Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • No pustite EL ceka nas sad bas paklen raspored u Aba ligu,ako znam zivota mi kako cemo onaj Mornar pobjedit a da ne pricam Cedevitu i Partizan.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      No pustite EL ceka nas sad bas paklen raspored u Aba ligu,ako znam zivota mi kako cemo onaj Mornar pobjedit a da ne pricam Cedevitu i Partizan.
      A FMP ? [emoji848]

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        A FMP ? [emoji848]

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
        I to sto kazes.Dobili su Cibonu,borbena su ekipa.
        Nego ovo sad zvuci kao neka glupa,alibi prica ali bice pakleno,mislim da gubimo sigurno od Partizana,vec sam odvojio pare koje cu da stavim na njega.Cedevitu u goste dobili nismo ne sjecam se od kad,mozda grijesim neka me neko ispravi.
        Last edited by E1_PG; 19-10-18, 14:32.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          I to sto kazes.Dobili su Cibonu,borbena su ekipa.
          Nego ovo sad zvuci kao neka glupa,alibi prica ali bice pakleno,mislim da gubimo sigurno od Partizana,vec sam odvojio pare koje cu da stavim na njega.Cedevitu u goste dobili nismo ne sjecam se od kad,mozda grijesim neka me neko ispravi.
          Dobili ste ih u eurocupu , čini mi se . A što se kkp tiče , moraš da se odlučiš čiji si navijač Mislim da se ni "čisti" navijači kkp ne sećaju kad su dobili u Morači

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Dobili ste ih u eurocupu , čini mi se . A što se kkp tiče , moraš da se odlučiš čiji si navijač Mislim da se ni "čisti" navijači kkp ne sećaju kad su dobili u Morači
            A igra se u Moraci?Mislio sam da je u Bg utakmica.Onda ipak imamo neke sanse.

            Comment


            • U sta se pretvorio ovaj topic..
              Do KKP imamo samo Cedevitu, Olimpiju i Mornar

              Comment


              • Originally posted by tatanka View Post
                U sta se pretvorio ovaj topic..
                Do KKP imamo samo Cedevitu, Olimpiju i Mornar
                Tatanka sto mislis o Klarkovima,kako si zadovoljan njima kao pojacanjima?

                Comment


                • Kad bih krenuo napisao bih roman jer imam toliko toga na dusi al' jbg ne smijem, ipak ne mogu da iznosim bilo sta iz kluba. Samo cu reci da nema bas nikakvih problema izmedju igraca al' i najveci laik vidi da negdje nisu kliknuli..
                  Last edited by tatanka; 19-10-18, 16:20.

                  Comment


                  • Znaci nema ovoga sto pominju grupisanja na starosjedioce i "pojacanja".To je dobra vijest.
                    Kako mi je zao sto otjerase Lendrija i Gibsona,koliko se ogrijesismo o te ljude.
                    Last edited by E1_PG; 19-10-18, 16:12.

                    Comment


                    • Originally posted by tatanka View Post
                      Kad bih krenuo napisao bih roman jer imam toliko toga na dusi al' jbg ne smijem, ipak ne mogu da iznosim bilo sta iz kluba. Samo cu reci da nema bas nikakvih problema izmedju igraca al' i najveci laik vidi da negdje nisu kliknuli..
                      Jel se razmislja o kadrovskim promenama, i ima li novaca za tako nesto?

                      Comment


                      • Ne znam zašto odma pominjanje promena i navodnih rotacija u rosteru. Nije Budućnost klub koji redovno učestvuje u ovakvoj košarci pa da se početni neuspesi kategorizuju pod tragično.
                        Stoji da je tim pojačan, dovedeni su provereni igrači, pre svega Erl Klark i Džekson ali nigde garancije kako će se pobede nizati u najelitnijem takmičenju.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Ne znam zašto odma pominjanje promena i navodnih rotacija u rosteru. Nije Budućnost klub koji redovno učestvuje u ovakvoj košarci pa da se početni neuspesi kategorizuju pod tragično.
                          Stoji da je tim pojačan, dovedeni su provereni igrači, pre svega Erl Klark i Džekson ali nigde garancije kako će se pobede nizati u najelitnijem takmičenju.
                          Saglasan
                          Ja ne razumem sta se ocekivalo? Da Buducnost pobesjuje u EL. Koliko je takav stav realna?
                          Pa neki klubovi su u prvim sezonama EL gubili po 45+ razlike.

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Očekivao sam da bude bolja u duelu sa Zvezdom koja je mnogo više toga promenila i drugu godinu za redom krenula od 0.
                            Ipak, ono gde sam ostao malo razočaran jeste utakmica protiv manekena. Ubeđen sam da su izašli da se pošibaju (figurativno naravno) da su im otežali svaki šut kao što su protiv makabija u tri četvrtine uradilli da bi ih rutinirali.
                            Neku analizu je moguće dati tek u Januaru jer ovo je tek početak sezone, loš ali ipak samo početak.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Saglasan
                              Ja ne razumem sta se ocekivalo? Da Buducnost pobesjuje u EL. Koliko je takav stav realna?
                              Pa neki klubovi su u prvim sezonama EL gubili po 45+ razlike.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Gubljenje velikom razlikom bilo način odrastanja do F4.
                              [emoji6]

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Da, kao u onom vicu kako se Rokfeler obogatio. Kao mali siromašni dečak kupio jednu jabuku, izglanca je i preproda. Sledeći put kupi tri i preproda. Pa gajbu jabuka, i njih preproda. A onda mu umrla neka tamo baba i ostavila mu milione.

                                Comment

                                Working...
                                X