saradnje sa centrima. Dela Vale rupa pozadi, gnjavi loptu naprijed tako da i njegovi poeni u ukupnom stanju ne daju dovoljno koliko trosi ekipu. Stav domacih igraca sramotan.
                        Dosta neozbiljno se ponasaju, mislim da je vrijeme za hitan sastanak sa upravom.

                        Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          U slobodnom smo padu, Mijo polako gubi konce. Ekipa totalno djeluje nezainteresovano, postali smo alibi tim, ne dizu se otvoreni sutevi, ali se dize sut preko ruke. Ogroman broj gresaka iz meca u mec, mehanicke izmjene, priprema za protivnika kao da ne postoji. Akcija je sve manje, mnogo smo tromi, protivnici nam zajasu Kobsa i Dzonija znajuci da su najveca prijetnja, a ostatak ekipe nijemo posmatra desavanja. Bekovi zajedno ne mogu da pogode 3 trojke, nema saradnje sa centrima. Dela Vale rupa pozadi, gnjavi loptu naprijed tako da i njegovi poeni u ukupnom stanju ne daju dovoljno koliko trosi ekipu. Stav domacih igraca sramotan.
                          Dosta neozbiljno se ponasaju, mislim da je vrijeme za hitan sastanak sa upravom.

                          Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
                          Potpisujem. Sto bi strani ginuli kad domaci planduju.

                          Comment


                          • dobro dosli u klub.

                            Comment


                            • Mozda to deluje tako, ali je to obicno posledica previse utakmica u premalo dana. U svakom takmicenju je raspored nehuman i biraju se utakmice. Jednostavno je nemoguce odigrati sve na 110%
                              Ranije si imao 30-tak utakmica godisnje, sad je taj broj blizi 70-80. Vise utakmica od NBA timova u kracem vremenskom intervalu, sa losije resenim prevozom....

                              Comment


                              • Italijana sam pratio jos od mladih dana i bio je opasan talenat,ali mislim da nema fizicke predispozicije za nesto vise..mora mnogo da radi na snazi a ne deluje kao neko ko ce se time baviti.

                                Najveci fail je pozicija dva..Von eno igra u Ukrajini mislim, Dela Vale ne moze uvek da isporuci mnogo u napadu ali u odbrani ga buse. Mislim da ste morali naci nekog ko ce isporucivati svaki mec 10+ a da nije rupa u odbrani....Mada ima on visok IQ, ali jednosmerni igraci su danas uglavnom propast za klub u kojem igraju.

                                Tim nije los, nije ne znam sta,ocekivan poraz protiv Virtusa, oni su bas prejaki...Salo na klupi im nije ni potreban. Generalno grupa gde bi moralo proci, ali videcemo.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X