Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Svaka cast momcima, u nedelju su igrali protiv Mornara (dva dana ranije dva produzetka protiv Trenta) a ponedeljak,juce kup mec protiv Ibra Rozaje. Odma zatim put od dan dva do Krasnodara, pa nazad u Zagreb sa Cedevitom. Vjerovatno se raspadaju od umora. Uz to cijele sezone bez makar jednog igraca iz rotacije , o sitnim povredama i ne pricaju,ne spominju ih.

    Ako se uspiju plasirati u finale Abe, ima da ih castim po bocu domaceg vina....
    Biće zanimljivo videti kako će igrači odreagovati na te napore i kako će izgledati nakon 20 minuta igre protiv Cede na kraju tog malog ciklusa.
    Napisao sam 20' pošto se može očekivati pad u igri u drugom poluvremenu nakon toliko utakmica i puta koji iscrpljuje.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • #62
      Ja vise nisam siguran sta nam je bolje Cedevita ili Mornar.Nadam se da ce strucni stab izabrati pravog protivnika kad smo vec u takvoj situaciji da mozemo da biramo.

      Comment


      • #63
        Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Reći da je Doelman promašaj može samo neupućen čovek. Više ovo svrstavam pod strah od tima koji vas je dva puta savladao samim tim i ovaj glup post.
        Ako je Doelman promašaj, šta je onda Omić?

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        I tako.

        Comment


        • #64
          Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          I tako.
          Daj mu vremena,tek je dosao.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Ivan_pg View Post
            Ja vise nisam siguran sta nam je bolje Cedevita ili Mornar.Nadam se da ce strucni stab izabrati pravog protivnika kad smo vec u takvoj situaciji da mozemo da biramo.
            Nema tu brate biranja, nego ides od utakmice do utakmice. Nikakvi planovi ,sve to pada u vodu. Narocito u finisu sezone. Planira se kad formiras ekipu i ostali formiraju ekipe, pa i tada, pitanje je sta mozes a sta ne isplanirati.

            Ipak je bolje da sacekamo da prvo vidimo protivnika za plejof, do tada mozemo samo da damo podrsku momcima.

            Comment


            • #66
              Originally posted by Ivan_pg View Post
              Daj mu vremena,tek je dosao.
              Cinjenica. Mislio sam vise na Omica koji je u dva meca imao vise odbranjenih centralnih pikova nego Bjelica, Jankovic i Jovanovic za dosadasnji deo sezone. A za Doelmana cujem iz Pg da je fizicki u katastrofa stanju i da postoji sansa da raskinu ugovor.

              Comment


              • #67
                Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Cinjenica. Mislio sam vise na Omica koji je u dva meca imao vise odbranjenih centralnih pikova nego Bjelica, Jankovic i Jovanovic za dosadasnji deo sezone. A za Doelmana cujem iz Pg da je fizicki u katastrofa stanju i da postoji sansa da raskinu ugovor.
                Imamo 50 dana da ga dovedemo u red,valjace nam on imam neki dobar predosjecaj.

                Comment


                • #68
                  Valjda Džikić zna šta radi kada ga je doveo, lično nisam optimsta, mada ni Omić nije prikazao neku spektakularnu igru ni u napadu ni u odbrani, jedino što je spreman odmah da igra.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #69
                    Kako su ga docekali Omic je odlican.

                    Comment


                    • #70
                      To jeste istina.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Imamo 50 dana da ga dovedemo u red,valjace nam on imam neki dobar predosjecaj.
                        Ma on nek u polufinalu ili finalu Abe izruci neki svoj prosek i bice pozitivan tas na vagi. Ne mora vise ni da igra fakticki. Slicno kao Antic u Zvezdi. Samo sto nikad nisam voleo te tipove igraca, a i Danilo Nikolic i vise nego solidno igra strec cetvorku.

                        Comment


                        • #72
                          Sam je Dzikic sad u Baru izjavio da je Doelman iskljucivo doveden zbog PO i da se od tada ocekuje njegov pravi doprinos. Uz to je naglasio da je izuzetno tesko da ga ubaci u rotaciju sa ovako teskim rasporedom gdje je svaki mec izuzetno vazan. Ja ocekujem u preostala 2 meca eurocupa da igra dosta jer nam se sanse da osvojimo prvo mjesto u grupi mjere u promilima. Dobiti Lokomotivu 7 i vise razlike u Krasnodaru poslije ovakvog rasporeda je smijesno i pomisliti.. Mec u nedelju pa u ponedeljak(uz to put do Rozaja traje oko 3h) pa let sa presjedanjem itd.. Doelman po vidjenom nema problem fizicke spreme vec dugog neigranja i novog okruzenja..

                          Comment


                          • #73
                            Ne moze imati bolju priliku od dva preostala mece u Eurocupu da dokaze najprije sebi da moze.

                            Comment


                            • #74
                              Nema nista ni od ove sezone jbg.

                              Comment


                              • #75
                                A dobro tesko da iko moze sa Zvezdom na kraj tako da ne gubimo nista.
                                Samo cemo dobiti i ako sacuvamo tim, da tek u narednoj se nadamo necemu.

                                Svaka cast Dzikicu i igracima na rezultatima. Izvan ocekivanje...

                                Comment

                                Working...
                                X