Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E bogami ja nemam ni za tu od 140,ne radim,student sam okle mi.No ne znam dje cu gledat to,ko ce prenosit EL?

    Comment


    • Jel ste sigurno da su sve one prodate a da nije deo podeljen? Meni su neki Podgoricani rekli da ce znatan kontigent biti podeljen za djabe za Milovu kliku.

      Comment


      • Sta bi odgovorio ti da ja tebe pitam isto pitanje (na primjer za proslu ili pretproslu sezonu) hipoteticki.

        Comment


        • Pa slično je bilo i za Partizan/Zvezdu.
          Sponzori dobijaju određeni broj karata.
          Takođe i najverniji.
          Pa nikome nije smetalo i nije potezana priča o tome već su se svi hvalili brojem sezonaca.


          Ali ovo je svakako sjajna brojka i da je par stotina niža.

          Bravo za PG!

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Sta bi odgovorio ti da ja tebe pitam isto pitanje (na primjer za proslu ili pretproslu sezonu) hipoteticki.
            Odgovorio bih ono sto znam.
            Meni bi bilo najdraze da je otisla cela hala.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              E bogami ja nemam ni za tu od 140,ne radim,student sam okle mi.No ne znam dje cu gledat to,ko ce prenosit EL?

              Sport klub prenosi EL, Arena ABA ligu. Isto kao i proslih godina.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Sport klub prenosi EL, Arena ABA ligu. Isto kao i proslih godina.
                E jbg ja imam samo arenu,dako Sofro nesto bude sredio da rtcg to prenosi.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Sta bi odgovorio ti da ja tebe pitam isto pitanje (na primjer za proslu ili pretproslu sezonu) hipoteticki.
                  Idu i kod nas sezonske sponzorima . Nekoliko stotina sigurno.

                  Ima kod kkcz tiket liga , gde se prati koliko je ko utakmica odgledao.Najverniji dobijaju skromne poklone...e tu vidiš da je neko gledao tek nekoliko utakmica.

                  Jedne godine je bilo skoro 3000 sezonskih a broj onih koji su odgledali tek nekoliko utakmica bio je nekoliko stotina.To je otprilike broj sezonskih

                  Grupa ne dobija sezonske nego im se odredi sektor , po nižim cenama

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Još lepih vesti...

                    Predstavnici Evrolige boravili su danas u Podgorici sa ciljem da izvrše kontrolu tehničkog prilagođavanja SC “Morača” postavljenim standardima.

                    Vođa tima, Ros Klark, izjavio je da je potpuno impresioniran izgledom dvorane.

                    Došli smo sa visokim očekivanjima, ali moram priznati da smo potpuno impresionirani. Zadivljeni smo šta ste i koliko uradili u ovako kratkom roku i od srca vam čestitam na tome. Sportski centar izgleda odlično, vaši navijači će biti oduševljeni. Svi potrebni tehnički standardi ispoštovani su do najsitnijih detalja. Pored toga, učinjeno je i više od toga, svi uslovi su na viskom nivou, izjavio je Klark, a preneo portal CDM.
                    https://www.sportskacentrala.com/201...gledom-morace/

                    Comment


                    • Dobro se radi u Podgorici i naravno da će Evroliga podržati ovako ozbiljan projekat.
                      Sigurno im je dosta finansijski nestabilnog Partizana ili nekih drugih klubova čiji funkcioneri imaju ozbiljne mrlje iz političkog ili nameštanja utakmica iz sportskog života. Zato im je iz regiona najbolje legla Budućnost i njihova priča, zato i onakve pohvale ljudi iz Evrolige.
                      A još danas Vlada Crne Gore odobrila 1,600.000 evra za adaptaciju Morače...

                      Comment


                      • Izvukosmo se juce. Mada ne znam sta je pametnije. Zabiti se u svoju salu ovih deset dana i trenirati ili igrati takmicarske utakmice koje ne znace puno.

                        Comment


                        • zabiti se u salu... za to nece biti mnogo vremena kada krene sezona, a utakmica ce biti na pretek.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            zabiti se u salu... za to nece biti mnogo vremena kada krene sezona, a utakmica ce biti na pretek.
                            Ako si im rekao, oni to ne znaju

                            Napreduje se kroz utakmice,a ne kroz trening...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Jaki cemo biti kao stijena, imamo svega na izvoz.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Kakav je taj Parakhouski sto treba da dodje?Umije li sto?

                                Comment

                                Working...
                                X