Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekada je bio redovan fan kluba.
    Nije bilo tekme u Morači da ga kamera ne zumira.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Nekada je bio redovan fan kluba.
      Nije bilo tekme u Morači da ga kamera ne zumira.

      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
      Davno kad su Radonjic,Tomasevic i ekipa harali.

      Comment


      • Znači samo je pri momčadi kada su trofeji više nego očekivani. Sada treba da pokaže lojalnost klubu.

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Znači samo je pri momčadi kada su trofeji više nego očekivani. Sada treba da pokaže lojalnost klubu.

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
          Zauzet je sad kampanjom za predsjednika ali zamisli noc pred izbore Milo sa trofejom Aba lige,posto su izbori 15 og a 13 i 14 og mecevi u Pg.

          Comment


          • Jeste dva puta savladali Zvezdu ali mislim da ćete teško, da kažem nemoguće, stići do podviga i trofeja.
            Ciljam 1-3 u finalnoj seriji.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Jeste dva puta savladali Zvezdu ali mislim da ćete teško, da kažem nemoguće, stići do podviga i trofeja.
              Ciljam 1-3 u finalnoj seriji.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
              Sto mi kvaris ovaj trenutak dok zamisljam tu noc ,Dzikic,Milo,varvari,igraci svi slave titulu zagrljeni.Aooo
              Bokan otvara sampanjac,ekstaza,delirijum.
              Last edited by E1_PG; 01-04-18, 22:09.

              Comment


              • Deki je li se ona primjedba za rjecnik na mene odnosila sad ili si greskom odje upisao?Nisam vala nikog vrijedjao sad.

                Comment


                • Sinoć jedna lepa i tvrda utakmica, solidno suđenje, Cedevita se držala i čak bila bolja 3/4 a zatim sledi epski raspad i totlno pogubljeno stanje igrača.
                  Ipak meni je utisak (moj lični i ne mora da je svarno tako) da je to sinoć bio okršaj dva luzera, Cedevite koja već dugo nosi na ramenima taj predznak i Džikića koji ne zna da već godinama tempira formu timu iako je iskusan trener... čak i sinoć je njegov tim dobio prilično srećno, jer bio je u 3/4 grogiran uz dodatak da luzeri sa druge strane parketa nisu znali da materijalizuju tu situaciju.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ne bih se slozio, komso - ono u 4/4 je rapsodija Dzikica na temu "kako dobiti izgubljenu utakmicu": igrac sa 4 licne daje najbolje od sebe, stegne se odbrana, pozivaju se prave akcije na vreme.... jednostavno NEMA PREDAJE. E, to je sampionski mindset.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Kakve crne akcije, kada je preokret nastao na greškama Lenija i Višnje (inače Višnja je težak luzer) te isto toliko kontri, e kada je onda voda ušla u uši i kada ovi nisu znali gde biju ni gde je put za Zagreb, tada se Budućnost razmahala.
                      No dobro, ja sam se ogradio da je to moje viđenje i samim tim ne mora da bude tačno.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Slazemo se da se ne slazemo, komso.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          ....posto su izbori 15 og a 13 i 14 og mecevi u Pg.
                          uf, ovaj tajming mi se ne dojmi.

                          Comment


                          • Bio na utakmici naravno. Nisam imao neki pritisak, nisam imao nervozu ali sam zarko zelio vise to jebeno finale. Od osnivanja Aba lige Buducnost je stalno u vrhu, nikad nisu bili pri dnu tabele. Zelio sam da skinemo taj pritisak , koji je stvarno iako smo mala sredina , ponekad preveliki i vecinom bespotreban. Kao i svugdje , kad su rezultati dobri , cim se osjeti blizina nekog trofeja , pojavljuju se razni likovi kojih nema tokom sezone. Elem, nema veze , toga ima svugdje. Zbilja nisam mogao da zamislim da i ovo polufinale ispanemo, mogu samo da zamislim kako bi tesko bilo sledecoj generaciji iduce godine ako bi bili u slicnoj situaciji.

                            Sto se tice serije, Cedevita je definitivno bila bolji rival ali su nasi momci uspjeli uz nevjerovatnu borbenost da nekako privedu kraju. Mi smo cijelu seriju odigrali slabije nego sto mozemo, upravo zbog bremena polufunala. Cedevita je podigla nivo igre za plej of sigurno za 30-40%, su bolje odigrali nego ligaski dio. Dobra,vrhunska ekipa, iskusna, pokrivena dobro, dobra timska odbrana, svaka cast Zdovcu.

                            Jednostavno su stali , kao da ih furija odnijela zadnju cetvrtinu. Najbolje se vidi ovdje.....bas ovako je bilo...

                            https://www.youtube.com/watch?v=bEOHu6crAgE

                            Svaka cast Momcima jos jednom...imaju muda!

                            Comment


                            • Sa obzirom da je Sofro rekao da osvajamo ja vise nemam nikakvu dilemu to je to.On ne grijesi.

                              Comment


                              • Raspisala se braca crnogorska...Pravi PO mec... Buducnost pokazala timsku igru, dobar trener...unakazio je drugo pol Zdovca...zatvorio glavne igrace..

                                Koliko navijaci CZ veruju u svoj tim, trenera..govori cinjenica da su svi navijali redom za Cedevitu, neki otvarali i teme...

                                Posle dosta godina, bice jedno pravo finale...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X