Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Australian Open 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Пуно играча нас засене, предвиђамо бр. и онда дођу код тате који им укаже на недостатке, направи од њих мишеве.. није он крив што уме, може и зна...
    sigpic

    Comment


    • Je li opšta fraza kad se kaže "weak era u ATP-u"?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Небих се сложио да је лоша ера и да су играчи слаби, сви они имају своју игру и своје адуте, али мало има играча који могу да уоче слабости код ривала и да га тако смире и избаце из меча, то нам стално приказује Федерер, тренери би то требало да прате и уче, а онда да уче своје пулене....
        sigpic

        Comment


        • Šta čini vrhunskog igrača? Tehnika i taktika, a ti pričaš o odsustvu ovog drugog, dakle, nisu vrhunski igrači u pitanju.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Jos neobicno da neupuceni ljudi objasnjavaju stavri opstim frazama.
            Vazi, sad si me ubedio da sam promasio sablon ponasanja protivnickih navijaca ma o kom god sportu da je rec.

            Comment


            • Nabija Fed komplekse ovde ljudima preko tv-a.

              Nije vam niko kriv sto se neko sprema za sprint na 100, a ide na na maraton. Deda objasnjava kako se igra igra, a vama samo da pozelim srecu da mozete da zivite sa tim da je deda naj svih vremena, nabijaj komplekse!

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Vazi, sad si me ubedio da sam promasio sablon ponasanja protivnickih navijaca ma o kom god sportu da je rec.
                Da sam te ubijedio nisam. Nisam ni ocekivao da te mogu u nesto ubijediti.

                Naravno treba nesto znati o tenisu da bi se procijenilo da li ucesnici foruma pisu po sablonu ili ne. To tebe ne tangira. Ima li lakseg nacina pokazti koliko si mudar nego reci sablonsku recenicu koja treba da pokaze tvoju sposobnost da budes objektivan. Da li se radilo o sablonu u komentarima drugih ili ne to tebe ne tangira.
                Last edited by NI; 28-01-18, 14:12.

                Comment


                • Zar morate ovako lep dan da kvarite?


                  Spoiler
                  Deset!
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Uuu jeee kakvi kompleksi više, pobogu! Pa nismo mi sa ove strane tva igrali sa njim.
                    Jel to znači da ne sme niko da napiše da mu se ne sviđa ili nije srećan što je osvojio još jedan AO-GS? Svašta!
                    Poželjno je da smo politički korektni, da se smejuljimo, iako ne mislimo tako?
                    A koliko vidim dosta je ljudi čestitalo, al nešto uzvraćena zahvaljivanja ne primetih.

                    Uživajte aman!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja ne racunam ovaj, od mene ne ocekujte
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Nista tebi Olja nije bilo upuceno.

                        Hvala na iskrenim cestitkama.

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Nabija Fed komplekse ovde ljudima preko tv-a.

                          Nije vam niko kriv sto se neko sprema za sprint na 100, a ide na na maraton. Deda objasnjava kako se igra igra, a vama samo da pozelim srecu da mozete da zivite sa tim da je deda naj svih vremena, nabijaj komplekse!
                          buraz, da li zaista misliš da neko ima kompleks zato sto Federer osvaja turnir u tenisu? Jel moguce da to shvatas toliko licno?

                          Ja bukvalno zbog takvih ljudi uvek navijam protiv Federera iako me u suštini boli uvo. Loše je idolopoklonstvo.

                          Ovo sam pisao jer ne znam da li mislis na mene, pošto sam navijao za Čilića.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Pa nema šta meni da bude upućeno.. da li znam da nije meni? ... iako mi onaj krov bode mozak samo tako.
                            Ali bez obzira, ljudi pišu šta misle, a ne vidim da je neko nešto ružno pisao.. no mora da se čačaka.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • @mark nije.

                              @ Olja, pa dobro, verovatno je Fed trazio da se zatvori (ne peckam, ozbiljno kazem) I definitivno bi mu bilo teze bez krova.

                              Comment


                              • Kako niko da prokomentariše da jedan igrač trenira pred meč u uslovima koji će, kako se ispostavilo, biti na meču, a drugi pod drugačijim uslovima?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X