Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropsko prvenstvo u rukometu - Hrvatska 2018. (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Jeste da bio i bio je i selektor, ali ne dolikuje mu ono sta je uradio... pa nakon meca kaze da je bio ne namjerno i u zaru u igru, a nikako da shvati da je ispaljen metak odavno i citaju ga svi....

    Na nas makedonca trenirao neku svoju genijalnu taktiku 7 na 6 i punili nas na prazan gol a sada to retko da primeni kod svoih, nista ne pokazuje, nista ne igraju, uzeo je vardrove bekove tko prije nije ni znao da postoje i sad pokusava da se izvuce na njihov individualni kvalitet i igru 2na2 koju su usovrsili u Vardaru

    Jednostavno ga ne volim, uzeo novac i kad se.javio prvi veliki problem je nestao pa onda se vratio kao od ljubavi, otvorio akademije niz zemlju (ne licno on da je ulozio nego klub Metalurg gdje je bio trener) a nikako da razigrava nasi mladi igraci, nego on uzima mladi hrvati srbi crno gorci i njih podize... i sad ce se javiti i udarati u grudi kao da je on stvorio taleski, kuzmanovski..
    Last edited by stewanoskipp; 19-01-18, 02:33.
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • #62
      Originally posted by stewanoskipp View Post
      Ooo sugavi hrvati jedva su dobili bjelorusi a svi kazu da su najbolji i osvajaju prvenstvo haha

      Sugavi cervar 24:23 i gosti idu u napad za nereseno a on cacka desnog beka i vuce za dres i ne dozvoljava da zauzme poziciju ccc amaterizam ali gleda bog i neces proci..
      Pa to je isto radio i onaj glupan koji je (čini mi se) bio na klupi naše ženske repke (Bošković)...to su idiotizmi ali je i normalno kada shvatiš da su to osobe prilično skromnog intelektualnog kapaciteta.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • #63
        Originally posted by stewanoskipp View Post
        Jeste da bio i bio je i selektor, ali ne dolikuje mu ono sta je uradio... pa nakon meca kaze da je bio ne namjerno i u zaru u igru, a nikako da shvati da je ispaljen metak odavno i citaju ga svi....

        Na nas makedonca trenirao neku svoju genijalnu taktiku 7 na 6 i punili nas na prazan gol a sada to retko da primeni kod svoih, nista ne pokazuje, nista ne igraju, uzeo je vardrove bekove tko prije nije ni znao da postoje i sad pokusava da se izvuce na njihov individualni kvalitet i igru 2na2 koju su usovrsili u Vardaru

        Jednostavno ga ne volim, uzeo novac i kad se.javio prvi veliki problem je nestao pa onda se vratio kao od ljubavi, otvorio akademije niz zemlju (ne licno on da je ulozio nego klub Metalurg gdje je bio trener) a nikako da razigrava nasi mladi igraci, nego on uzima mladi hrvati srbi crno gorci i njih podize... i sad ce se javiti i udarati u grudi kao da je on stvorio taleski, kuzmanovski..
        Jao brate dragi, Cindric i Karacic skoro ni u jednom trenutku ne igraju zajedno u Vardaru kao sto igraju ovdje, veze s vezom nema to sto pises

        Comment


        • #64
          http://www.kurir.rs/v/2979065

          Nije ovo problem samo Cervara, nego rukometa kao sporta... ne verujem da postoji neki sport gde sudije imaju toliki uticaj na krajnji rezultat kao sto je to ovde slucaj.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Mrkela View Post
            Jao brate dragi, Cindric i Karacic skoro ni u jednom trenutku ne igraju zajedno u Vardaru kao sto igraju ovdje, veze s vezom nema to sto pises
            nisam rekao da igraju oni zajedno dva na dva nego vec igraju svoju igru dva na dva so pivot koju su usovrsili u vardaru, dovoljno je iskusan vori i zna da uradi blok i sa se otvori ili da ostavi prolaz za bek... ali videli smo do su to svedsku procitali lagano i cindric nije mrdnuo

            Ako si gledao Vardar kako igra onda znas u cemu govorim, tako i mi sada igramo na prvenstvo mirkulovski/stoilov, lazarov/stoilov
            Last edited by stewanoskipp; 19-01-18, 11:57.
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • #66
              Kako sudije guraju Nemce ovo je odvratno...

              Comment


              • #67
                Originally posted by Ser Gagi View Post
                Kako sudije guraju Nemce ovo je odvratno...
                Normalno da navlače ne bi imali nijedan bod eventualno 1 u ovu novu formiranu grupu,ali dobro neće do vijeka sačekaće ih neko jači i od sudije i od njih
                Temeritas est damnere quod nescials!

                Comment


                • #68
                  Kako bi ovde legao jedan iksic nama Makedoncima

                  Comment


                  • #69
                    Iskreno navijam za vas kira obožavam čovjek je legenda živa,sviđa mi se i pivot stoilov koliko energije ima svaka čast..Baš vas je dosta na tribinama za pohvalu!
                    Temeritas est damnere quod nescials!

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Smailagačengić View Post
                      Iskreno navijam za vas kira obožavam čovjek je legenda živa,sviđa mi se i pivot stoilov koliko energije ima svaka čast..Baš vas je dosta na tribinama za pohvalu!
                      Sve to, a i veliki plus je trener Raul Gonzalez, em sto je doktor, prati ga i dosta sreca!

                      Koliko smo mi razlicna reprezentacija sa njim ovog prvenstva, to je nehumano! Kakva pozitivna energija vlada, ulazi se u svaku utakmicu da dobijemo, bez prevelike kalkulacije. Da je bio Cervar jos, on bi kalkulisao samo da dobijemo Crnu Goru i to bi bilo to od nas. Sa Raulom je sve moguce, Gospodin!

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Sve to, a i veliki plus je trener Raul Gonzalez, em sto je doktor, prati ga i dosta sreca!

                        Koliko smo mi razlicna reprezentacija sa njim ovog prvenstva, to je nehumano! Kakva pozitivna energija vlada, ulazi se u svaku utakmicu da dobijemo, bez prevelike kalkulacije. Da je bio Cervar jos, on bi kalkulisao samo da dobijemo Crnu Goru i to bi bilo to od nas. Sa Raulom je sve moguce, Gospodin!
                        Bravo njega sam zaboravio,jel ono naučio makedonski bješe?Svaka mu čast za to znam da je sa Vardarom osvojio ligu šampiona
                        Temeritas est damnere quod nescials!

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Smailagačengić View Post
                          Bravo njega sam zaboravio,jel ono naučio makedonski bješe?Svaka mu čast za to znam da je sa Vardarom osvojio ligu šampiona
                          Prica Makedonski, i je veoma interesantan njegov akcent

                          Comment


                          • #73
                            Koliko los rukomet danas, kako igraju njemci sada sad mi je vise jos zao sto smo odigrali 25:25 previse gresaka i vise od 15 izgubljenih lopti, bezbroj puta probijajne, strasno...
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • #74
                              Nažalost ne razumijem ga baš sve ali baš simpatično.Sa Španijom samo jako,iskreno nisam ih gledao,imaju dobre golmane to znam i morate zaustavit malog Dušebajeva mnogo dobar igrač što bi hrvati rekli na ćaću
                              Temeritas est damnere quod nescials!

                              Comment


                              • #75
                                Sigurno spremice spanski duo dobru taktiku (raul-parondo) imaju informacije za svoju zemlju vise nego iko... Bice interesantno
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X