Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Australian Open 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Šta čini vrhunskog igrača? Tehnika i taktika, a ti pričaš o odsustvu ovog drugog, dakle, nisu vrhunski igrači u pitanju.
    Да нема Федерер да нам приказује шта је тактика, ми би за све играче у првих сто мислили да су врхунски, играју добро, изводе ударце врхунски, трче врхунски, физички спремни врхунски и говорили би да су врхунки, не би приметили да им фали тактика. Већина игра као на тренингу, распаљује једни ка другом из све снаге и са леве и са десне стране, сервирају ко луди и доносимо закључке да су врхунски...тактику нико не користи и ми би полако на њу заборавили па би можда и причали да то у ново доба и није битно, али срећом Федерер је још ту...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      Да нема Федерер да нам приказује шта је тактика, ми би за све играче у првих сто мислили да су врхунски, играју добро, изводе ударце врхунски, трче врхунски, физички спремни врхунски и говорили би да су врхунки, не би приметили да им фали тактика. Већина игра као на тренингу, распаљује једни ка другом из све снаге и са леве и са десне стране, сервирају ко луди и доносимо закључке да су врхунски...тактику нико не користи и ми би полако на њу заборавили па би можда и причали да то у ново доба и није битно, али срећом Федерер је још ту...
      U međusobnim mečevima velike trojke itekako smo videli taktiku kada su sva trojica bili u vrhunskoj formi. Sada je ostao samo jedan od njih koji čak i ne mora da prikaže taj nivo tenisa na koji su ga terala ova dvojica da bi dolazio i do najvećih titula. Zato se s pravom može reći da prisustvujemo weak eri muškog tenisa.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pošto ste se siti iskomentarisali i ispratili mix dubl, koji su btw osvojili Gabrijala Dabrovski i Mate Pavić (svaka čast Mate na drugoj ) red je da završite sa LIVE temom i pređete u opštu AO temu.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Da sam te ubijedio nisam. Nisam ni ocekivao da te mogu u nesto ubijediti.

          Naravno treba nesto znati o tenisu da bi se procijenilo da li ucesnici foruma pisu po sablonu ili ne. To tebe ne tangira. Ima li lakseg nacina pokazti koliko si mudar nego reci sablonsku recenicu koja treba da pokaze tvoju sposobnost da budes objektivan. Da li se radilo o sablonu u komentarima drugih ili ne to tebe ne tangira.
          Noup, masis poentu a i bukvalista si do te mere da je to strasno.

          Moj post nije bio iskljucivo vezan za ovaj forum, iako sam se nadovezao na takav jedan post omalovazavanja. Ljudska psiha navijaca je u svakom sportu ista. Razlikuju nam se preferencije, a ponasanje i reakcije su svuda iste na nivou jedne grupe nevezano za ovaj forum. U poslednjih 12-13 godina zivota bilo je perioda kada sam jedan sport intenzivno pratio(izmedju i ostalog tenis) i naravno da, koliko puta se neke stvari ponavljaju i koliko su neke teme prezvakane, ce ti odredjedne stvari postati predvidljive. Nije to kvantna fizika pa da se dodje do tog zakljucka i mnogi ljudi ce da dele slicno opazanje kao i ja. Samo treba upratiti i druge sportove, a ne fokusirati se na jedan.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Sjajno čovek koristi nedostatak konkurencije.
            Bili su tu i Rafa i Novak, samo sto nisu mogli preko te slabe konkurencije

            Comment

            Working...
            X