Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima ovde dobrih momaka i njima treba čestitati. Ja vam čestitam na pobedi! Dobra atmosfera i dobro je što se malo spustila tenzija. Nadam se da će biti sve u najboljem redu i u petoj utakmici što se toga tiče.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Cestitke, mozda i najpravednije peti mec...mi ako dobijemo vi mozete biti zadovoljni..svakako Kol je zver, uzivali ste u zveri...
      Hvala.
      Kol se probudio tek zadnje dvije utakmice,2 mjeseca nismo vidjeli ovaj nivo od njega.

      Comment


      • ne zaboravite ovo je 4 mec u 20 dana koji je porazom gasio sezonu buducnosti.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Hvala.
          Kol se probudio tek zadnje dvije utakmice,2 mjeseca nismo vidjeli ovaj nivo od njega.
          Cole je dobar u tranziciji, sta dobar - odlican je za ovaj nivo, ali je stetocina kada igra protiv jakih odbrana. U ovoj seriji smo videli i jedno i drugo.

          Jackson takodje trpa samo kada ide, Bitadze je na nivou nekog random juniora iz Mege. Takodje, vise Nikolica, Barovica, C.Clarka, Bella, manje Goge i Earla pa da se i nadate necemu.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Cestitke momcima. Drugi mec da sam propustio ove sezone. Gledao prvu cetvrtinu i popizdio na sve. Vise nisam gledao. Koliko smo mi divlja ekipa ja sam u cudu. Da ljudima nista ne ulazi u glavu.

            Cuo sam da je atmosfera bila vrhunska.

            Comment


            • Čestitke na pobedi, ponedeljak je dan "D".
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Posle ovakvog saopstenja KKCZ, treba nasim igracima objasniti da nemaju cega da se plase. To su sve samo prijetnje, koje imaju za cilj da prepadnu protivnika. Igraci nemaju cega da se plase. Niko ih nece ubiti, niko ih nece raniti, niko ih nece prebiti osim igraci protivnika ( jer tako su u mogucnosti). Bice vrijedjanja i sovinistickih skandiranja, pljuvanja ali niko ih ne smije dirati jer znaju da se u tom slucaju prekida utakmica. Problem je onaj dio koji nije pokriven kamerama, taj problem treba rijesiti jer naravno njihovi mediji nece niti smiju ista objaviti.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Posle ovakvog saopstenja KKCZ, treba nasim igracima objasniti da nemaju cega da se plase. To su sve samo prijetnje, koje imaju za cilj da prepadnu protivnika. Igraci nemaju cega da se plase. Niko ih nece ubiti, niko ih nece raniti, niko ih nece prebiti osim igraci protivnika ( jer tako su u mogucnosti). Bice vrijedjanja i sovinistickih skandiranja, pljuvanja ali niko ih ne smije dirati jer znaju da se u tom slucaju prekida utakmica. Problem je onaj dio koji nije pokriven kamerama, taj problem treba rijesiti jer naravno njihovi mediji nece niti smiju ista objaviti.
                  Ne znam o cemu pricas jer se igracim Buducbosti nikad nista lose nije desilo u BG. Bezbednost igraca je uvek bila na najvisem nivou.
                  Dok sa druge strane nasi igraci su napadani i u hotelu prisle sezone a ove sezone i na sred terena.
                  Zastitna ograda je odvaljena iza klupe nasih igraca a na tribinama je prebijen svako ko je imao obelezja CZ
                  Last edited by Antona; 20-04-19, 21:53.

                  Comment


                  • Moje misljenje je zasnovano na opstem utisku koji se provlaci kod javnosti pa cak i ovdje na forumu gdje se prijeti, jedva se ceka osveta (milogorcima) i razne druge stvari,da ih ne nabrajam sad. Samo kazem na pdf KK Buducnost da nasim igracima treba objasniti da nemaju cega da se plase. Da li imamo pravo na misljenje? Pricam o nasim igracima i nasim interesima.
                    Last edited by Nemam_ti_kad; 20-04-19, 22:12.

                    Comment


                    • Zvezdini igraci su rosle godine napadnuti u hotelu a ove u hali u Podgorici. Ovo je fakat. Sto se tice ponedeljka, apsolutno hladne glave treba pristupiti navijanju. Udica koju predstavlja saopstenje Buducnosti treba ignorisati nikome nije u interesu raspirivanje mrznje medju ljudima.

                      Comment


                      • Ma samo da naši Varvari verni navijači odu u Atinu na gostovanje u ABA. Ovi što su pljuvali Zvezdine igrače. Pa mora se zna neki red i neka granica.

                        Ajde prošle godine, ajde ove, razni povici čak i napadanje igrača.

                        Pa šta ćeš, oni dža bu dža bu, urlici vika dreka. Eto biće prilike u Atini pa ćemo videti hoće li se proslaviti kao plavi iz Zagreba.

                        Ja ne pričam za obične simpatizere Budućnosti nego za te divljake. Pravac u Atinu dole te čekaju ekipa pa pljuj, tuci, gadjaj. Neka iskale Varvari svoj bes.

                        Zoveš se Varvari nemaš akciju u istoriji. Nije ovo navijački forum ali neka se šire zvezdinim huliganima ne igračima i stručnom štabu.
                        Last edited by Cassius Clay; 20-04-19, 22:29.

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Moje misljenje je zasnovano na opstem utisku koji se provlaci kod javnosti pa cak i ovdje na forumu gdje se prijeti, jedva se ceka osveta (milogorcima) i razne druge stvari,da ih ne nabrajam sad. Samo kazem na pdf KK Buducnost da nasim igracima treba objasniti da nemaju cega da se plase. Da li imamo pravo na misljenje? Pricam o nasim igracima i nasim interesima.
                          Izgleda da te utisak vara pa cu ti ponoviti za svaki slucaj. Igraci Buducnosti su i prosle i ove godine gospodski docekani u Bg, pa ne vidim zasto bi se neko plasio kad sa sigurnoscu zna sta moze da ocekuje, dok su sa druge strane nasi igraci fizicki napadnuti u hotelu, pa im nisu dali da spavaju celu noc, odvaljena je ograda iza nase klupe da nismo mogli time out da odrzimo, Omica su gadjali svinjskim odrescima, ove godine su navijacu usli na sred terena da se obracunaju sa nasim igracima.
                          Dok je sudio sudija za koga je dokazano na sudu da mu je Buducnost namestala kurve.
                          Prema tome stvarno nemam pojma o cemu pricas

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ma samo da naši Varvari verni navijači odu u Atinu na gostovanje u ABA. Ovi što su pljuvali Zvezdine igrače. Pa mora se zna neki red i neka granica.

                            Ajde prošle godine, ajde ove, razni povici čak i napadanje igrača.

                            Pa šta ćeš, oni dža bu dža bu, urlici vika dreka. Eto biće prilike u Atini pa ćemo videti hoće li se proslaviti kao plavi iz Zagreba.

                            Ja ne pričam za obične simpatizere Budućnosti nego za te divljake. Pravac u Atinu dole te čekaju ekipa pa pljuj, tuci, gadjaj. Neka iskale Varvari svoj bes.

                            Zoveš se Varvari nemaš akciju u istoriji. Nije ovo navijački forum ali neka se šire zvezdinim huliganima ne igračima i stručnom štabu.
                            Urose , ne znas o cemu pricas ali cu ti iako me mrzi objasniti na brzinu. To sto pricas za Varvare su gluposti. Ignorisacu taj dio vezan za akcije i te tripove. Vjerovatno ni ti nisi iz tog tripa, kao i ja. Da jesi, onda bi znao. Varvari su kao navijacka grupa , bili na tribinama i vjerovatno nemas pojma o saopstenju koje su izdali posle trece utakmice ali ti to nije problem da dajes sud o necemu sto pojma nemas. Varvari nisu bili na parteru nego vjerovatno ubaceni neki likovi ....da pratis diskusiju i moje postove i to bi znao. Ukratko pojasnicu ti saopstenje Varvara gdje su rekli da nije muski ni navijacki pljuvati igrace i da mole i ostatak dvorane da to ne radi jer to samo rade zene. Ali ocigledno iako ne znas nista o tome ti ne smeta da dajes sud i to nije lijepo.

                            Comment


                            • @Nemam_ti_kad Ovo zadnje si apsolutno upravu. Mada i te neformalne strukture rezima u koje spadaju deca ministara i udbasa navijaju za Buducnost. Oni nisu ubaceni elementi, vec su pretorijanska garda, prvi obruc oko interesa koji se naziva Buducnost. Tek posle tih nevidljivih ili malo vidljivih struktura idu navijacke grupe pa onda obicni navijaci Buducnosti koji nisu deo kopa. O tome sta se podrazumeva pod "interes Buducnost" mozemo da raspravljamo. Takodje pljuvanje i prebijanje su odraz apsolutne netolerancije. A opet tu vrstu netolerancije prikazali su ofirali su sami politicki elementi establismenta na zalost.
                              Last edited by suptil; 20-04-19, 22:56.

                              Comment


                              • @Suptil, u pravu sam ja za mnogo stvari, i iznosim ih po potrebi, ugrizem se mnogo puta za jezik i ne napisem. Nema potrebe da vrijedjas ,naravno ne namjerno, za ovo "interes Buducnost". Ako se ijedan klub moze nazvati interes, pretpostavljam da bi to bio uspjesan ,populisticki klub sa sjajnom medijskom i logistickom podrskom.

                                Comment

                                Working...
                                X