Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Po principu: drž' se Mico tvrdog kursa, drž' se Mico Unis tursa
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • #17
      https://twitter.com/MiskoRaznatovic/...00813480431616

      Justin Doellman u Buducnosti..

      http://kkbuducnost.me/clanak192
      Last edited by tatanka; 16-01-18, 17:53.

      Comment


      • #18
        JustiN je Doellman, ne Justice (pravda). Mada znajući kursadžijski smisao za humor Zalizanog, moguće da su potpisali novopečenog Kosovara.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • #19
          Originally posted by dekkard View Post
          JustiN je Doellman, ne Justice (pravda). Mada znajući kursadžijski smisao za humor Zalizanog, moguće da su potpisali novopečenog Kosovara.
          Zanimljivo da Scott Bamforth igrač Sasarija i Miškov klijent takođe ima njihov pasoš i igra za njih ... očigledno da imaju dobru saradnju.
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • #20
            Sad vdim...iskreno, ja sam bio zadovoljan i sa ovim sto imamo. Vidjecemo sto i kako moze trenutno. Znam za igraca , ali samo neke osnovne stvari. Ako neko moze nesto vise da kaze o njemu,narocito vezano za odbranu individualnu a i timsku.

            Comment


            • #21
              Već neko vreme % šuta Alekseja Šveda poput horora. Najbolji ruski skorer ispuni košgetersku normu ali "ruka" nikako ne sluša.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • #22
                Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Sad vdim...iskreno, ja sam bio zadovoljan i sa ovim sto imamo. Vidjecemo sto i kako moze trenutno. Znam za igraca , ali samo neke osnovne stvari. Ako neko moze nesto vise da kaze o njemu,narocito vezano za odbranu individualnu a i timsku.
                Dobar je u svakom segmentu. Dugačke ruke mu daju odličan defanzivni stav pa neretko krade lopte ko iz šale. Aktivan je na skoku na obe strane terena.
                Ipak, Doelmanovo najjače oružje je ofanziva. Može da se spusti na niski post i odigra leđima, ima odličnu poludistancu, šut za tri. Kroz celu karijeru najbolji je bio u neizvesnim završnicama gde do izražaja dolaze živci i smirenost. Ladan je ko špricer...

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • #23
                  Jedino što ima 33 godine, a igra kao da ima 37
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #24
                    Veliko pojacanje za Buducnost, ocigledno su krenuli na sve ili nista i juris na Evroligu..

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Veliko pojacanje za Buducnost, ocigledno su krenuli na sve ili nista i juris na Evroligu..
                      Ma kakvi, njemu je igra u strmoglavom padu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • #26
                        Nisam u fazonu da ruzim tudje igrace,ali ovo je zestok promasaj KK Buducnost

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Gudura View Post
                          Nisam u fazonu da ruzim tudje igrace,ali ovo je zestok promasaj KK Buducnost
                          Reći da je Doelman promašaj može samo neupućen čovek. Više ovo svrstavam pod strah od tima koji vas je dva puta savladao samim tim i ovaj glup post.
                          Ako je Doelman promašaj, šta je onda Omić?

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Reći da je Doelman promašaj može samo neupućen čovek. Više ovo svrstavam pod strah od tima koji vas je dva puta savladao samim tim i ovaj glup post.
                            Ako je Doelman promašaj, šta je onda Omić?

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Ti baš ne pratiš košarku, je l'? Ništa strašno, tu sam sve da ti objasnim: Doellman je igrač od 33 godine koji izlazi iz povrede koju je zadobio u martu prošle godine, nakon čega je Barselona raskinula ugovor sa njim, potpisao je potom za Efes, odigrao tri utakmice sa nikakvim učinkom i zatim su raskinuli i oni ugovor sa njim. U međuvremenu, u panici da ne nađe angažman uzeo je kosovsko državljanstvo.
                            S druge strane, Omić je igrač od 25 godina, istina limitiran ali ZDRAV, i u teoriji može da doprinese tamo gde Zvezdi škripi u igri. Odigrao je poslednju utakmicu pre pet dana i nalazi se u punoj takmičarskoj formi.
                            Ako ti i dalje nešto nije jasno, piši pa ću ti razjasniti. Pozdrav.
                            Last edited by dekkard; 20-01-18, 15:38.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by dekkard View Post
                              Ti baš ne pratiš košarku, je l'? Ništa strašno, tu sam sve da ti objasnim: Doellman je igrač od 33 godine koji izlazi iz povrede koju je zadobio u martu prošle godine, nakon čega je Barselona raskinula ugovor sa njim, potpisao je potom za Efes, odigrao tri utakmice sa nikakvim učinkom i zatim su raskinuli i oni ugovor sa njim. U međuvremenu, u panici da ne nađe angažman uzeo je kosovsko državljanstvo.
                              S druge strane, Omić je igrač od 25 godina, istina limitiran ali ZDRAV, i u teoriji može da doprinese tamo gde Zvezdi škripi u igri. Odigrao je poslednju utakmicu pre pet dana i nalayi se u punoj takmičarskoj formi.
                              Ako ti i dalje nešto nije jasno, piši pa ću ti razjasniti. Pozdrav.
                              Ništa ti meni nisi objasnio jer pucaš u prazno. Klasa je večna tako da kad Džastin bude i delimično fit njegovo znanje i kvalitet će doći do izražaja. Uz to sadašnju ABA ligu može i peške bez znoja da odigra.
                              Ne trebaš da mi pišeš istorijat Amerikanca jer vrlo dobro znam njegovu krštenicu i košarkaški put.
                              Lep pozdrav...

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • #30
                                Klasa je večna, Dzordan je i dalje najbolji kosarkas na svetu.
                                Druze, Doelman je uvek bio stekara, sto se kaze zargonski. Kontakt voli koliko i Elton Dzon mladje punoletnice, nije vise ni blizu pokretljivosti kao nekada. Ima high post igru i legendarni sut o tablu, ali je pre svega bio povređen veci deo ove godine i u Efesu je izgledao grosno. Ekipa je usred sezone, vec na ozbiljnom nivou, a Dzastinov dolazak moze samo da limitira Danila Nikolića koji je ozbiljan suter sa te pozicije i to moze da napravi problem.
                                Last edited by Dubiozni goblin; 20-01-18, 15:50.

                                Comment

                                Working...
                                X