Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tatanka, jel istina da Gibsona hoce Blat?

    Comment


    • Originally posted by Guthrie View Post
      tatanka, jel istina da Gibsona hoce Blat?
      Ja mislim da se to neko salio.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ja mislim da se to neko salio.
        I meni deluje, ali tako sam cuo.

        Comment


        • Originally posted by Guthrie View Post
          Jel si ozbiljan?
          Veoma ozbiljan - postovi koji se ne ticu teme i pokusaje "duhovitosti" ce biti brisani, a u slucaju ponavljanja istih bice konsekvenci.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Veoma ozbiljan - postovi koji se ne ticu teme i pokusaje "duhovitosti" ce biti brisani, a u slucaju ponavljanja istih bice konsekvenci.
            Pa ne razumem zasto si to napisao.
            Ne vidim da je neko pisao nesto sto nije vezano za KK Buducnost...

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Pa ne razumem zasto si to napisao.
              Ne vidim da je neko pisao nesto sto nije vezano za KK Buducnost...
              Post je obrisan, a upozorenje je javno upuceno da ne bude zabune posle i pitanja: zasto?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ima li ko sliku Morače?

                Comment


                • .

                  Comment


                  • Dobra

                    Comment


                    • Mozes vala kad prodjes preko Uniona zaviriti tamo kako teku radovi, nije neka tajna

                      Comment


                      • Originally posted by MrTwister View Post
                        Mozes vala kad prodjes preko Uniona zaviriti tamo kako teku radovi, nije neka tajna
                        Ja bih, nego nisam iz PG, a muka mi da se cimam do tamo iz drugog grada samo zbog dvorane, pa reko ako bi bio neko od vas dobrodušan da to pošalje

                        Comment


                        • Ja mislim da ce je zavrsit i do pocetka avgusta no svakako prije toga nece izlaziti neke slike. Zvace garant krajem mjeseca novinare da ih obavjeste o toku radova tako da ce i po novinama biti nesto ubrzo.

                          Comment


                          • Buducnost je popunila roster osim ako se kakvo cudo ne desi.

                            Comment


                            • Originally posted by tatanka View Post
                              Buducnost je popunila roster osim ako se kakvo cudo ne desi.
                              A sto bi sa pricom da ce sigurno da dovedu 5-icu?

                              Comment


                              • Aj nek neko stavi roster ako vas ne mrzi?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X