Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Samo ih identifikujte .... objavite slike imena i prezimena....mi smo svakog identifikovali. Nasi mediji su odradili svoje, iznijeli su sve, sada je na vama red.
    identifikovati ...to je najmanji problem ...procesuirati e to vec je nesto sasvim sasvim drugo ..a to se nece desiti ni kod vas ni kod nas na nasu veliku zalost !

    Comment


    • Što se identifikacije tiče ništa lakše:

      Međutim, šta ćemo sa ovim:

      ili sa Erlom?
      Da li je bilo koji igrač KK Crvena Zvezda u Podgorici na taj način reagovao? Šta je Kolu to dozvoljeno?
      Mene je sramota gore onih likova i njihovih postupaka ali sam doživeo ne mali šok kada sam video postupak Kola a čini mi se i laži portparola KKB ili ko je već davao izjave za štampu gde su povređeni Šehović, Gordić etc, gde su gađani i ciglama uzgred to je kesa kokica (ali ne opravdavam gađanje ni sunđerom, već i to osuđujem kao i laži i licemerje.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Samo dajte imena i prezimena...da znamo ko su....pa nasi mediji su to objavili sve. Ne umanjujem pobjedu ali neke stvari se moraju odraditi...

        https://www.vijesti.me/sport/kosarka...ucnosti-i-puse
        20190422200412_a1b2a202-31d9-4e0c-abd7-1fc23fe1c1c9.jpg
        21a05f4ac43cecec3488899c10825fee8361c9a15350bc1e9edb515e0f704b36.jpg
        20190422180416_28df03ec-7ecc-4fc5-bf56-19ec55653b60.jpg
        031-620x350.jpg
        Last edited by Nemam_ti_kad; 23-04-19, 08:45.

        Comment


        • Ma ova desavanja su prevazisla sve granice. U ovom trenutku mozda i nije najbitnije ko je prvi poceo nego spreciti da se to vise ne desava. ABA najstrozije da kazni i Zvezdu i Buducnost, a u propozicije uvesti da ako se proglasi utakmica visokog rizika da navijaci moraju da budu mnogo vise udaljeni od terena nego sto je to do sada bio slucaj, a ako se desi da neko od njih uleti na teren da se utakmica automatski prekine. Takodje isto kao i u Evroligi da nema boravka na stepenicama koje sluze za prolaz....na sta bre ovo lici.

          Comment


          • Takodje mi nije jasno zasto igrate stalno na temu nacionalizma....zasto plovite stalno po toj liniji. Iskreno, ja kao srbin-crnogorac a i vecina nasih navijaca su ovakvim potezima vise nego razocarani. Zasto stalno uvrede u pioniru na nacionalnoj osnovi. Zasto normalni ljudi nemaju hrabrosti da se usprotive tome ako ih vecina. Ali to nije prvi put...u Beogradu je tako zadnjih 30 godina i svi cute. Normalni cute, mediji cute, svi cute.. Bahati kriminalci koji ni sada nece biti identifikovani siju strah, niko ne smije da im se suprostavi.

            Comment


            • Ko vredja nekoga na nacionalnoj osnovi? Ti isto ja tebe mogu da pitam zašto ubij Srbina na Cetinju 2012? Crnogorci ovde studiraju ko domaći gradjani, možete da radite šta hoćete. Gleda vas se drugčije jer ste tako hteli a sem "Crna Gora i Srbija to je jedna familija" nisam ništa čuo.

              Evo javili da nije cigla nego kesica sa kokicama. To prvo.

              Da li je iko normalan mislio da bi neko nekoga gadjao ciglom.

              Drugo na koliko je osudjen onaj što je ulazio na teren protiv Zvezde u Podgorici i pljuvao?

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Takodje mi nije jasno zasto igrate stalno na temu nacionalizma....zasto plovite stalno po toj liniji. Iskreno, ja kao srbin-crnogorac a i vecina nasih navijaca su ovakvim potezima vise nego razocarani. Zasto stalno uvrede u pioniru na nacionalnoj osnovi. Zasto normalni ljudi nemaju hrabrosti da se usprotive tome ako ih vecina. Ali to nije prvi put...u Beogradu je tako zadnjih 30 godina i svi cute. Normalni cute, mediji cute, svi cute.. Bahati kriminalci koji ni sada nece biti identifikovani siju strah, niko ne smije da im se suprostavi.
                Postoje odredjene grupacije u svakoj drzavi koji igraju na tu kartu. Sad da li je to tako najdominantnije u Beogradu nisam bas siguran. Svuda je isto ili slicno. Mada, od kada zvanicna politika u CG iskljucivo igra na kartu zestokog antisrpstva, te podele se povecavaju. Jedan nacionalizam radja onaj drugi. A pravo je pitanje zasto normalni ljudi svuda nemaju hrabrosti da se u tome usprotive? Nama je trebalo vise od 10 godina da skinemo Slobu, ovog pitanje je kad cemo...a sta u CG moze da se kaze na tu temu i gde je taj otpor poslednjih 30 godina? To se ne resava samo identifikacijom sina ministra....sta ce se desiti sa tim ministrom i onim iz agencije za borbu protiv korupcije, inspektora? Znamo svi - nista.

                Comment


                • Malo je glupo vaditi nacionalni argument iz prostog razloga jer se kod nas kolju navijači Zvezde i Partizana pa jedni druge isto vredjaju na nacionalnoj osnovi. Vredjaju Grobari Firmaše isto na nacionalnoj osnovi.


                  Ja ću ti iskreno reći šta mislim neću da relativizujem, sledeći put budite bolji domaćini i nemojte vi dozvoliti da neko udje na teren, a za tudje dvorište ne brinite. Ako se desi nešto savest vam je ćista.

                  Ovako ne možete vi da očekujete da ulazite dole na teren a da se neće naći kod nas nekoliko budala od kluba za koji navija 3-4 miliona ljudi.

                  A isto kao diplomirani politikolog mogu mmajstore da ti kažem zašto CG igra na tu kartu, pa da bi stvorila distinktivan identitet nevezan od srpskog. Što je takodje legitimno. Radite šta hoćete vaša država.

                  Mislim da to nikoga ne zanima 2%.
                  Last edited by Cassius Clay; 23-04-19, 09:43.

                  Comment


                  • Kronose makni ove gadosti sa nase teme,pa neka na pomracenje dokazuju sta god hoce.
                    Stvarno nije u redu.

                    Sto se tice kosarke Zvezda je na terenu malo je reci zasluzeno osvojila.Igraci oba kluba su po meni bili korektni,pohvalio bi Filipa Covica koji se ponasao smireno,nije provocirao,a pod velikim je pritiskom bio zbog svega.
                    Najvece iznenadjenje su nase dvije pobjede kuci koje smo ostvarili u najvecoj mjeri zbog povrede Perpera.
                    Niko nema za cim da zali u ovom finalu,ovo je bukvalno plafon za ovu skupinu igraca,bukvalno splet najsrecnijih okolnosti nas je doveo uopste u poziciju da igramo 5 utakmicu.
                    Last edited by E1_PG; 23-04-19, 09:59.

                    Comment


                    • https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=jI5VTdo-NWY

                      “Niko ne miče te navijače sa terena, niko ih ne udaljava, a onda šou od Nebojše Ilića koji uzima mikrofon i govori “Ne nasijedajte na njihove provokacije!”.


                      Posle svega...gorak ukus ostaje zbog idiota...Vise nego zasluzena pobjeda domacina. Zasluzena titula.

                      Nama ostaje dobra skola kako neke stvari ne treba da radimo.
                      Last edited by Nemam_ti_kad; 23-04-19, 10:30.

                      Comment


                      • Bez politickih insinuacija na klubske topike!

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Bez odgovaranja molim vas na sporan post.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Jasko podnio ostavku [emoji7]

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • За кошарку у региону било би одлично да Будућност остане на приближном нивоу улагања као у овој сезони. Наравно да не може на истом... Што се Репеше тиче, после оне "хркотине од игре " у Београду ово је је природан след ствари.

                              Comment


                              • Jasko nije los trener, ali me podseca na plejadu trenera koja zna dosta toga u teoriji ali u praksi jako slabo. Covek se dugo bavi kosarkom imao je dosta losih rezultata ali i dobrih. Dobro je sto sto ste promenili Dzikica posto je selektirao jako losu ekipu na pocetku sezone, ali Dzikic je trener koji bi vam doneo bolju seriju,jeste bilo 3-2 ali tih 3-2 deluje skoro kao i 3-0. Ipak iz ovog ugla trebali ste dati Dzikicu sansu do kraja, sad je lako biti pametan ali eventualno da mu je pomoc struke bila bolja za ovakav veliki projekat kao sto je EL...i ako sam i ja tad mislio da se on mora preseci..

                                Kraft i Koti Klark su bili veliki promasaji, trebao vam je i neki igrac sa prekaljenim iskustvom u EL kao sto smo mi imali Stratosa ili cak prosle godine Bjelicu to znaci dosta za svlacionicu..Vama kad je pukla svlacionica sa Dzikicem tada ste pukli i vi sa ovom godinom, mogli ste uzeti titulu ali bilo bi nezasluzeno posto ste celu sezonu odigrali lose...ni 10% utakmica na potrebnom nivou sto je jako malo.

                                Mislim da vam je Jovovic pravo resenje trenutno da se restartujete, mozda i Mitrovic ako ne ostane u Lyonu...ne treba da zurite, takodje veoma bitna stavka je i sportski direktor posto Bokan nema taj kvalitet ko Covic o igracima

                                Svakako ste digli stepenik, sredili dvoranu i i sad je bitno da nastavitete kontinuitet da budete favoriti za ABA ligu...mada i to nije tesko posto ABA i nema dovoljno kvaliteta sem prva cetiri kluba ali svakako bolje je nego nekih proslih godina...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X