Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vrlo vrlo glup potez,sada ti ostaje na klupi čovek a hteo si da ga menjas jer u njega nemas poverenje

    Comment


    • Ma pustite vi Losmija, niko to nije potvrdio....

      Comment


      • Ali nije ni ozvaničeno još...
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • I ne bi ništa od Golemca, po svemu sudeći.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Cak ...gledajuci raspored mislim da vrlo lako mozete da budete i na poziciji br 4 pred F4

            Comment


            • Jedna normalna odluka kluba

              "
              U svjetlu zlonamjernih insinuacija, medijskih plasiranja koje stvaraju pogrešnu sliku o odnosima u našem klubu, ovom prilikom ističemo da trener Petar Mijović ima punu podršku uprave Budućnost Volija.

              Klub se suočava sa rezultatskom krizom, a ambijent dodatno otežavaju tekstovi kojim se negativno utiče na međusobne odnose i godinama brižljivo građeno povjerenje i međusobno uvažavanje. Iz tog razloga, smatramo da će naše obraćanje i podrška koju nedvosmisleno izražavamo treneru Mijoviću otkloniti sve sumnje i spriječiti dalje plasiranje neistina.

              Budućnost Voli funkcioniše na transparentan način, čuvajući osjećaj pripadnosti i zajedništva u svom timu i stručnom štabu i neće se baviti daljim polemikama. Naš fokus je usmjeren na adekvatnu pripremu u susret narednim utakmicama i što bolju igru u daljem toku sezone.

              Uprava KK Budućnost Voli"

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Ma pustite vi Losmija, niko to nije potvrdio....
                Potvrđeno.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Jako nervozno prvo poluvrijeme. Mi ispadamo iz ritma zbog ovih velikih pauza izmedju meceva.
                  Previse smo mlaki, srljamo, dosta nas je ekipa procitalo, i slabo kreiramo. Ima tu dosta falinki koje su vise svima ocigledne. Jedino borbom se mogu nadomjestiti, i samo tako mozemo da igramo sa ostalima. Odbrana mora mnogo bolje, fali nam lakih poena, sve poradjamo.
                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Last edited by StefanPG; 18-01-20, 23:13.

                  Comment


                  • Originally posted by StefanPG View Post
                    Jako nervozno prvo poluvrijeme. Mi ispadamo iz ritma zbog ovih velikih pauza izmedju meceva.
                    Previse smo mlaki, srljamo, dosta nas je ekipa procitalo, i slabo kreiramo. Ima tu dosta falinki koje su vise svima ocigledne. Jedino borbom se mogu nadomjestiti, i samo tako mozemo da igramo sa ostalima. Odbrana mora mnogo bolje, fali nam lakih poena, sve poradjamo.
                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    Nastavljamo istim tempom [emoji1]

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Buducnost i CedevitaOlimpija imaju losije rezulatate u ABA od kada su ostali na jednoj utakmici nedeljno (posle ne prolaska u top 16 EK) mada ne mora da znaci da ce tako i ostati u najznacajnijem delu sezone.
                      Polufinale plej-ofa se igra u istom ritmu kao ligaski deo ja mislim (jedna nedeljno), a moguci protivnici (Partizan i Zvezda) ce u to vreme igrati Evropu i dalje (Zvezda zadnja kola regularnog dela EL, a Partizan eliminacije u EK cini mi se da je 1/2 tada na progarmu u EK).

                      Comment


                      • Ovakva pobjeda je trebala timu. Teska pobjeda na gostovanju protiv protivnika koji je do pred kraj meca imao preko 40% suta za tri poena. Jasno je da se sada ulazi u zadnjih tri mjeseca sezone i da angazovanost mora da se podigne na veci nivo. Imamo dosta oscijalicija. Dosta igraca luta u svojim igrama, ponekad kao da niko nece da preuzme odgovornost u oba pravca, ponekad svi hoce. A ne valja ni jedno ni drugo. Ivanovic nam fali mnogo. Nismo nikakvi favoriti ali s obzirom na sve drugo mjesto je i vise nego sto sam ocekivao pri startu sezone. Bice svakako zanimljivo.

                        Comment


                        • Barovic opet pokidao ligamente desnog koljena, samo sto se vratio treninzima. Steta za njega 29 godina, bice jako tesko da se vrati.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Unistise ga povrede

                            https://www.vijesti.me/sport/kosarka...radalo-koljeno

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Barovic opet pokidao ligamente desnog koljena, samo sto se vratio treninzima. Steta za njega 29 godina, bice jako tesko da se vrati.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              Užas, za svakog sportistu. Žao mi je, iskreno.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Meni je isto zao Barovica.
                                Dole kod vas su mi simpaticni Ivanovic i Barovic. Njih dvojicu bi recimo voleo da vidim i u ovogodisnjoj KKCZ. Ivanovica zbog skila na poziciji drugog pleja a Barovica zbog "Borba Bre!" fazona. Mada smo tu sad doveli Stimca

                                Edit:
                                Sad procitah poruku i da ne bude slucajno dvosmisleno: Zao mi je svakog sportiste koji se povredi ali mi je posebno zao Barovica jer su njih dvojica....bla...bla...bla
                                Last edited by Ivan9; 31-01-20, 12:28.

                                Comment

                                Working...
                                X