Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaustavicemo se na transfer spekulacijama, sve ostalo za pomracenje.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Kao neko ko pise na forumima vise od decenije, par stvari....

      Nema "naseg,i vaseg" podforuma, svako moze da pise gde hoce ako je u skladu sa pravilima...dakle, batali to "etnicko ciscenje"

      Zakljucak o "dervisu" sam doneo na osnovu nekih tvojih predjasnjih postova, gde, onako bas licis na ostracenog Partizanovca, trenutno prikrivenog iz lokalpatriotskih razloga...no, to je moj subjektivni osecaj, nije tvrdnja i prosto sam je izneo, nema tu nista lose i nije nikakva uvreda reci nekom da nekog mrzi...

      U ovu raspravu si ti, nicim izazvan, postavio neku bezveznu vest o nekim mandrilima koji iz nekih svojih sovinistickih pobuda ne zele da bodre svoj klub...nikakve veze sa temom nema, niti verujem da ovde medju forumasima ima pripadnika ili istomisljenika istih...i ako ima u debeloj su manjini...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • [emoji119][emoji119][emoji119]

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Samo jedan mali off...Izvinjenje kolegi "nemam ti kad"...Optuzih coveka na pravdi boga za nesto sto nije napisao...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Desava se. Sve u redu.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Khm, ugovori sa bivsim ucesnikom EL nisu isti sa ugovorima sa sadasnjim ucesnikom EL, i to prvim posle "blizanaca sa usca Save u Dunav".
              Ako komšo misliš na Alenov angažman u Crvenoj zvezdi grešiš, jer Alen je potpisao 19 ili 20.01. 2018 godine dok je još bila aktivni učesnik Evrolige i nastupao je za Zvezdu u EL.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Ako komšo misliš na Alenov angažman u Crvenoj zvezdi grešiš, jer Alen je potpisao 19 ili 20.01. 2018 godine dok je još bila aktivni učesnik Evrolige i nastupao je za Zvezdu u EL.
                Mislim na angazman posle finala ABA lige.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Omic imao 15H kod nas, prosle sezone u Zvezdi 35H.
                  Gde si ovo procitao?
                  U tekstu lepo pise:
                  "Kako Funes tvrdi, po ugovoru koji je Omić tada potpisao sa ekipom Budućnosti zaradio bi 15 hiljada evra za jedan mesec, a prethodnih godina zarađivao je 35 hiljada mesečno...."

                  Ne znam kako ti se Zvezda uklapa u ovaj termin: prethodnih GODINA. Mnozina da naglasim: GODINA. U Zvezdi je igrao samo pola sezone u istoj kalendarskoj godini kada je i potpisao za Buducnost. 2 meseca posle isteka ugovora sa Zvezdom je potpisao za Buducnost. Menadzer prica, kosarkaski novinar prenosi...verujem da ne grese u terminima.
                  Kad bi hteo da budem zlonameran mogao bi i da razvijam teorije zavera na osnovu teksta:
                  Omic kao centar osvajac EC, je prethodnih godina imao platu 35k€ mesecno pa je Covic uspeo da ga dovede na pola sezone za po 8k€ mesecno (da bi mu oziveo karijeru da ne sedi na klupi). Njemu se nije dopala cifra koju mu je menadzer ispregovarao pa je cim mu je istekao ugovor sa Zvezdom pomenio agenciju i uspeo vec u prvom sledecem ugovoru da duplira mesecnu platu.
                  Ova moja prica ima vise tacnih detalja nego ona tvoja jedna recenica

                  A cak i da je imao u Zvezdi 35k a kod vas 15k, ne znam sto je to problem. Rabat na kolicinu, ispraznili ste Misku lagere ove sezone...

                  Comment


                  • Nocas mnogo emocija. Nakon plasmana na SP, dolazi nam Radonja. Bitadze se nocas vraca na teren, Dzoni trenira sa ekipom, moguce da ce biti sastavu. Ocekuje nas spektakl u Moraci.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Od spektakla ostalo samo s. Jako lose veceras. Jedina lijepa stvar nocas otpozdrav Deja na pjesmu Varvara "Dejo je varvar".
                      Idemo dalje.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ne vredi, divljina ste.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Što su divljina? Ovi naši i vaši su nešto bolji?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ovo nocas je ocaj zivi bio,bas bas lose.
                            Ako ovi osvoje Aba ligu bolje da je nema.
                            Divljina je kompliment za ovo.
                            Bajern je takodje bio bezveze,ali nek je sa srecom Deju,dako izbori top 8.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Ovo nocas je ocaj zivi bio,bas bas lose.
                              Ako ovi osvoje Aba ligu bolje da je nema.
                              Divljina je kompliment za ovo.
                              Bajern je takodje bio bezveze,ali nek je sa srecom Deju,dako izbori top 8.
                              Bajern uopšte nije bio bezveze, 72% za dva i 48% za tri, uz vrlo pametnu igru u odbrani i Radonjine minijature u postavci igre su rezultirale ovom više nego zasluženom pobedom.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • koliko igraca, ali ovo ne valja nista

                                Comment

                                Working...
                                X