Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Koliko sam ja shvatila, samo za kvalifikacije, ne za glavni zreb
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #32
      Originally posted by bojanaBG View Post
      Koliko sam ja shvatila, samo za kvalifikacije, ne za glavni zreb
      Ja naleteh da samo u prvom kolu,sad' ko će znati. Dosta se o tome šuškalo a sada ništa. Ma,videćemo kada počne.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • #33
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #34
          Djokovic and Federer have played 14 Australian Opens at the same time. Due to rankings, they had to be placed in the opposite halves twice (2013 and 2015)
          Of the remaining 12 times, they were drawn in the same half 9 times.#RandomDraws
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #35
            Originally posted by miloolja View Post
            Djokovic and Federer have played 14 Australian Opens at the same time. Due to rankings, they had to be placed in the opposite halves twice (2013 and 2015)
            Of the remaining 12 times, they were drawn in the same half 9 times.#RandomDraws
            Kad su u pitanju Nole i Federer ništa nije slučajno

            Comment


            • #36
              Pa dobro 9-3 i nije tako strasno. Bacite novcic 12 puta lako moze da se desi da jedna strana padne 8-9 puta.

              Comment


              • #37
                Hahaha da obavezno Možda žvaka zalepljena na tu stranu pa preteže

                Comment


                • #38
                  Mracne sile su ponovo pokrenute,striko Toni je ponovo namjestio zrijeb uz pomoc crnog plemstva i komiteta 300.Niko ne moze stati na put Nadala ka tituli jer ce biti zdrobljen dodo talasom iz vrha Sarumanove kule sagradjene na Majorci u cilju eliminacije potencijalnih prijetnji.Palantir je u rukama Karlosa Moje koji komunicira preko njega sa Tonijem i prima posebne instrukcije i odredjene paranormalne moci.

                  Comment


                  • #39
                    Nije, nego se pogresno gleda, gleda se ime, a ne koji su bili na listi.
                    Prosle godine su no.1 i no.17 bili na istoj strani, kao i sad, samo sto je to prolse godine znacilo Fed-Marej, a sad znaci Kirijos-Nadal.
                    Prosle godine je no.14 bio u delu sa no.1, a sad je u delu sa no.2 i prosle godine je to znacilo Kirijos-Marej, a sad znaci Fed-Djokovic.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      Nije, nego se pogresno gleda, gleda se ime, a ne koji su bili na listi.
                      Prosle godine su no.1 i no.17 bili na istoj strani, kao i sad, samo sto je to prolse godine znacilo Fed-Marej, a sad znaci Kirijos-Nadal.
                      Prosle godine je no.14 bio u delu sa no.1, a sad je u delu sa no.2 i prosle godine je to znacilo Kirijos-Marej, a sad znaci Fed-Djokovic.
                      Murray-Fed i Nadal-Kyrgios, a ne obrnuto

                      Comment


                      • #41
                        Dobro je pocinje teniska sezona, vraća nam se i Nešo, Nemanja, valja čitat teorije zavjera

                        Comment


                        • #42
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #43
                            Sad gledam malo detaljnije zreb, ima odlicnih meceva 1.kola

                            Rublev-Ferrer: Rublev je u dobroj formi, stigao do finala Dohe, doduse tamo je lako izgubio od Monfilsa, a sad sam gledala Ferrera protiv Delpa i on pokazuje znake zivota u odnosu na proslu godinu. Izgubio je 6:4 6:4, ali je imao silne brejk sanse i realno je moglo da ode mec u 3.set. Mec koji sigurno ide u 4 seta, a mozda cemo gledati i svih 5.

                            Tsitsipas-Shapovalov: Mec koji cemo gledati narednih godina ko zna koliko puta. Tsitsipas je u Dohi iz kvalifikacija stigao do QF gde je izgubio od Thiema, usput je lagano dobio Gaskea, a u Aucklandu je ispao od Lacka odmah na startu. Bas mi se svidja kako igra, napadacki tenis, jak fh, jendorucni bh. A Shapovalov je eksplodirao prosle godine, isto igra napadacki, isto ima jednorucni bh, jednostavno jedan od meceva koji ne sme da se propusti

                            Djokovic-Young: Mec je zanimljiv samo zato sto je i dalje ogromna nepoznanica kako ce Djokovic da igra u best of 5 mecu, u kakvom je stanju lakat itd., ali ipak dajem Youngu mozda 5% sansi da napravi iznenadjenje.

                            Kokkinakis-Medvedev: Kokkinakis je odlicno igrao na HCu, dobio Zvereva, dosta dugo je bio povredjen ( a razlog je sto je cuo da ce nike da vrati majice bez rukava, pa je otisao u teretanu da se nabilduje i unistio se ), ali izgleda da je sad to iza njega. Medvedev je stigao do finala u Sidneju, tako da je i on u odlicnoj formi i mislim da u ovom mecu treba ocekivati 5 setova.

                            Berdych- De Minaur: Klinac igra nestvarno ove 2 nedelje, prosao u finale Sidneja, prosle nedelje igrao sf Brizbejna, ako ovako bude igrao i u Melburnu, imace ogromnu sansu da izbaci Berdiha. Samo mi je zao sto se nalazi u teskom delu zreba, jer ako prodje Berdiha u 2.kolu na Paire (kojeg je danas dobio), a onda u 3.kolu najverovatnije na Delpa.

                            Del Potro-Tiafoe: Danas sam gledala Delpa i to sam prokomentarisala na temi 250, 1.servis mu je odlican, ali drugi je smesno spor, cesto se desavalo da ide samo 145km/h Sa osnovne linije je standardan, fh ubitacan, bh slajsuje, ali sve cesce i udari kako treba. Tiafoe je namucio Feda na USO, 5.setova su igrali, a ovde ocekujem jedno nadjacavanje u udarcima

                            M.Zverev-Chung: Misha je prosle godine cuda pravio na AOu, a posto ove godine najavljuju podjednako brzu podlogu, sa istim lopticama kao i prosle godine, njegov tenis bi trebao ponovo da prolazi. A sa druge strane, Chung je neko ko se drzi osnovne linije, tako da ce biti zanimljivo videti sudar stilova.

                            I jos neki mecevi koje treba spomenuti: Agut-Verdasco,Anderson-Edmund, Millman-Coric, Querrey-Lopez


                            Inace, gornja polovina kod muskaraca, a donja polovina kod zena pocinju prvi:
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • #44
                              Krajinovic ne igra na AOu.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • #45
                                Raspored za ponedeljak

                                https://ausopen.com/sites/default/fi...edule_Day1.pdf
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X