Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li ste bar pokusali da dovedete Mitrovica ili Radonjica ili ste bas zadovoljni sa Mijovicem?

    Comment


    • Nema se kesa za to [emoji1] Mijo je odradio dobar posao, sa podmladjivanjem i ove godine, ocekujemo da odradi solidan posao.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Da li ste bar pokusali da dovedete Mitrovica ili Radonjica ili ste bas zadovoljni sa Mijovicem?
        Em se nema para za to, em nije bilo potrebe za promjenama jer je Mijovic pokazao "cvrstinu".
        Ja licno volim trenere iz kluba , iz sredine, koji osjecaju sistem, poznaju dugo igrace...
        Last edited by Nemam_ti_kad; 06-06-20, 20:20.

        Comment


        • Rashad Vaughn nova 2/3 KKB-a.

          https://www.vijesti.me/sport/kosarka...osti-rasad-von

          Comment


          • Dobar potpis.
            Jel na multi ili?

            Comment


            • Odlican potpis, po meni bolji (verovatno i jevtiniji) od Kilpatrika.

              Comment


              • Na 2 godine. Daleko jeftiniji od Kilpatricka.

                Comment


                • Dosta to dobro radi Buducnost ...iskreno mislim da ce vrlo brzo imati kompletiran roster a to je prilicno bitno

                  Comment


                  • Pametni potezi uprave i stucnog staba, evo jos nekih vesti

                    Emiliano Carchia
                    @Carchia
                    Melvin Ejim is likely to join Buducnost Voli if Unicaja Magala will opt out of his deal when ACB season ends, a source told
                    @Sportando
                    .
                    As of now, Malaga is unlikely to opt in.

                    Comment


                    • "Bili smo prvaci, osvojili smo Kup. Ovo je vjerovatno jedna od najboljih ekipa ikada na ovim prostorima. Svi u toj ekipi su dali jako veliki doprinos, Igor Rakočević je tada stasavao u onoga u šta će izrasti. I sve su bili domaći košarkaši, samo je na kraju došao Džerom Džejms", smatra bivši trener Mege.

                      https://fosmedia.me/sport/kosarka/de...toriji-na-ovim

                      Comment


                      • https://www.eurocupbasketball.com/eu...voli-podgorica

                        Jedan od 15 klubova sa 100+ utakmica u eurocupu.

                        Comment


                        • Bokan: ABA liga postaje talac sukoba Zvezde i Partizana, obezbijedili smo novac za polusezonu


                          Predsjednik KK Budućnost Voli Dragan Bokan kazao je da je budžet kluba ove sezone manji za 25 odsto u odnosu na prethodnu.

                          “Obezbijeđen je novac za prvu polusezonu, a onda ćemo vidjeti za drugi dio. Prvi put nam se to dešava, a sve zbog posljedica koje je ostavio kovid-19 na crnogorski privredu”, istakao je Bokan.


                          Budućnost će, i pored toga, imati, kako kaže, visoke ambicije sa dobrom ekipom.

                          “Za ovu sezonu morali smo da smanjimo budžet 25 odsto, ali siguran sam da ćemo imati dobru ekipu, spremnu da pobijedi i evroligaške timove. Iz prikrajka želimo najviše, ali cilj je da budemo među četiri najbolje ekipe u ABA ligi. Iz te pozicije sa dodatnim pojačanjima probali bi da iznenadimo klubove sa mnogo većim budžetima. Takođe, spremni smo za Evrokup, cilj nam je da u tom takmičenju prođemo dvije faze”, kazao je Bokan.

                          Prvi čovjek kluba poručio je da je neophodno reorganizovati ABA ligu.

                          “Postajemo taoci sukoba između Crvene Zvezde i Partizana. Apelujem na sve klubove da prvo reorganizujemo ABA ligu, da obezbijedimo generalnog sponzora. ABA liga je proizvod koji spaja ljude, države, ljubitelje košarke”, poručio je Bokan, naglasivši da je Budućnost uradila mnogo za razvoj košarke u Crnoj Gori u posljednjih deset godina.

                          "Ponosimo se činjenicom da će u ABA 2 ligi ove godine nastupati čak četiri crnogorska tima”.

                          Prvi čovjek Budućnost Volija, Dragan Bokan kazao je da je moguće svi klubovi budu smješteni u istom gradu, te da se prvih šest kola igra u Laktašima, a drugih šest u Podgorici.

                          “Osnovna stvar je da li će ABA liga krenuti na vrijeme. Postoji ideja da svi klubovi budu u istom gradu. Moguće je da se prvih šest kola igra u Laktašima, a drugih šest u Podgorici", rekao je Bokan.

                          Zbog poznate situacije, mečevi će se igrati bez publike.

                          "Dosta će zavisiti od koronavirusa, jer niko ne može da tvrdi šta će se desiti u budućnosti. Tužno je gledati utakmice bez publike”, kazao je Bokan.




                          detaljnije odje...

                          https://www.kkbuducnost.me/clanak-799-me
                          Last edited by Nemam_ti_kad; 12-08-20, 13:19.

                          Comment


                          • Stalno stavljam vesti na ABA liga temi ali posto ima posebna tema evo vesti ovde

                            Sportando
                            @Sportando
                            Buducnost reportedly signing Tyler Hagedorn to 3-year deal

                            Comment


                            • Koliko znam ,lik je dosao za St.Centar i uooste ne izgleda lose.

                              Comment


                              • Sad procitah na drugom forumu od forumasa iz Podgorice, logicno je da je za razvojni klub posto je ugovor na 3 godine.

                                Comment

                                Working...
                                X