Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako bjese pravilo - prenose li se bodovi u Top16 ili se prave nove grupe i pocinje se od nule ? Jako bitna pobjeda za prolaz dalje a i bitna za psihologiju samog tima.

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Kako bjese pravilo - prenose li se bodovi u Top16 ili se prave nove grupe i pocinje se od nule ? Jako bitna pobjeda za prolaz dalje a i bitna za psihologiju samog tima.
      Nove grupe po 4 ekipe

      https://www.eurocupbasketball.com/eu...etition/format

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      Last edited by Samo Zvezda; 20-11-20, 23:14.

      Comment


      • Hvala.

        Comment


        • Odlicno 2. poluvreme i zasluzena pobeda, 7 igraca (od 9 koji su igrali) iznelo najveci teret, dobro ce timu doci ova "injekcija" za samopouzdanje posle velikih problema sa koronom i ubedljivog poraza u prvoj utakmici posle karantina.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Posle 15 dana pauze , 8 igraca bilo van treninga zbog virusa, veceras napokon protiv Unikahe sa 9 igraca, petak gostovanje Bresi a nedelja Zagreb i Cibona. Zajebano. Ako u takvoj situaciji uzmemo dvije pobjede od tri moguce, moze naslov u novine "gosti kuci pjevajuci"...
            Prebrodismo nekako ove tri utakmice , dvije pobjede ,rezultatski odlican epilog. Veceras je bila prilika da svi dobiju minute. Mislim da Luka bez kosa jos uvijek ali pocinje da shvata dje je dosao. Vjerujem da ima grc, pritisak zbog svega ali mislim da polako ulazi u tim. Za njega cemo da vidimo da li je bivsi ili ne. Imao je nekoliko asista nocas sto je dobro. Mec obiljezio Fedor, prije dva mjeseca napunio 18 god, veceras dvadesetak poena...

            Comment


            • Dobra stvar, manji je teret na Edzima sad, njemu je bas prijao dolazak Luke. Zaigrao i Amadeo konacno, bice dobra ispomoc.
              Sve u svemu, prezivjesmo ove dane.

              Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

              Comment


              • Jos jedan tezak ciklus nas ceka a bitni mecevi pogotovo u EC. Tek sto se izaslo iz izolacije i prakticno bez treninga odigralo tri meca, slijedi pauza za reprezentacije gdje nam ide skoro citav tim. Nekoliko igraca u Cg repku, Apke u SRB repku, Dela vale i Ejim svojim ekipama. Bez kvalitetnog treninga i dalje. A nakon povratka odmah CZV u gostima 06.12. , 08.12. Ulm (gosti), 11.12. Pariz kuci i ako vjerovati sajtu ABA lige odmah sjutra 12.12. Mornar kuci. Ako bude tako , ako se ne odlozi mec sa Mornarom bice to 4 meca od 6-12.12. , sest dana. Sve maltene bez treninga. Tu je EC bitniji ali je i ABA bitna jer ako vezemo dva poraza u ABA ulazimo u crvenu zonu.

                Comment


                • Ako je istina ovo na kraju (11.12 Pariz i 12.12 Mornar) iako su obe u Podgorici trebalo bi bar da vide u klubu da se pomeri Mornar za jedan dan (13.12 je nedelja) da bude bar dan odmora izmedju te dve utakmice.

                  Comment


                  • Zoki nakon solidnih partija u Buducnosti, sinoc za reprezentaciju odigrao jedan jako dobar mec. U nedelju jos jedan mec sa Britancima i nova prilika za nastavak dobrih partija, a onda da pokaze sta zna u derbiju [emoji41]

                    Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Auh kakvih 30 dana nas ocekuje. Posle kovida, posle termina za repke...u oba ciklusa smo bili bez 8-9 igraca, bez treninga timskog maltene, i onda za 30 dana 11 meceva, bez vremena za trening ....do Bozica i to redom:

                      6. decembar: Crvena zvezda - Budućnost

                      8. decembar: Ulm - Budućnost

                      11. decembar: Budućnost - Metropoliten

                      13. decembar: Budućnost - Mornar (ABA liga)

                      16. decembar: Budućnost - Mornar (Evrokup)

                      20. decembar: Mega - Budućnost

                      23. decembar: Zadar - Budućnost

                      26. decembar: Budućnost - Krka

                      30. decembar: Budućnost – Igokea

                      2. januar: Primorska - Budućnost

                      5. januar: Cedevita Olimpija – Budućnost

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Auh kakvih 30 dana nas ocekuje. Posle kovida, posle termina za repke...u oba ciklusa smo bili bez 8-9 igraca, bez treninga timskog maltene, i onda za 30 dana 11 meceva, bez vremena za trening ....do Bozica i to redom:

                        6. decembar: Crvena zvezda - Budućnost

                        8. decembar: Ulm - Budućnost

                        11. decembar: Budućnost - Metropoliten

                        13. decembar: Budućnost - Mornar (ABA liga)

                        16. decembar: Budućnost - Mornar (Evrokup)

                        20. decembar: Mega - Budućnost

                        23. decembar: Zadar - Budućnost

                        26. decembar: Budućnost - Krka

                        30. decembar: Budućnost – Igokea

                        2. januar: Primorska - Budućnost

                        5. januar: Cedevita Olimpija – Budućnost
                        Jbg , ja mislio da je Zvezdi težak raspored[emoji4]

                        Doduše nema putovanja osim Banja Luke, St. Peterzburga i Železnika[emoji41]


                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Pakleno. Bice drz' gaće, drz' ljevor .

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Pakleno. Bice drz' gaće, drz' ljevor .
                            Samo da krenu sa vakcinom pa i da mi navijači malo pomognemo , makar u januaru

                            Comment


                            • Sreca su nam ova 2 meca zaredom sa Mornarom, ne putujemo od 11. Nidje, tako da cemo vjerovatno iskoristiti te dane. Mene ovog Ulma strah najvise, posle Zvezde. Pesimisticki vezana 2 poraza bi unijela nemir. Ovi mecevi od 20. Dec Boranija, uzimamo sve [emoji1]

                              Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
                              Last edited by StefanPG; 03-12-20, 07:46.

                              Comment


                              • LENDRI: BUDUĆNOST JE MOJ OMILJENI KLUB, "MORAČU" I NAVIJAČE ĆU PAMTITI DOK SAM ŽIV

                                https://www.kkbuducnost.me/clanak-852-me

                                Odlican intervju.

                                Comment

                                Working...
                                X