Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi da se obucemo u Armani , da se ne brukamo.

    "special night for Buducnost Podgorica after more than 15 years"
    Last edited by Nemam_ti_kad; 09-07-18, 13:32.

    Comment


    • el.jpg

      Ne umijem vecu sliku da stavim al' kad se klikne sve se vidi

      Comment


      • Mozda bolje ovako

        http://www.euroleague.net/rs/8v5ynfg...s-calendar.pdf


        Idemo mec po mec...

        Comment


        • 4 gostovanja u poslednjih 5 meceva. baskonija, fener, barselona i pao a kuci efes.. Laganica. Mislio sam da ce biti teze..

          Comment


          • p.s. Produzen Sead 99%
            Pretpostavljam za aba ligu..

            Comment


            • Originally posted by tatanka View Post
              p.s. Produzen Sead 99%
              Pretpostavljam za aba ligu..
              Sead? Kako u pm? Pa ko ispada od proslogodisnjeg sastava? Mislio da Sead sigurno ide u neki Abaligaski klub....

              Comment


              • Novi, netom pridruženi forumaš, simpatizer plavo - bijelih, neka nas je više, nije zgorega... Bolje vas našao!

                Comment


                • Dobro dosao.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Dobro dosao. Za Buducnost

                    Comment


                    • Par sezona unazad u rosteru Budućnosti bijaše "crna trojka": Jaramaz, Savović, Sead...noćne more sam imao od njih. Ode Jaramaz, ode i Savović (čak sam i Gibsona na jednoj slici vidio nasmijanog, Borisa - nikad, Koštunica style), ali nesretni Sead k'o troskot, ne mo'š mu ništa. Ne sumnjam ja da je on privatno sasvim ok lik, ništa lično protiv momka nemam. Međutim, on posjeduje nepresušan repertoar zajeba koji izvode iz takta. Krene da prevede loptu kojom pogodi sopstvenu patiku i lopta ode u aut, zaleti se u punom trku kroz petoricu, normalno, napravi ličnu u napadu, a onda složi facu u stilu "šta ne valja?"...

                      Ako se ne varam, od domaćih ostaju: dva Nikolića, Suad, Gorda, Džoni, Pop, Barović, Ilke, Starovlah...devetorica. Sa četvoricom novodovedenih, trinaestorica. Očekuje se i četrnaesti ratnik. Puna kapa. Seadu hvala na svemu, ali prosto štrči. Da se ja pitam, znao bih šta bih. No se ne pitam.

                      Comment


                      • Najvece pitanje je kvalitet domacih igraca I hemija u timu.
                        Videcemo kako ce to Dzikic posloziti ali ne treba od Buducnosti nista ocekivati u EL. Prva je godina ucesca. Neki klubovi su gubili po 45 razlike u svojim.prvim sezonama EL.

                        Comment


                        • Drzite se teme.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Najvece pitanje je kvalitet domacih igraca I hemija u timu.
                            Videcemo kako ce to Dzikic posloziti ali ne treba od Buducnosti nista ocekivati u EL. Prva je godina ucesca. Neki klubovi su gubili po 45 razlike u svojim.prvim sezonama EL.
                            Naravno, to je nesto sto nikad nemozes biti siguran, mislim na hemiju u timu. Cak i da je ostala ista ekipa bez novajlija, ne mora da znaci i ne moze biti sigurno kao proslogodisnja. Ali to su normalne stvari, kao i u zivotu. Uostalom , svi oni igraju za platu i ponasaju se shodno pravilima firme....i kod nas i kod vas i svuda. Ukoliko se tokom vremena izrodi neko drugarstvo i postovanje, to je x faktor. Niko tu nema neke posebne ambicije sto se EL tice, bice ubedljivih poraza sigurno.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Drzite se teme.
                              Jel si ozbiljan?

                              Comment


                              • Na pojedinim forumima se pokrenula prica oko sezonskih karata a tamo nemam nikakvu zelju da pisem, previse je neozbiljno
                                Samo da kazem da ce sezonske krenuti tek krajem avgusta. Tek kad se zavrse tribine, da bi sve bilo numerisano itd.. Cijenu ne znam, iskreno ne znaju ni ovi iz kluba jos uvijek..

                                Comment

                                Working...
                                X