Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dela Vale kazu pred potpisom. Dobro pojačanje .
    I dalje daleko od Zvijezde ali zadovoljan sam.

    Sent from Kontraš Slack Montenegro
    Last edited by Митрополит Слаковски; 23-10-20, 19:28.

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Valjda je blizu Besiktasa ako me sjecanje sluzi.
      I potpisao je za Besiktas imao si dobru informaciju.

      Eurohoops
      @Eurohoopsnet
      Amedeo Della Valle close to deal with Buducnost
      Potvrdio i Misko

      Misko4Raznatovic
      @MiskoRaznatovic
      Amedeo Della Valle, Italian NT player signed contract with Buducnost Voli!
      Last edited by Borca; 23-10-20, 23:07.

      Comment


      • Ko je taj covce?

        Comment


        • Talijanski reprezentativac. Napadamo EC, vidimo se u EL do godine[emoji41]
          Samo da nam ne ugase sezonu kao Partizanu.

          Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

          Comment


          • Reprezentativac?
            Nikad cuo...cini mi se da vam je ovo promasaj. Na balkanu nismo nikad dovodili Italijane, oni su beton liga sto se tice talenta...

            Comment


            • Amadeo Dela Vale je u juniorskim danima bio jedan od najboljih, pre svega skorera u Evropi. Kao jako mlad ubačen je u startnu petorku Ređo Emilije i očekivalo se da bude novi talijanski Riva.
              Nije se najbolje adaptirao na seniorski nivo. Tek donekle bljesne pa pokaže visine koje je odavno morao dostići.


              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Amadeo Dela Vale sve što je uradio to je bilo do sezone 2017-18, posle ga nema nigde.
                U odnosu na prve 3-4 godine učinak od 2018 mu se tri puta smanjio.
                Ne vidim razlog njegovog bivstvovanja u Budućnosti,
                a mislim da nije ni za ABA ligu. Takvih ima koliko 'oćeš.
                Last edited by Пера Ложач; 24-10-20, 10:27. Reason: slova

                Comment


                • Sta se sve ovde moze procitati to je epski. Imao sam srece da ga pratim te 2013g mislim na U-20 kad je nesretnoj Italiji doneo zlato i odigrao majstorski ceo turnir. Ubitacan i klasican skorer koji moze pogoditi iz vise pozicija, visok kosarkaski IQ, ali koji kao vecina Italijana nema bas fizicku snagu i ako je dobar kradljivac lopte i razume odbranu zbog nesto slabije konstitucije imace problema. To ne pricam za levatske timove vec za ozbiljnu zavrsnicu takmicenja.

                  On takodje ima jako dobar pas i kad udje u seriju bezi, a zna sam sebi veoma dobro da iskreira situaciju.Naspram nesretnog Musinija koji se skroz raspao za Dela Valea se ne bih slozio, imao je on dobru karijeru u Redjio, pa cak i u Milanu nije bio toliko los koliko se predstavlja.

                  Imace pored Kobsa i Ivanovica jos jednog igraca koji zna da iskreira i daje poene. Jeste mozda malo kocka, ali ako mu bude odgovarala sredina, bice bas dobro pojacanje.

                  Buducnost je sada tim sa visokim IQ i dosta rizika Mislim da im fali jos sirove snage za nesto vise..malo mi je to u Ridu i Ejimu...ali tehnicki ce biti veoma mocni...
                  Last edited by LosmiSK; 24-10-20, 10:50.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Da Italijani nemaju talentovane košarkaše može da izjavi samo potpuna košarkaška neznalica.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Istripovali se odma Podgoričani na Italijana. U perspektivi on može bit dobar ali može bit i kanal. Treba biti oprezan.

                      Sent from Kontraš Slack Montenegro

                      Comment


                      • Jel igrao protiv nas na SP... ja ga se nesto ne secam, kao ni na prvenstvima pre toga.

                        Deluje kao usluga Misku.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Sta se sve ovde moze procitati to je epski. Imao sam srece da ga pratim te 2013g mislim na U-20 kad je nesretnoj Italiji doneo zlato i odigrao majstorski ceo turnir. Ubitacan i klasican skorer koji moze pogoditi iz vise pozicija, visok kosarkaski IQ, ali koji kao vecina Italijana nema bas fizicku snagu i ako je dobar kradljivac lopte i razume odbranu zbog nesto slabije konstitucije imace problema. To ne pricam za levatske timove vec za ozbiljnu zavrsnicu takmicenja.

                          On takodje ima jako dobar pas i kad udje u seriju bezi, a zna sam sebi veoma dobro da iskreira situaciju.Naspram nesretnog Musinija koji se skroz raspao za Dela Valea se ne bih slozio, imao je on dobru karijeru u Redjio, pa cak i u Milanu nije bio toliko los koliko se predstavlja.

                          Imace pored Kobsa i Ivanovica jos jednog igraca koji zna da iskreira i daje poene. Jeste mozda malo kocka, ali ako mu bude odgovarala sredina, bice bas dobro pojacanje.

                          Buducnost je sada tim sa visokim IQ i dosta rizika Mislim da im fali jos sirove snage za nesto vise..malo mi je to u Ridu i Ejimu...ali tehnicki ce biti veoma mocni...
                          Poslednje tri godine od kada je otišao iz Regio Emilije, ima 5,87 poena po utakmici, 1,2 asistencije, jedan skok i pola ukradene lopte, za 12 minuta igre.
                          Ako to odgovara Podgoričanima, ko sam ja da sudim. Ali mi je drago jer će igrati protiv Zvezde, a možda ga i opravi Podgorička klima.

                          Comment


                          • Dela Vale nije baš toliki raspad, samo je nakon Ređo Emilijie bio u izrazito lošoj sredini u Armaniju gde je na njegovoj poziciji uvek bio glavni stranac a generalno igra im je bila vrlo divlja, Mislim da Dela Vale može dosta da doprinese timu Budućnosti (skauting im radi jako dobro čini mi se) a da li će da "klikne" sa timom - videćemo.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • https://m.facebook.com/story.php?sto...&id=1625047886

                              Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Italijanska skola suta - jedna od najboljih u svijetu???

                                Doooooobro

                                Comment

                                Working...
                                X