Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja sam pesimista bio prosle sezone kad se znalo kakva se kataklizma sprema.
    Ali sam isto i ja taj koji je otvorio ovu temu 5 mjeseci prije nego sto smo osvojili Aba ligu i koji je imao hrabrosti da najavi titulu.
    Imam strasnu sposobnost predvidjanja.

    Comment


    • Tu si negde u ravni sa Losmijem.

      Comment


      • Mindset ovog tima je zapanjujući.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Kako igrate ove sezone,koja je filozofija ovogtima, trenera..nisam gledao..ako moz eko ukratko
          Pa trebalo bi da igramo dosta neku pik igru jer nas svi visoki traze to. Da napadajj licem kos narocito Letonac i Hasan. Zoki moze da odigra i ledjima ostali tesko. Trazimo valjda jos neku trojku jer ovaj Wood nije pokazao da ima taj zar i energiju osim za sut za tri poena. U defanzivni pokusavamo da ispostujemo kretnje i da skupimo , da se odigra timska odbrana jer nemamo neki size za individualnu. Vidjecemo. Odgledao sam nekoliko pripremnih, ok je to bilo ali su zvanicne druga prica. Uglavnom opet ima domacih igraca, samo 5 stranaca , samo u odnosu na ostale ali mozda bude jos neki. Par mladih. Nedostaju Ivanovic, Drobnjak i Barovic. Drobnjak je bio bas dobar na pripremnih ali pred sezonu polomi nekj kost u stopalu. Ilic takodje van takmicarskog ritma, tek je prije desetak dana imao prve minute.

          Sto znam, nije losa pobjeda, nije neka igra bila ali ako je za utjehu, jedini smo bili na gostujucem terenu.

          Comment


          • Sve su ovde timovi sa malo talenta, ali Cibona je zajebala sve. Buducnost ce mnogo zavisiti od ovog dvojca od danas. Nikolic je jednostavno balvan koji nikad nece preci tu crtu, nesto kao Omic...moze ga Zoc trenirati 50g..on ce biti isti balvan. Dosta tu igraca imakoji ne mogu da predju iz opanaka u cipele...to je glavni problem. Bice Dzoni sa ovim dvojcem vodja tima, Barovic jako bitan...ucinak Mejersa i Martina danas nula..Popovic se nesto kurci, ostace ovakav ceo zivot...trebali ste ga u Mornar poslati a dati vreme Starlovahu ili kako vec...Mora taj drugi tim da nesto uradi..
            Last edited by LosmiSK; 27-09-19, 23:18.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Nemoj dva puta reci....iovako te tvoji stalno sabotiraju....

              Comment


              • Ljudi ne klonite duhom.
                Bice ovo dobro.

                Comment


                • Bice dobro, ali tesko. Jos je pocetak sezone ali treba vam jos krvi..Ovi domaci nista, doprinos minus nula. Nisam pametan, kad ste igrali EL, trebali ste dati vece pare na trenera i dati mu odresene ruke. Onaj Dzikic vamje doneo ABA igrom Alimpija..trebali ste to pametnije iskoristiti...videcemoo, tek je pocetak sezone, ali ovo je sramota..kao i ono juce..
                  Last edited by LosmiSK; 13-10-19, 23:29.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Kad se vrati Ivanovic,i kad Mejers udje u formu,imao je sad neku povredu pa ga je to omelo.
                    Bicemo masina.

                    Comment


                    • ja imam osećaj da Budućnost neće na f4 aba!

                      Comment


                      • U svakom slucaju srecno, trebace vam.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ove godine cini mi se da su Zvezda, Partizan i Ceda za koplje ispred Buducnosti... tako da bih rekao da je max. 4. mesto rezervisano za njih. A bice zanimljivo jer vidimo da ni Primorska kao i Mornar nisu maciji kasalj.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ove godine cini mi se da su Zvezda, Partizan i Ceda za koplje ispred Buducnosti... tako da bih rekao da je max. 4. mesto rezervisano za njih. A bice zanimljivo jer vidimo da ni Primorska kao i Mornar nisu maciji kasalj.
                            Fali tu Ivanović puno... Danilo Nikolić ne može lošije od ovoga na super kupu. Aleksi treba vremena.

                            U Morači će biti tradicionalno zajebani...

                            Sigurno su ozbiljni kandidati za PO

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • bice tu grčevite borbe za 4. mesto!

                              Comment


                              • Luka Bozic u Buducnost najvjerovatnije

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X