Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Valjda menadzer podigao cijenu u zadnji cas a Bokan nije htio da prihvati.Ko zna.
    Sad ce vjerovatno u Partizan da zavrsi.
    Dobri ste (Bud i Ptzn) ali ako je ucenjivao i šibicario potpuno logičan potez.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • zna li se o kojoj se ceni radi?

      Comment


      • Sad poslusah coveka kod Tegeltije, rodjenog Podgoricanina, inace navijaca Partizana sta je doziveo u hali Moraca.

        Kaze da toliku mrznju nikada doziveo nije, morali su specijalci da ga sprovode nakon utakmice....kaze da bi i za Hrvatsku takva atmosfera bila preterana. I Novica je isto tako bio u cudu i nije mogao da veruje, pa pitanje za Podgoricane - sta se to desava kod vas, jel moguce da je Milova propaganda toliko uticala da toliko zavade ljude i da se toliko mrzi sve sto ima veze sa Srbijom?
        Last edited by mmajstor; 30-11-19, 20:08.

        Comment


        • Meni se vise cini da je to propaganda. Kurac je taj podgoricanin. Jos spija svoj klub kod nekog novinara koji navija za drugi tim. Izrod.

          Da mu dozvolimo da u nasoj hali i njegovoj , navija protiv kluba iz rodnog ,njegovog grada?

          Mrznja kad se voli i navija za svoj tim?
          Last edited by Nemam_ti_kad; 30-11-19, 21:29.

          Comment


          • Mislim da ne laze. Pogledaj emisiju, prilicno je dugo govorio i zvucao je potpuno iskreno i normalno a i pogodjeno. Nije poenta on, nego kakva je atmosfera bila u hali.

            Comment


            • Kakva je bila atmosfera u hali? Molim te reci mi?

              Ostavi ove sitne provokacije za drugo mjesto. Niko odje nije duzan da trpi neke insinuacije niti da slusa propagandu Nebojse Covica. Kako se bas ti nadje da upotrijebis rijec mrznja, i da onako izokola uperis prstom i prebacis sve na neki narodni,nacionalni ili politicki nivo. To jeste da aludiras na to.

              Tom logikom, posto ne znam protivnika koga ste vi docekali aplauzom osim FMP, da se zakljuciti da vi mrzite sve narodnosti,nacije,klubove i druge zajednice. Zar ne?

              Ili mozda svi mrze sve, ako je vjerovati takvom nacinu razmisljanja.

              Bas si pokvaren post napisao. Ali nema veze, svako radi onako kako hoce
              Last edited by Nemam_ti_kad; 01-12-19, 00:48.

              Comment


              • Mornar zavrsio snove o bilo kakvoj sansi za top 4 ...Buducnost ce sigurno u 4 moguce i sa prve pozicije ...mada ne bih se kladio jos u to !

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Meni se vise cini da je to propaganda. Kurac je taj podgoricanin. Jos spija svoj klub kod nekog novinara koji navija za drugi tim. Izrod.

                  Da mu dozvolimo da u nasoj hali i njegovoj , navija protiv kluba iz rodnog ,njegovog grada?

                  Mrznja kad se voli i navija za svoj tim?
                  Nije mržnja kad se voli i navija za svoj tim, mržnja je kada se ne dozvoljava navijačima (ne grupama) da navijaju slobodno za tim koji vole, i tu nije bitno gde si rođen.
                  Prelazi se lako ta granica pristojnog ponašanja na tribiama, čak smo na verbalno nasilje navikli kao da je to normalno a nije.
                  Tako smatramo samo ugrožavanje fizičkog integriteta kao nasilje na tribinama ili da prevedem: Kada grupa ili ostali navijači dohvate pojedinca jer ne navija za onog za koga oni misle da mora i provuku ga kroz toplog zeca. Inače toplog zeca imaš u jednoj od utakmica finalne serije ABA lige (treća utakmica u PG se igrala) kada onaj kao inspektor izvodi onog lika iz B. Polja a sa strane samo uleću i bubotaju ga, sramno da sramnije ne može biti i ni malo u duhu Crogoraca i pravilu o čojstvu i junaštvu.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Napumpao je sve to. Evo ja sam bio, pa sam vidjeo svojim ocima. Atmosfera je cak i bila blaga, ne znam kako se culo navijanje, al obzirom na kvalitet meca publika je bila uspavana.
                    Taj tip sto se javio, koliko ja vidjeh, bio je u neku crno bijelu majicu, relativno blizu klupe Partizana. Ekipa navijaca koja se nalazi sa strane na tribinama ga je locirala i pokazala da izadje. Sekjuriti agencija ga je zatim zbog bezbjednosti sklonila iz sportskog mirnim putem, uz teren dje ga opet niko nije ni pogledao, ne znam o cemu covjek prica. Ja sam siguran da je tu bilo bar 200-300 ljudi koji su dosli da gledaju Partizan, ali su to posmatrali da tako kazem neutralno. Ovaj tip je sve samo ne to [emoji1]

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Kakva je bila atmosfera u hali? Molim te reci mi?
                      ...
                      Bas si pokvaren post napisao.
                      Zasto pokvaren, kada nemam nikakve krajnje namere, nego sam samo pitao da mi poblize objasnite sta se tamo desavalo, jer ono sto je ovaj covek prilicno uverljivo ispricao ostavlja gorak utisak?

                      A ako bi bilo tacno ono sto je rekao, ne znam koji drugi generator takve mrznje bi bio sem Milove propagande koja se vec neko vreme vrsi? Evo da ne bude da ja sad nesto izmisljam i provociram evo klipa pa sami procenite... lik prica od 1:27:

                      Last edited by mmajstor; 01-12-19, 10:23.

                      Comment


                      • Moramo da bacimo sve sto imamo na Cedevitu u subotu.
                        Utakmica mozda i sezone.
                        Svi u Moracu!!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Kakva je bila atmosfera u hali? Molim te reci mi?

                          Ostavi ove sitne provokacije za drugo mjesto. Niko odje nije duzan da trpi neke insinuacije niti da slusa propagandu Nebojse Covica. Kako se bas ti nadje da upotrijebis rijec mrznja, i da onako izokola uperis prstom i prebacis sve na neki narodni,nacionalni ili politicki nivo. To jeste da aludiras na to.

                          Tom logikom, posto ne znam protivnika koga ste vi docekali aplauzom osim FMP, da se zakljuciti da vi mrzite sve narodnosti,nacije,klubove i druge zajednice. Zar ne?

                          Ili mozda svi mrze sve, ako je vjerovati takvom nacinu razmisljanja.

                          Bas si pokvaren post napisao. Ali nema veze, svako radi onako kako hoce
                          Prijatelju,zapitaj se koliko"cigana"gleda"partizanov vjesnik"i koliko njih bi postavilo ovakav, tj onakav(mmajstor) komentar.
                          Kanališi malo tu netrpeljivost,jer video si prošle nedelje koliko ima crno-belih-čovića, I kako funkcionise prava propaganda.
                          Last edited by L a z a r; 01-12-19, 19:01.

                          Comment


                          • imate lepu sansu da praktino overite prvo mesto na kraju ovom sledecom utakmicom ...realno ruku na srce i jeste zasluzili ....

                            Comment


                            • Mnogo je to daleko. Treba biti oprezan jer je Olimpija stvarno dobra ekipa. Gledao sam njen mec protiv vas, odigrali su prilicno jako i kvalitetno.

                              Comment


                              • Jos je rano za prognoze oko rasporeda posto nisu svi "favoriti" odigrali jos ni prve medjusobne utakmice (ostala je ova Buducnost-CedOli sad za prvi krug) ali Buducnost i Ljubljancani za sad najbolje stoje posto imaju 2-0 i sledi im medjusobni duel , Partizan je na 1-2, a Zvezda na 0-3 (od toga jedan poraz je bio kuci). Ima jos da se igra ali nazire se za sada ko je u boljoj poziciji pred plej-of.

                                Comment

                                Working...
                                X