Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Alimpije je zabeležio 11 pobeda protiv raznih ekipa, između ostalog i protiv budućeg prvaka Evrope na njihovom terenu. Džikiću fali još 8 pobeda da se izjednači sa tim rezultatom. To je jedino tačno.
    Originally posted by LosmiSK View Post
    Dekkard zaboravlja cinjenicu da njegov kosarkaski guru trenutno pali vatru u Sibiru i da ce i tesko tamo opstati dok se ne vrati temperatura na -20. Alimpije je imoa Zvezdu koja je imala sistem i iza sebe 4g EL i velikog ulaganja. Jeste uspeh 11 pobeda ali to je sustinski bilo 17 mesto mislim i to tako treba gledati, ne kao broj pobeda vec mesto na kom ce biti na kraju.

    Ono sto je Dzikic promenio jeste kruzenje lopte, izbrisao malog PG i vidi se da je Earl krenuo da igra mnogo racionalnije, naravno vratio se na igru sa 2 sutera na 4 i 5 i Omic svakako nije igrac za 20+minuta u EL. Earl je okrenuo sezonu za sad, sa svojom promenom igre, ne sutira vise tek tako kad god primi loptu,racionalniji je tri puta..Ukljucio je vise igraca i stvarno igraju dobro. Jeste se barsa ispormasivala kao nikada do sada,ali su igrali bez Ivanovica i vecim delom Gordica...i sa samo 3 stranca i to treba istaci uz povredjene neke igrace iz rotacije..

    Bice zanimljivo pratiti sta ce Buducnost uraditi na trzistu, ovo je dobro i za CZ da oseti mali strah, ali svakako ovom timu treba pojacanje,samo ste sad kupili vreme da ne morate zuriti...
    Ma lika totalno unistava na forumu ta njegova potreba da objasnjava ovde kako je uvek on u pravu i sve najbolje zna. SNS style, ako pogresim, gledam da promenim temu, da se to sto manje spominje.

    Totalno je nebitno sto je Alimpijevic dobio osakaceni Real u gostima. Dobio je i Dzikic CSKA, oborio rekord evrolige. Kao da je veci uspeh dobiti Real u tom mecu, osim ako gledamo samo argumente koji idu u prilog Alimpiju, pa hajde onda da spomenemo i da je dobio 4/5 ekipa iz Spanije.

    Tih 11 pobeda... nisam ja dzaba ovde replicirao Ivanu na ono nabadanje broja pobeda, kao da takmicenje nema brdo meceva sa protivnicima koji nisu motivisani. Buducnost ce lagano moci da skupi 5-6 pobeda u 2. delu, a to je onda manje - vise to, 9-12 pobeda, ispadanje vec u januaru. Samo, Buducnost nije imala 4 sezone u evroligi iza sebe i mnogo slabije rivale. Prosle sezone Zvezda je prosto promasila sa nizom "prospekata", sad ih je sutnula sve do jednoga, a grehota imati 2 majstora ove igre i ne boriti se za TOP 8 zbog gomilanja dunstera od 150k po sezoni.

    O Buducnosti cemo suditi kad vidimo na sta ce liciti u PO ABA lige, ovo im je sad vrlo dragoceno iskustvo.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Malo me je sramota ove pobjede,sto uradi sudija na kraju.Bas nas je fino pogurao.

      Comment


      • I mene sramota, faul Gordicu koji stoji, faul Dacu isto, tu su vec trebali da panu. A kolegama kojima tehnicke nisu jasne nek opet upale utakmicu i cuju komentatore za pravilo nakon kosa.

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Čestitke Ivanu iz Podgorice za izuzetno važnu pobjedu u borbi za doigravanje [emoji41]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by StefanPG View Post
            I mene sramota, faul Gordicu koji stoji, faul Dacu isto, tu su vec trebali da panu. A kolegama kojima tehnicke nisu jasne nek opet upale utakmicu i cuju komentatore za pravilo nakon kosa.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
            Ukljucio sam se zadnjih 3 minuta,nosio sam neki namjestaj nisam mogao citavu da odgledam.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Čestitke Ivanu iz Podgorice za izuzetno važnu pobjedu u borbi za doigravanje [emoji41]
              Hvala Deki,divan si.
              Last edited by E1_PG; 10-12-18, 22:27.

              Comment


              • Cestitke i od Miloja, uvijek je znao da prepozna pravu sportsku pricu. Uvijek dobrodosao u PG, puno srece im zelimo pa sa 4. Mjesta da jure finale. https://youtu.be/o3XngyzlAaE

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Stefane sto je sa Ivanovicem,je li igrao?Na kraju ga nesto nije bilo,nisam ispratio ovih dana sto je sa njim.

                  Comment


                  • Miloje je pokazao šta misli o utakmici kada je na 26 sec pre kraja predao utakmicu na -6...vrlo "uobičajena" slika , mada evo pozivam sve da se sete kad su nešto slično videli.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Stefane sto je sa Ivanovicem,je li igrao?Na kraju ga nesto nije bilo,nisam ispratio ovih dana sto je sa njim.
                      Povrijedjen, ne krece na put kroz Evropu sa ekipom u ovih par gostovanja, gotov je za ovu godinu.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • A u pm,bas steta.Onaj mec protiv Turske sto je igrao pod injekcijama ga je izgleda sjebao.

                        Comment


                        • Rotacija skracena vec neko vrijeme. Usled povreda i umora. Zoran i Ilke nisu u stroju odavno. Omic sa minimalnom minutazom vec nekoliko utakmica. Dzoni Ivanovic vec treca van stroja ako uzmemo u obzir da je u Pireju probao nesto sitno minuta cini mi se a da i njega duza pauza. Mnogo jada.
                          Ostale cemo da iscijedimo kao konje za vucu. Nocas nisu htjeli ni da skacu, takav sam utisak imao. Mega spremna, kvalitetna i motivisana.
                          Last edited by Nemam_ti_kad; 10-12-18, 23:40.

                          Comment


                          • danak EL polako se placa ...

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              danak EL polako se placa ...
                              Nije to danak EL, to je danak sumanutom igranju kvalifikacija da bi se na neposten nacin bilo ispred Letonije. Igrali smo i mi EL, jedini povredjeni bili su Dangubic koji je od stakla i Antic koga mrzi i da trenira i nije dosao da bude prva petica.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Citao sam malo te vase stranice i ne znam sto ljudi ne vole Barovica, on mi se cak cini korisniji od Omica. Omic ima iskustvo igranja evrope,EL...ali on nije zastitnik obruca, niti je opasan sa poludistance,a jos manje koristan na skoku pa i odbrani. Nekako mi se cini da za EL imate,pa cak i za ABA tri back up centra. Za sva tri centra je slicno u principu..Mali Popovic je los ove sezone takodje to moram reci. Ono sto je promenilo sezonu kod vas jeste da Ameri igraju timsku kosarku pa i Dzekson...cudno da ste se razigrali posle odlaska Krafta,,i smanjene minutaze Omica...Danilo je jedan od najboljih sutera na mestu 4ke u Evropi...podseca me na Viljera iz Unikahe...slicni igraci. Jako podcenjen igrac, doneo je pobedu nad CSKA,tacno da ne odigra nista do kraja, dovoljno je..svakako nije igrac za prvi plan...ali ako udje u sut..nema trika da se brani..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X