Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Ništa ti meni nisi objasnio jer pucaš u prazno. Klasa je večna tako da kad Džastin bude i delimično fit njegovo znanje i kvalitet će doći do izražaja. Uz to sadašnju ABA ligu može i peške bez znoja da odigra.
    Ne trebaš da mi pišeš istorijat Amerikanca jer vrlo dobro znam njegovu krštenicu i košarkaški put.
    Lep pozdrav...

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Živi bili pa videli, ko će biti u pravu, tu smo pa ćemo razmeniti mišljenja kad se završi takmičenje, a jedan od nas će moći da kaže I told you so...
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • #32
      Originally posted by dekkard View Post
      Živi bili pa videli, ko će biti u pravu, tu smo pa ćemo razmeniti mišljenja kad se završi takmičenje, a jedan od nas će moći da kaže I told you so...
      I dalje ste prvi favoriti. To ne sporim

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • #33
        Uklopiće to Džikić on i od prosječnih izvlači maksimum.Usput je li igrao Doelman noćas?
        Temeritas est damnere quod nescials!

        Comment


        • #34
          Originally posted by Smailagačengić View Post
          Uklopiće to Džikić on i od prosječnih izvlači maksimum.Usput je li igrao Doelman noćas?
          Nula minuta.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • #35
            Ja sam bez zezanja , tako zadovoljan ovom sezonom da uopste ispred sebe ne postavljam neki imperativ rezultata ili trofeja. Momci su odradili do sad vrhunsku sezonu, uz sve poteskoce koje su imali. Zadovoljan sam jer momci imaju znacajnu minutazu, mislim na nase domace. Vidi se napredak , pogotovo u smislu odgovornosti,discipline, borbenosti bez cega sav talenat pada u drugi plan. Igraju dosta odgovorno, sa jasnim shvatanjem prednosti i mana koje imamo.

            Mi smo kao klub i do sada bili u vrhu Aba lige, od osnivanja Aba, ne znam koji nam je najlosiji plasman u regularnom toku, ne mogu da se sjetim da smo bili pri dnu, sto znaci da smo uvijek pri vrhu ili neka sredina. Mislim da ce sledec dvije ili tri sezone biti krucijalne, u smislu, da ako u tom periodu, izbacimo 4,5 talenata iz juniorskog tima, damo im minute a ostanemo na visokim pozicijama u Aba-i, to bi za mene bio pravi put.

            Sve vise bilo bi savrseno.

            Comment


            • #36
              Nisi sam na forumu.
              Troje nas je

              Ima vec tema, kao sto kaze kolega.
              Buducnost se voli uvijek. Bez obzira na momenat. Tako da nepotrebno otvaranje teme.

              Slazem se da je upitanju neka nova Buducnost, mnogo zdravija nego proslih godina, sa Dzikicem koji ni sam bog, boljeg strucnjaka za ovakav projekat nebi poslao.
              Samo fali veci broj publike odnosno Varvara da uljepsaju sve to. Al na stanje na tribini, ne cudi me nasa neativnost.

              Kad smo vec odje, mogli smo se okrenuti i FK jer i tamo cvjetaju novi momenti.

              Comment


              • #37
                U svakom slučaju ima vas više nego na KKP topicu
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • #38
                  Ahahahah

                  I tamo su ocito neki novi momenti

                  Comment


                  • #39
                    Pao i Trento nakon produzetaka!

                    Blizu smo, blizuu...

                    Comment


                    • #40
                      Sto nam treba sad za cetvrtfinale?Mozemo li proc i ako izgubimo obije do kraja?

                      Comment


                      • #41
                        Ko pao?[emoji23]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Sto nam treba sad za cetvrtfinale?Mozemo li proc i ako izgubimo obije do kraja?

                          Ako nocas izgubi Cedevita, a dobiju Trenta, osigurani smo.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by dekkard View Post
                            Ko pao?[emoji23]
                            Sto je druze oli na fer?Nemoj mi se tu nasladjivat.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Sto je druze oli na fer?Nemoj mi se tu nasladjivat.
                              No komprendo [emoji23]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • #45
                                Tooooo breeeee

                                Comment

                                Working...
                                X