Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Australian Open 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ипак је пала суза...свако има неку фору и Ноле оно са слањем љубави са обе руке...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      Ипак је пала суза...свако има неку фору и Ноле оно са слањем љубави са обе руке...
      Znači, predviđaš da će Rodžer sada početi da plače posle svakog dobijenog meča?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Čoveka savladaju emocije, bilo da su lepe ili loše, i drago mi je što je tako kod njega (ako već plače). Uopšte mi se ne bi dopalo da plače samo onda kada izgubi. To već nije emotivac, već postoji neki manje prijatan naziv.
        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

        Comment


        • Sada ozbiljno pitam. Je li ovo tek 2. put da Federer place po osvojenom slemu? Prvi put je plakao u Uimbldonu 2003.

          Comment


          • I ja bih plakao da sam na njegovom mestu.

            Bolje pokazati emocije nego se suzdrzavati od toga, lose je to. Izbacis to iz sebe i krenes dalje

            Comment


            • Plakao je kad je video cek, ocekivao je vecu cifru. Razumem ga, ipak je dosao zbog novca.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Sada ozbiljno pitam. Je li ovo tek 2. put da Federer place po osvojenom slemu? Prvi put je plakao u Uimbldonu 2003.
                Plakao je 2006. isto ovde...
                Prosle godine na W, ali se nekako pribrao do govora

                I to sto place je ocekivano, previse voli ovaj sport

                z3 compact using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Na RG takodje, i tad se smorio zbog ceka.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Моžda plače jer zna da će mu nipodaštavati titulu koju je osvojio a da nije igrao protiv Rafe i Novaka.
                    Last edited by dekkard; 28-01-18, 12:27.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Plakao je 2006. isto ovde...
                      Prosle godine na W, ali se nekako pribrao do govora
                      Hvala Bojana.

                      Na zalost moje nadanje se nije ostvarilo. Poceo je slemove placuci poslije pobjede. Nadao sam se da su suze znak da je ovo zadnji slem. Prevario sam se.

                      Comment


                      • Nista neobicno da se nipodastavaju titule kako bi se odredjena grupa ljudi osecala bolje.

                        Comment


                        • Он је најбоље знао да су му ривали били друга лига и да ће пешке ово да узме, а наиђе суза као да је први слем у животу освоио или да се опростио овим мечом од тениса, али после више деценијске доминације освојених сто трофеја, мало делује детињасто за таквог дасу..није раније пуштао сузу, можда га стигле године па је постао осетљив? Ево сад ћу и ја, : шрмц...
                          sigpic

                          Comment



                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Nista neobicno da se nipodastavaju titule kako bi se odredjena grupa ljudi osecala bolje.
                              Jos neobicno da neupuceni ljudi objasnjavaju stavri opstim frazama.

                              Comment


                              • Deset!
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X