Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    ocekujte duplo slabija imena i znatno angazovaniju timsku igru i krvava kolena...
    "kolena" je dovoljno da se ovo jutro ismijem..ne zamjeri, interna ijekavska psihopatologija

    Comment


    • Originally posted by hallucinogen12 View Post
      "kolena" je dovoljno da se ovo jutro ismijem..ne zamjeri, interna ijekavska psihopatologija
      ne zameram

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Za CG ligu zadrzani Dzekson i Bel...ostali cao...da se ne ljubimo. Prikljuceni prvom timu Drobnjak, Fedor i Starovlah.

          Comment


          • https://youtu.be/tTNYfrofO6I

            I mi imamo Zeleznik za trku do godine [emoji16].

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Dao Dzekson intervju podugacki za L'ekip francuski gdje je opisivao incidente ali nije to poenta price, da se ne vracemo, nego izmedju ostalog kaze, "Šokiralo me je to što se nažalost moji crnogorski saigrači nisu toliko tresli." stari zec

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Dao Dzekson intervju podugacki za L'ekip francuski gdje je opisivao incidente ali nije to poenta price, da se ne vracemo, nego izmedju ostalog kaze, "Šokiralo me je to što se nažalost moji crnogorski saigrači nisu toliko tresli." stari zec
                Sto nazalost?

                Comment


                • Dekkard se javno izvinjava za upucene reci, nije mu bila namera da bilo ko pomisli da ima nesto protiv samih crnogoraca pa ni navijaca, vec je kivan na vasu upravu. Tako da se izvinjava svim navijacima KKB na forumu zato sto mu nije bila namera da bilo koga od njih uvredi, jasan je posledica njegovih reci i kazna je primerena njegovom u tom momentu loseg ponasanja. Nema nista protiv ljudi ovde da ponovim jos jednom da ne bude neke zabune..malo se pregrejao ali je shvatio da je pogresio. Da ne sirimo zlu krv na forumu, svi smo mi takoreci jedan narod i ljudi koji zive manje vise zajedno i obitavaju na ovom forumu a navijacke strasti su bile na visokom nivou, tako da ga razumete ako mozete i prihvatite njegovo iskreno izvinjenje.

                  Eto, nadam se da cemo mi bar ovde podvuci neke crtu i da ne treba da idemo dalje u neke konflikte, verujem da on to iskreno misli i da nema nista protiv ljudi koji navijaju za buducnost na ovom forumu i da je prek na kub,alii daje presao granicu. Eto upucujem njegove reci ovde, ovo zadnje je moje...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Dekkard se javno izvinjava za upucene reci, nije mu bila namera da bilo ko pomisli da ima nesto protiv samih crnogoraca pa ni navijaca, vec je kivan na vasu upravu. Tako da se izvinjava svim navijacima KKB na forumu zato sto mu nije bila namera da bilo koga od njih uvredi, jasan je posledica njegovih reci i kazna je primerena njegovom u tom momentu loseg ponasanja. Nema nista protiv ljudi ovde da ponovim jos jednom da ne bude neke zabune..malo se pregrejao ali je shvatio da je pogresio. Da ne sirimo zlu krv na forumu, svi smo mi takoreci jedan narod i ljudi koji zive manje vise zajedno i obitavaju na ovom forumu a navijacke strasti su bile na visokom nivou, tako da ga razumete ako mozete i prihvatite njegovo iskreno izvinjenje.

                    Eto, nadam se da cemo mi bar ovde podvuci neke crtu i da ne treba da idemo dalje u neke konflikte, verujem da on to iskreno misli i da nema nista protiv ljudi koji navijaju za buducnost na ovom forumu i da je prek na kub,alii daje presao granicu. Eto upucujem njegove reci ovde, ovo zadnje je moje...
                    Uprava je uprava, narod je narod, navijaci su navijaci... sve su to razliciti parovi opanaka.
                    EDIT: Razumem afekt u toku i neposredno posle utakmice, ali afekt 3 dana kasnije....?
                    JBG, ne biva to.
                    Last edited by kronostime; 26-04-19, 10:04.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Uprava je uprava, narod je narod, navijaci su navijaci... sve su to razliciti parovi opanaka.
                      EDIT: Razumem afekt u toku i neposredno posle utakmice, ali afekt 3 dana kasnije....?
                      JBG, ne biva to.
                      Ja prenosim poruku, covek se izvinuo i to je to. i on misli ovako da nije afekt u pitanju, vec trajno osecanje i da njegov post nije usmeren protiv crnogorskog naroda nego iskljucivo protiv kluba i njegove uprave

                      Kazem, izvinuo se covek i to je sustina, dobio kaznu primerenu ali eto ovo kaze d abi se znalo tacno sta i kako...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ja prenosim poruku, covek se izvinuo i to je to. i on misli ovako da nije afekt u pitanju, vec trajno osecanje i da njegov post nije usmeren protiv crnogorskog naroda nego iskljucivo protiv kluba i njegove uprave

                        Kazem, izvinuo se covek i to je sustina, dobio kaznu primerenu ali eto ovo kaze d abi se znalo tacno sta i kako...
                        Po svemu što je Dekard pisao, možete da ga optužite za svašta ali ne za nacionalizam i šovinizam.



                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Priznati da je ukupno bila losa sezona, povuci poteze, pa na ljeto svjeze glave donijeti zdrave odluke i napraviti strategiju kluba na duze vrijeme.

                          Svi znamo da nas je Evroliga poremetila, slusam i Gasa Pajovica koji otvoreno to kaze, jer je to skupa igraca koju ne moze Buducnost da iznese sa domacim igracima.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ja prenosim poruku, covek se izvinuo i to je to. i on misli ovako da nije afekt u pitanju, vec trajno osecanje i da njegov post nije usmeren protiv crnogorskog naroda nego iskljucivo protiv kluba i njegove uprave

                            Kazem, izvinuo se covek i to je sustina, dobio kaznu primerenu ali eto ovo kaze d abi se znalo tacno sta i kako...
                            Izvinuo je fizicka vezba, izvinio je drugo.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Dekkard se javno izvinjava za upucene reci, nije mu bila namera da bilo ko pomisli da ima nesto protiv samih crnogoraca pa ni navijaca, vec je kivan na vasu upravu. Tako da se izvinjava svim navijacima KKB na forumu zato sto mu nije bila namera da bilo koga od njih uvredi, jasan je posledica njegovih reci i kazna je primerena njegovom u tom momentu loseg ponasanja. Nema nista protiv ljudi ovde da ponovim jos jednom da ne bude neke zabune..malo se pregrejao ali je shvatio da je pogresio. Da ne sirimo zlu krv na forumu, svi smo mi takoreci jedan narod i ljudi koji zive manje vise zajedno i obitavaju na ovom forumu a navijacke strasti su bile na visokom nivou, tako da ga razumete ako mozete i prihvatite njegovo iskreno izvinjenje.

                              Eto, nadam se da cemo mi bar ovde podvuci neke crtu i da ne treba da idemo dalje u neke konflikte, verujem da on to iskreno misli i da nema nista protiv ljudi koji navijaju za buducnost na ovom forumu i da je prek na kub,alii daje presao granicu. Eto upucujem njegove reci ovde, ovo zadnje je moje...
                              "Bracala" jos kuka preko DM na tapatalku i sl. kad fasuje ban

                              Daj da se ne zajebavamo lik je toliko banova fasovao do sada da je trebao i perm da dobije za minuli rad.

                              Comment


                              • Izvinio se lik i to je to. Hteo je samo da kaze da nema veze sa nacionalnom i licnom netrpeljivosti vec samo klubastvu..i trenutnoj upravi. Dosta vise, ispada kao da ja branim Dekkarda prvi sam ga osudio da se ne ponasa korektno i to vise puta. Covekuje zao i to je to... Jes tezak kao tuch, ali volikosarku i kad ne gleda klubastvo moze dosta da doprinese forumu sa njegovim pisanjem. Ipak se slazem da preteruje i da to mora da zaboravi ako hoce da bude clan foruma. Nadam se da ce prihvatiti sugestiju vise ljudi. Kad ti kaze 5,10 ili vise ljudi da je to tako..onda moras da prihvatis takvu cinjenicu..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X