Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta bi ti da ti ostane u secanju? Imati takvig sutera je dobro za ekipu.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pa nije mi djelovao kao neko kreator igre,kao neki prodoran igrac.Samo sutiranje do besvijesti,ali to je radio dobro na onom prvenstvu.U svakom slucaju gori nece bit od Dzeksona pa da se ne znam sta desi.

      Comment


      • Dolaze nam izgleda jos i Vil Ceri i Dino Radoncic.Uz Prepelicu,Hasana i Mejersa pravimo zaista fin tim koji ce moci da se ukljuci u borbu za prva 4 mjesta.

        Comment


        • Sto manje privatnika i "ego manijaka" to bolje za tim i vece sanse za uspeh.

          Comment


          • sanse za uspeh su vam manje poprilicno u odnosu na predhodne sezone ....F4 po meni bio bi lep rezultat da ne kazem uspeh

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              sanse za uspeh su vam manje poprilicno u odnosu na predhodne sezone ....F4 po meni bio bi lep rezultat da ne kazem uspeh
              Mislim da će ih Mornar po defaultu tući cele sezone.
              Braća malo da vrate one krađe u finalima.

              Comment


              • Istina ziva,ja se nadam tituli Mornara,to bi bio epski uspjeh.
                Titula Aba lige naravno.

                Comment


                • Posle svih spekulacija o imenima....dzordan hamilton iz brese u KKB...zvanicno.

                  edit> ipak nije zvanicno...
                  Last edited by Nemam_ti_kad; 19-07-19, 13:18.

                  Comment


                  • Tim kompletiran. Sa minimalnim budzetom smo uspjeli da skupimo po meni dobar tim. Trebace nam mnogo rada i srece. Danas potpisana dva Scotta. Tim je po mom ukusu i jedva cekam da pocne sezona. Naravno ambicije mnogo manje, ciljevi manji ali bicemo tu da vrebamo iz prikrajka. Samo 4 stranca sto je vrlo dobro i korisno za klub uz indiciju da ce sansu dobiti i jedan junior i jedan kadet. Mozda i jos neko od mladjih.

                    Comment


                    • A necemo jos jednog pleja dovodit?

                      Comment


                      • Necemo, po mom shvatanju. Na jedinici ce biti Dzoni i Scott B kao kombo, bekap plej Drobnjak.
                        To je neko moje misljenje , nije nemoguce da dovedu ali mislim da nece.

                        Comment


                        • A steta ako toga Kobsa ne dovedu.

                          Comment


                          • Bamforta je greota od Boga stavljati na jedan, klasicna sutercina. Ok tim, skroman koji moze da bljesne.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              Tim kompletiran. Sa minimalnim budzetom smo uspjeli da skupimo po meni dobar tim. Trebace nam mnogo rada i srece. Danas potpisana dva Scotta. Tim je po mom ukusu i jedva cekam da pocne sezona. Naravno ambicije mnogo manje, ciljevi manji ali bicemo tu da vrebamo iz prikrajka. Samo 4 stranca sto je vrlo dobro i korisno za klub uz indiciju da ce sansu dobiti i jedan junior i jedan kadet. Mozda i jos neko od mladjih.
                              Video sam ovo veceras spominjaje da su novopridosli igraci 3-ce i 4-to pojacanje i da imate sad 4 stranca.
                              Ali zar nisu vec dosla 3 stranca do sada, onaj krilni centar Amerikanac iz Nemacke, centar Letonac i onaj krilni igrac Amerikanac sto je bio u Italiji prosle sezone.
                              Uz njih 3-cu i ova 2 pojacanja veceras to je 5 novih igraca?

                              Comment


                              • Samo su 4 dosla,sve ostalo su bile lazne objave.
                                Hasan,Mejers i ova 2 Skota nocas.

                                Comment

                                Working...
                                X