Announcement

Collapse
No announcement yet.

Situacija oko Radomira Antica!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Situacija oko Radomira Antica!

    [quote author=manda link=topic=2744.msg157276#msg157276 date=1282223606]
    Dobro je da je Antic ostao,moze li neko reci sa kim igramo prve cteri utakmice.
    [/quote]
    2. septembra 2010: Farska Ostrva - Srbija
    7. septembra: Srbija - Slovenija
    8. oktobra: Srbija - Estonija
    12. oktobra: Italija - Srbija

    po meni samo gostovanje Italiji je jako bitna utakmica, a ove 3 ne bi trebalo da imamo problema.. $%&5qw7

    Comment


    • #32
      Odg: Situacija oko Radomira Antica!

      [quote author=TeKKe link=topic=2744.msg157279#msg157279 date=1282223790]
      2. septembra 2010: Farska Ostrva - Srbija
      7. septembra: Srbija - Slovenija
      8. oktobra: Srbija - Estonija
      12. oktobra: Italija - Srbija

      po meni samo gostovanje Italiji je jako bitna utakmica, a ove 3 ne bi trebalo da imamo problema.. $%&5qw7
      [/quote]
      Ove tri se moraju pobjediti i pobjedicemo,a gostovanje u Italiji ce biti najteza utakmica u grupi i tu se ne treba ocekivati previse,bitnije su pobjede protiv losih ekipa u gostima i kuci,a u gostima u Italiji sta se uradi.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • #33
        Odg: Situacija oko Radomira Antica!

        Antic je pristao da mu se mjesecna plata smanji sa 100 000 eura na 50 00,jesam li ja ovo dobro cuo?
        100 000 eura mu je plata(bila) #%d* $JS}| $JS}| $JS}|
        sigpic

        Comment


        • #34
          Odg: Situacija oko Radomira Antica!

          [quote author=Vladan link=topic=2744.msg157294#msg157294 date=1282225506]
          Antic je pristao da mu se mjesecna plata smanji sa 100 000 eura na 50 00,jesam li ja ovo dobro cuo?
          100 000 eura mu je plata(bila) #%d* $JS}| $JS}| $JS}|
          [/quote]
          Pa morao je da nastavi trdaiciju,posto je Klemente ima toliku. &*#GI(]
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • #35
            Odg: Situacija oko Radomira Antica!

            Najbitnija utakmica je protiv Slovenije kuci a ne protiv Italije tamo.Sto se tice zavrsetka sage,nazalost jos 2 godine gledanja Suklijasa,Ingrid i sina Radosava

            Comment


            • #36
              Odg: Situacija oko Radomira Antica!

              [quote author=Layzick link=topic=2744.msg157300#msg157300 date=1282225869]
              Najbitnija utakmica je protiv Slovenije kuci a ne protiv Italije tamo.Sto se tice zavrsetka sage,nazalost jos 2 godine gledanja Suklijasa,Ingrid i sina Radosava
              [/quote]

              Ne mora da znaci, bar sto se Petrovica tice. Valjda ce Partizan napokon uspeti da ga utrapi nekome nakon sto ih Anderleht izbaci iz LS. Tada vise nece biti potrebe da on igra u reprezentaciji.

              Comment


              • #37
                Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                [quote author=Nightfall link=topic=2744.msg157631#msg157631 date=1282312351]
                [quote author=Layzick link=topic=2744.msg157300#msg157300 date=1282225869]
                Najbitnija utakmica je protiv Slovenije kuci a ne protiv Italije tamo.Sto se tice zavrsetka sage,nazalost jos 2 godine gledanja Suklijasa,Ingrid i sina Radosava
                [/quote]

                Ne mora da znaci, bar sto se Petrovica tice. Valjda ce Partizan napokon uspeti da ga utrapi nekome nakon sto ih Anderleht izbaci iz LS. Tada vise nece biti potrebe da on igra u reprezentaciji.
                [/quote]

                Ne znam sta imate protiv Petrovica kad momak odlicno igra,deli dobre lopte,sjajan pregled igre,hladnokrvan je,dobar "body balance" i igra u defanzivi a u sut smo se vec uverili mnogo puta ,narocito Zvezda... Izuzetno je kompletan,samo jos kad bi bio brzi i imao nesto bolju tehniku...
                Naravno,smeta vam to sto je Partizanovac.

                Comment


                • #38
                  Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                  Ne igra odlicno,odigra jednu dobru partiju pa se onda seta 7-8 meceva po terenu,nije decko materijal za reprezentaciju,ovo je ocigledno guranje nekih igraca,ili ti Radomirovih sinova.

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                    [quote author=Layzick link=topic=2744.msg157670#msg157670 date=1282321911]
                    Ne igra odlicno,odigra jednu dobru partiju pa se onda seta 7-8 meceva po terenu,nije decko materijal za reprezentaciju,ovo je ocigledno guranje nekih igraca,ili ti Radomirovih sinova.
                    [/quote]

                    Pa ni ne igra ,ponekad samo udje i to u prijateljskim a meni bi igrao sigurno pre Milijasa kao starter.Decko odskace od svoje generacije,narocito za svoju poziciju defanzivnog veznog.I Z.Tosic je odigrao sijaset losih meceva za Partizan pa evo ga sad u Rusiji cepa samo tako.Sa mladim talentima treba imati strpljenja.

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                      Ne igra dobro ni u Partizanu a kamoli da igra u reprezentaciji.Sto se tice Milijasa on takodje ne zasluzuje poziv.Zoran Tosic je prosao sito i reseto od odlaska iz Partizana uopste ne moze da se poredi niti njihov rad niti talenat,prevelika su odstupanja.Toske cepa sad kada je prosao pola godine treninga sa Mancesterom i igrao u Nemackoj,ono sto ovu dvojicu razdvaja u startu jeste talenat....glupo je porediti,igraca koji je dosao iz 3 lige i odigrao mozda 10 dobrih utakmica u Partizanu i Tosica koji je bio najbolji igrac u Partizanu kada je igrao.

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                        [quote author=Layzick link=topic=2744.msg157696#msg157696 date=1282326683]
                        Ne igra dobro ni u Partizanu a kamoli da igra u reprezentaciji.Sto se tice Milijasa on takodje ne zasluzuje poziv.Zoran Tosic je prosao sito i reseto od odlaska iz Partizana uopste ne moze da se poredi niti njihov rad niti talenat,prevelika su odstupanja.Toske cepa sad kada je prosao pola godine treninga sa Mancesterom i igrao u Nemackoj,ono sto ovu dvojicu razdvaja u startu jeste talenat....glupo je porediti,igraca koji je dosao iz 3 lige i odigrao mozda 10 dobrih utakmica u Partizanu i Tosica koji je bio najbolji igrac u Partizanu kada je igrao.
                        [/quote]

                        Kakve veze ima sto je dosao iz 3. lige... Tosica sam spomenuo jer su ga mnogi otpisivali dok je bio u Partizanu.Stvar misljenja ali meni je Raca odlican igrac,prepun kvaliteta sto ce se i videti za koju godinu.

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                          Ja navijam za Partizan i svidja mi se taj mali Petrovic, ali realno nije jos za reprezentaciju.
                          Ima igraca koji moraju da igraju na tom mestu pre njega.
                          Nije bolji od recimo Kacara. Koji greje klupu a igracina je.

                          Dalje, ako Lane ne zaigra u spicu sa Zigicem (voleo bi ja bez Zigica, ali to se nece desiti) ne vidim da ce Bambi dobiti sansu u prvom timu taman da ugazi Ruse ove sezone.

                          Katastrofa 1
                          Pantelinjo je cement pored cementiranog Zigica u napadu.

                          Katastrofa 2
                          Milijas ce i dalje igrati prvog veznog dodavaca, ispred Ninkovica recimo.

                          Katastrofa 3
                          Stankovic ostaje zadnji vezni do svoje 48 godine. Sto je najmanja steta od nabrojanih.

                          Treba se ugledati na Dudu, smeniti generacije i zdravo. Ovo je prilika, bili su na SP, cao nema vise.

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Situacija oko Radomira Antica!


                            Pa dobro i Kacar tek treba da se dokaze u svom klubu pa tek onda u repki.A da moze mnogo, moze. &+I}\ Petrovic je pokazao protiv Nemaca npr da jeste zreo za reprezentaciju.
                            Imamo mi jos mnogo rupa u igri,daleko smo od elite.Jovanovica i Krasica kada zatvore (a procitani smo pa ih sve cesce udvajaju) bezopasni smo kao ujed jednomesecnog steneta...

                            Comment

                            Working...
                            X