Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropsko prvenstvo u rukometu - Hrvatska 2018. (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Još jedno pitanje za vas makedonce znate li je li vaš savez omogućio navijačima neke ulaznice tako nešto,i konstatacija da mi je žao što ovo prvenstvo nije toliko praćenno na forumu...Konkretno vidim nama Srbima ništa ne valja iako mislim da je ova reprezentacija napravila uspjeh plasmanom dalje,za Crnu Goru znam da je euforija splasnula neigranjem Vuka Borozana a i ovaj golman Simić je bio rovit...Slovenci i Vi jedini ovo pomno pratite zajedno sa domaćinima hrvatima naravno.
    Temeritas est damnere quod nescials!

    Comment


    • #77
      Iskreno neznam, ali znam da ima organizovan prevoz od nekoliko autobusa za Varazdin, ali cuo sam da vise karata nema i da se mora trziti karte na crno... Ali bice puno navijaca sigurno, i kao sto je sala mala u varazdin nego ona u zagreb, atmosfera bice jos jaca to je vise nego sigurno
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • #78
        Al kad neko napise kako sudije guraju ovog ili onog

        Comment


        • #79
          Cervar umesto da dobije suspenziju i drakonsku sankciju, dobio kaznu 3 hiljada evra hihihih... rukometna organizacija sve vise i vise uveseljava, zato cemo ovo aktivno ucestvovanje trenera u igri vidjati sve cesce i cesce.

          Comment


          • #80
            Haha jeste i to 1000evra mora odma da plati a ostale 2000e su uslovnu kaznu, t.j ako uradi isto do kraja prvenstva onda mora platiti jos 2000e
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • #81
              Sander Sagosen - ovaj ako ovako nastavi zajebaće i Balića i Karabatića.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #82
                Koliko je spanski trener utegao Makedonce, zaista sjajno, bice zanimljivo videti sutra protiv sunarodnika sta je spremio..

                Comment


                • #83
                  Dosao i taj dan Raul protiv sunarodnika, ako uspemo da dobijemo onda smo jedan korak od polu finala... bice napeto
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • #84
                    Ajmoooo junaci

                    Comment


                    • #85
                      Sretno Makedonci!

                      Gazi Kiro!

                      Comment


                      • #86
                        Katastrofa previse euforije i na kraju spanci su ne spustili na zemju ma da i sami smo dozvolili ovo, previse greaaka u dodavajne i golova na kontre
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • #87
                          Najuzasnije poluvreme u istoriji. Jos se i Lazarov povredio

                          Comment


                          • #88
                            Kako traljavo izveden sedmerac od strane Manaskova.

                            Trebao je to Kiro izvoditi.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • #89
                              Ovo samo Makedonci mogu izgubiti, niko drugi.

                              Comment


                              • #90
                                Dva klucna sedmerca mi izvodimo kao od sale sa pola snage i neke finte kao da vodimo +10 pa sada ajmo malo za publike, umjesto da raspali sa sve snage oko glave... treba se ogledate kako Mahe izvodi sedmerce...
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X