Strana 2 od 218 PrvaPrva 1 2 3 4 12 52 102 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 3256

Tema: KK Buducnost

Forum Resident dekkard avatar
    Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748931
    Po principu: drž' se Mico tvrdog kursa, drž' se Mico Unis tursa

2. Your Google Adsense code here
    Member tatanka avatar
    Datum registracije
    11.06.2012
    Moć reputacije
    139311766
    Izmenio/la tatanka; 16.01.2018 u 17:53.

Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748931
    JustiN je Doellman, ne Justice (pravda). Mada znajući kursadžijski smisao za humor Zalizanog, moguće da su potpisali novopečenog Kosovara.

Active Member kankkunen avatar
    Datum registracije
    04.08.2017
    Moć reputacije
    214748473
    Citirati Originalno postavljeno od dekkard Pogledati poruku
    JustiN je Doellman, ne Justice (pravda). Mada znajući kursadžijski smisao za humor Zalizanog, moguće da su potpisali novopečenog Kosovara.
    Zanimljivo da Scott Bamforth igrač Sasarija i Miškov klijent takođe ima njihov pasoš i igra za njih ... očigledno da imaju dobru saradnju.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

Senior Member Nemam_ti_kad avatar
    Datum registracije
    07.08.2017
    Moć reputacije
    214748464
    Sad vdim...iskreno, ja sam bio zadovoljan i sa ovim sto imamo. Vidjecemo sto i kako moze trenutno. Znam za igraca , ali samo neke osnovne stvari. Ako neko moze nesto vise da kaze o njemu,narocito vezano za odbranu individualnu a i timsku.

Hero Member Ruzni Prljavi Zli avatar
    Datum registracije
    13.10.2016
    Moć reputacije
    214748646
    Već neko vreme % šuta Alekseja Šveda poput horora. Najbolji ruski skorer ispuni košgetersku normu ali "ruka" nikako ne sluša.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Datum registracije
    13.10.2016
    Moć reputacije
    214748646
    Citirati Originalno postavljeno od Nemam_ti_kad Pogledati poruku
    Sad vdim...iskreno, ja sam bio zadovoljan i sa ovim sto imamo. Vidjecemo sto i kako moze trenutno. Znam za igraca , ali samo neke osnovne stvari. Ako neko moze nesto vise da kaze o njemu,narocito vezano za odbranu individualnu a i timsku.
    Dobar je u svakom segmentu. Dugačke ruke mu daju odličan defanzivni stav pa neretko krade lopte ko iz šale. Aktivan je na skoku na obe strane terena.
    Ipak, Doelmanovo najjače oružje je ofanziva. Može da se spusti na niski post i odigra leđima, ima odličnu poludistancu, šut za tri. Kroz celu karijeru najbolji je bio u neizvesnim završnicama gde do izražaja dolaze živci i smirenost. Ladan je ko špricer...

Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748931
    Jedino što ima 33 godine, a igra kao da ima 37

Active Member VLADIMIR PERIC VALTER avatar
    Datum registracije
    04.08.2017
    Moć reputacije
    214748517
    Veliko pojacanje za Buducnost, ocigledno su krenuli na sve ili nista i juris na Evroligu..

Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748931
    Citirati Originalno postavljeno od VLADIMIR PERIC VALTER Pogledati poruku
    Veliko pojacanje za Buducnost, ocigledno su krenuli na sve ili nista i juris na Evroligu..
    Ma kakvi, njemu je igra u strmoglavom padu.

Member Gudura avatar
    Datum registracije
    18.09.2017
    Moć reputacije
    214748449
    Nisam u fazonu da ruzim tudje igrace,ali ovo je zestok promasaj KK Buducnost

Datum registracije
    13.10.2016
    Moć reputacije
    214748646
    Citirati Originalno postavljeno od Gudura Pogledati poruku
    Nisam u fazonu da ruzim tudje igrace,ali ovo je zestok promasaj KK Buducnost
    Reći da je Doelman promašaj može samo neupućen čovek. Više ovo svrstavam pod strah od tima koji vas je dva puta savladao samim tim i ovaj glup post.
    Ako je Doelman promašaj, šta je onda Omić?

Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748931
    Citirati Originalno postavljeno od Ruzni Prljavi Zli Pogledati poruku
    Reći da je Doelman promašaj može samo neupućen čovek. Više ovo svrstavam pod strah od tima koji vas je dva puta savladao samim tim i ovaj glup post.
    Ako je Doelman promašaj, šta je onda Omić?

Ti baš ne pratiš košarku, je l'? Ništa strašno, tu sam sve da ti objasnim: Doellman je igrač od 33 godine koji izlazi iz povrede koju je zadobio u martu prošle godine, nakon čega je Barselona raskinula ugovor sa njim, potpisao je potom za Efes, odigrao tri utakmice sa nikakvim učinkom i zatim su raskinuli i oni ugovor sa njim. U međuvremenu, u panici da ne nađe angažman uzeo je kosovsko državljanstvo.
    S druge strane, Omić je igrač od 25 godina, istina limitiran ali ZDRAV, i u teoriji može da doprinese tamo gde Zvezdi škripi u igri. Odigrao je poslednju utakmicu pre pet dana i nalazi se u punoj takmičarskoj formi.
    Ako ti i dalje nešto nije jasno, piši pa ću ti razjasniti. Pozdrav.
    Izmenio/la dekkard; 20.01.2018 u 15:38.

Datum registracije
    13.10.2016
    Moć reputacije
    214748646
    Citirati Originalno postavljeno od dekkard Pogledati poruku
    Ti baš ne pratiš košarku, je l'? Ništa strašno, tu sam sve da ti objasnim: Doellman je igrač od 33 godine koji izlazi iz povrede koju je zadobio u martu prošle godine, nakon čega je Barselona raskinula ugovor sa njim, potpisao je potom za Efes, odigrao tri utakmice sa nikakvim učinkom i zatim su raskinuli i oni ugovor sa njim. U međuvremenu, u panici da ne nađe angažman uzeo je kosovsko državljanstvo.
    S druge strane, Omić je igrač od 25 godina, istina limitiran ali ZDRAV, i u teoriji može da doprinese tamo gde Zvezdi škripi u igri. Odigrao je poslednju utakmicu pre pet dana i nalayi se u punoj takmičarskoj formi.
    Ako ti i dalje nešto nije jasno, piši pa ću ti razjasniti. Pozdrav.
    Ništa ti meni nisi objasnio jer pucaš u prazno. Klasa je večna tako da kad Džastin bude i delimično fit njegovo znanje i kvalitet će doći do izražaja. Uz to sadašnju ABA ligu može i peške bez znoja da odigra.
    Ne trebaš da mi pišeš istorijat Amerikanca jer vrlo dobro znam njegovu krštenicu i košarkaški put.
    Lep pozdrav...

Banned
    Datum registracije
    04.08.2017
    Moć reputacije
    0
    Klasa je večna, Dzordan je i dalje najbolji kosarkas na svetu.
    Druze, Doelman je uvek bio stekara, sto se kaze zargonski. Kontakt voli koliko i Elton Dzon mladje punoletnice, nije vise ni blizu pokretljivosti kao nekada. Ima high post igru i legendarni sut o tablu, ali je pre svega bio povređen veci deo ove godine i u Efesu je izgledao grosno. Ekipa je usred sezone, vec na ozbiljnom nivou, a Dzastinov dolazak moze samo da limitira Danila Nikolića koji je ozbiljan suter sa te pozicije i to moze da napravi problem.
    Izmenio/la Dubiozni goblin; 20.01.2018 u 15:50.

Strana 2 od 218 PrvaPrva 1 2 3 4 12 52 102 ... PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •