Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropsko prvenstvo u rukometu - Hrvatska 2018. (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ni golmana ni krila nemamo sta ce nam.
    Ali golman nije 3 odbranio veceras sta je ono jbt?!
    Katastrofa nikad losiji tim nismo imali.

    Comment


    • #17
      Ali bukvalno nista odbranio nije, mogli su da igraju sa 7 igraca u polju i isto bi bilo
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #18
        Nije hrvatska bila toliko mocna koliko srbi su igrali jednolicno i individualno i nisu igrali odbranu na nivo... Cupara jako los potsetio me na nase golmane koji su debitirali proslog prvenstva i su padale po zemlju i nista nisu branili....


        Francuska na kraju se izvukla i dobila norvezane koje su bile sjajne skoro 50min i na kraju su pali i izgubili, za sada vidi se da i trikolori nisu ne ranjlivi i moze svako protiv njih, vidjecemo kako ce se pokazati dalje ipak je ovo prva utakmica ali svaki bod e vazan..


        Sutra da vidimo i mi sta mozemo protiv Vujo i slovenca previse se dize atmosfera i oko taj mec i naseg selektora sto i mi nije bas sjajno jer se moze lako odbiti u glavi ...
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • #19
          Originally posted by bojanaBG View Post
          ni krila
          Najmanje je to do krila, koncepcija igre nam je takva nemamo krstenu akciju za krila a nema ni razigravanja pivota. Individualno I kroz sredinu, tako vec celu deceniju I nista se ne menja.

          Sto je najgore, trebalo bi na osnovu indivudalnog kvaliteta bar da prodjemo prvu fazu.

          Dvadeset godina smo imali najbolje golmane na svetu. Pujazinovic, Sterbik, Peric, Stanic. Ovaj danas ne znam dal je imao 5 odbrana.

          I dalje je svaki napad anemican, spot, bez ikakve ideje I bez kontre, nama to ne treba. Hrvati dali 10 golova tako.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • #20
            Ocekivano. Golman je najmanje kriv, igra nam je nesto najodvratnije, a to traje vec godinama, tj. ne napredujemo u tom planu, ne znam jel je zbog zadrtih selektora ili do samih igraca, ali jako je lose. Bezidejni napadi, krila su mogla ostati u svlacionici i onako ne ucestvuju u igri, klackalica bekova koja se zavrsi sutem preko tri igraca. Odbrana da ne pricam, npr. mi smo jedva usli u 9 metara Hrvata, a oni kod nas lagano setaju u 9 metara. Invidualno daleko od toga da smo losi, cak naprotiv, ali igra... jedino da nam dodje neki "moderniji" selektor tipa Vranjes i da nas trgne.

            Comment


            • #21
              Sad u ova doba golmam je pola ekipa (cist primer Vardar - Sterbik) a evo i danas gustafson imao 14 odbrana i dobili svedsku, jeste da i apelgrin bio solidan 11odbrana ali ipal bez golmana nema sta da trazis na veliki sobirima..

              Dok dodje taj neki carobnjak i izvuci kec iz rukava ovi igraci koji igraju u bundes ligu i u jacim ligama i klubova za razliku od nasi bi se povukli ili izgubili bi zelju za igru... Previse se potcenuje rukomet i ne mu se daje velika vaznost kao sto vec imaju kosarku, vaterpolo pa do negde i fudbal.. a treba se ulagati jer se ima potencijal i jako dobri igraci koj su jaci od nas mogu slobodno reci
              Last edited by stewanoskipp; 13-01-18, 01:53.
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • #22
                Originally posted by stewanoskipp View Post
                Nije hrvatska bila toliko mocna koliko srbi su igrali jednolicno i individualno i nisu igrali odbranu na nivo... Cupara jako los potsetio me na nase golmane koji su debitirali proslog prvenstva i su padale po zemlju i nista nisu branili....


                Francuska na kraju se izvukla i dobila norvezane koje su bile sjajne skoro 50min i na kraju su pali i izgubili, za sada vidi se da i trikolori nisu ne ranjlivi i moze svako protiv njih, vidjecemo kako ce se pokazati dalje ipak je ovo prva utakmica ali svaki bod e vazan..


                Sutra da vidimo i mi sta mozemo protiv Vujo i slovenca previse se dize atmosfera i oko taj mec i naseg selektora sto i mi nije bas sjajno jer se moze lako odbiti u glavi ...
                E cuj moze sa Francuzima svako Norvezani su sigurno top 3 repka na ovom prvenstvu

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Indigo View Post
                  Najmanje je to do krila, koncepcija igre nam je takva nemamo krstenu akciju za krila a nema ni razigravanja pivota. Individualno I kroz sredinu, tako vec celu deceniju I nista se ne menja.

                  Sto je najgore, trebalo bi na osnovu indivudalnog kvaliteta bar da prodjemo prvu fazu.

                  Dvadeset godina smo imali najbolje golmane na svetu. Pujazinovic, Sterbik, Peric, Stanic. Ovaj danas ne znam dal je imao 5 odbrana.

                  I dalje je svaki napad anemican, spot, bez ikakve ideje I bez kontre, nama to ne treba. Hrvati dali 10 golova tako.
                  Puljezević, inače ja bih za našu lošu igru odmah klupirao Nenadića i Šešuma, oni organizuju igru i vrlo mlako idu prema odbrani (pogotovo Nenadić)...ipak prva je utakmica, domaćini su u pitanju, sačekajmo još koju utakmicu za konačni sud.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • #24
                    Od nekada velemajstora rukometa u 21. veku evoluirali smo u pacere.
                    Last edited by Jaqen Hghar; 14-01-18, 18:57.

                    Comment


                    • #25
                      U teške pacere koji za 14'' primaju gol, lepo rekoh još protiv Hrvata da Nenadića treba klupirati, dečko ne misli na tim.
                      Sramota je kako igramo odbranu, a u napadu smo na početku (na iznenađenje moje) oigrali čak 3 ili 4 puta na krila od čega su tri puta realizovane situcije. Bekovi ne zabijaju već kruže oko odbrane kao kiša oko KG.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • #26
                        Naročito mi je iritantno postavljanje napada - lopta kruži dok ne dignu ruku za pasivan napad. Ne postoji vizija ni u jednom segmentu igre.

                        Comment


                        • #27
                          Sta brani ovaj golman Svedske nije realno...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #28
                            I cupara je sjajan ali ovi ne znaju da iskoriste to i previse soliraju i nikako da proigraju krilla... nenadic i sesum previse soliraju
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • #29
                              E moj Nenadicu, penzija.
                              Lepo se zahvaliti njemu, Sesumu, Vujinu I dati sansu mladima. Forsirati nacin igre koji koristimo prethodnih 15 minuta.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • #30
                                Strašno

                                Comment

                                Working...
                                X