Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rutinski

    Comment


    • ubedljivo najbolja ekipa Buducnosti u regilarnom delu ,zavrsice na prvom mestu 99% ali sam nekako ubedjen da kada bude najvise trebalo ..popustice

      Comment


      • Ova Budućnost je metafora nove Crne Gore. Bez kompleksa inferiornosti, ne pristajući na stereotip da mali znači i slab. Privilegija da naša deca za sportske uzore imaju svoje sugrađane, prve komšije sa kojima su odrastali. Crnogorski sportski brend, zaštitni znak države, klub privrženih, odanih navijača svih generacija. Zato su u pravu kada kažu da je Budućnost državni projekat, bez obzira na to šta pod tim podrazumevaju. Budućnost ima podršku države i tako će i ostati.
        .....
        Pretpostavljam da ste i sami procitali ostatak. Ne dopada mi se ko govori i kako zapocinje svoj govor.....

        Comment


        • Ni meni. Vole malo da zloupotrijebe sve i svaku svetinju.

          Comment


          • To je normalno na ovim prostorima i jedini način da se namaknu ozbiljnije pare za klub (sport) zato što je to "nužno zlo" ne treba ga se odricati i gaditi u tolikoj meri.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Zna li se sta u vezi karata protiv Zvezde, hoce li biti u slobodnoj prodaji?

              Comment


              • teško da će biti,ne smeju dozvoliti da se čuje pesma navijača Zvezde! iskreno se nadam da će sve proći kako treba jer je Bokan na sastanku najavio da će da pravi haos(snimljeno audio zapisom)
                Ukoliko se ponove scene iz trece i pete utakmice finala Aba momentalno prekinuti utakmicu i kazniti domaćina i to drakonski! Nema drugog načina verujte mi!

                Comment


                • Pancev odmori malo. Za overlorda...vjerovatno ce biti nesto sitno u slobodnoj prodaji. Probaj na mail kluba (ticketing) da rezervises.
                  Last edited by Nemam_ti_kad; 25-12-19, 11:58.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Pancev odmori malo. Za overlorda...vjerovatno ce biti nesto sitno u slobodnoj prodaji. Probaj na mail kluba (ticketing) da rezervises.
                    nesto sam lose napisao? ista priča i za nas kad budemo domaćini,slicne stvari se dese odmah prekid i kazna. . .

                    Comment


                    • cestitam na pobedi, bili ste bolji

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        cestitam na pobedi, bili ste bolji
                        kakvu odbranu igrate ...kosa nismo mogli tadi .....

                        Comment


                        • Neka ste nasmijali. Makar nesto duhovito danas.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • čestitke na pobedi, po meni jedina ispravna odluka

                              nadam se da je informacija tačna jer ja nisam proveravao

                              molim da mi se ne brišu postovi

                              hvala
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                čestitke na pobedi, po meni jedina ispravna odluka

                                nadam se da je informacija tačna jer ja nisam proveravao

                                molim da mi se ne brišu postovi

                                hvala
                                20:0 i -1 bod za zvezdu

                                Comment

                                Working...
                                X