Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne vredi gledati to u Crnoj Gori, radio sam na faksu iz Balkanskih odnosa CG detaljno, popisi su smešni, znači to su varijacije neke nemoguće. Ljudi se opredeljuju kako dune vetar. Za 10 god se izmeni sastav neke nerealne cifre. Inače nije podjebavački post znaš da nisam u tom fazonu nego pitam jer znam da su uglavnom te linije podela dole pa me znaima iz prve ruke <3

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ma ne vredi gledati to u Crnoj Gori, radio sam na faksu iz Balkanskih odnosa CG detaljno, popisi su smešni, znači to su varijacije neke nemoguće. Ljudi se opredeljuju kako dune vetar. Za 10 god se izmeni sastav neke nerealne cifre. Inače nije podjebavački post znaš da nisam u tom fazonu nego pitam jer znam da su uglavnom te linije podela dole pa me znaima iz prve ruke <3
      To za varijacije na popisima je tacno,ali ovo na relaciji Mornar-Buducnost nema veze sa podijelom po nacionalnosti,pa cak ni po politickoj liniji.Luksic,covjek koji je jedan od glavnih u Mornaru,mislim cak da je direktor je iz DPS-a.Samo ljudi koji su na strani Buducnosti su malo vece glave.Mornar je privatni klub,kao sto vidimo dosta je finansijski jak i stabilan.
      Last edited by E1_PG; 10-11-18, 16:02.

      Comment


      • Lokal patriotizam je u pitanju. I rivalitet naravno. Sve druge insinuacije su ozbiljno spinovanje i trolovanje.

        Comment


        • Dzikic ponudio ostavku,Bokan odbio
          http://www.vijesti.me/sport/bokan-od...u-baru-1012084

          Comment


          • Sta je sa Omicem bilo?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Povreda ledja

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Pojavi se neke glasine jutros za Kodi Miler Mekintajera ....

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Pojavi se neke glasine jutros za Kodi Miler Mekintajera ....
                  Vama je ostalo prostora jos petoricu da dovedete ako imate para a nije da nemate...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Zao mi je Dzikica sinoc bilo,bas je nekako tuzan bio,zamalo se zaplakao nije kad su nam sustigli onu prednost.Otkazao je je i pres sinoc zbog zdrastvenih tegoba.

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Pojavi se neke glasine jutros za Kodi Miler Mekintajera ....
                      Kodi Miler Mekintajer na meti Budućnosti ...
                      www.rtcg.me › sport › kosarka › kodi-m...

                      Kakva je povreda kod Alekse Ilića ? Vidim ga sinoć pored klupe ... izgleda ništa ozbiljno?

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Kazu da nije toliko ozbiljno,brzo ce se oporavit

                        Comment


                        • Neece Futura pogresiti sa Codi-em.
                          Nije neki suter(otprilike Gordicev nivo), ali je veoma dobar asistent i atleta.

                          Comment


                          • Koliko sam ja coveka prizeljkivao u Zvezdi. Pisao Sam vise puta o njemu. Medjutim, on je sve ono sto ovom timu Buducnosti ne treba.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Koliko sam ja coveka prizeljkivao u Zvezdi. Pisao Sam vise puta o njemu. Medjutim, on je sve ono sto ovom timu Buducnosti ne treba.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              A bilo je i price da je Craft sve ono sto Futuri treba, pa smo videli sta se desilo...

                              Comment


                              • Naravno da nista nije sigurno. Ali Mekintajer je nabijao statistiku u jednom od najgorih timova u Rusiji.
                                Buducnosti treba vodja na terenu, Mekintajer to nije

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X